Valmieras Ziņas

Kocēnu novads

Kocēnu pamatskola. / Foto: Kocēnu novada pašvaldība

Kocēnu pamatskola. / Foto: Kocēnu novada pašvaldība

Kocēnu novads izveidots 2009.gada 1.jūlijā, Administratīvi teritoriālās reformas rezultātā, apvienojot Bērzaines, Dikļu, Kocēnu, Vaidavas un Zilākalna pagastus.

Kocēnu novada administratīvais centrs ir Kocēnu pagasts. Novads robežojas ar Valmieras pilsētu, kā arī Beverīnas, Priekuļu, Pārgaujas, Limbažu, Alojas un Burtnieku novadiem.

Kocēnos Kokmuižas pils partera centrā atrodams Latvijā pirmais publiski apskatāmais sfēriskais saules pulkstenis. Tāpat novadā ir daudzveidīgas un aizsargājamas dabas bagātības, tostarp daļa novada teritorijas ietilpst Gaujas Nacionālajā parkā un Ziemeļvidzemes biosfēras rezervātā.

Avots: www.kocenunovads.lv


Skatīt lielāku karti

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” A.Upīša iela 10, Valmierā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga no EUR 470-700 (bruto) Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00 CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs VALMIERĀ, A.Upīša ielā. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Andreja Upīša iela 10, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Ierēdņa amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Ierēdņa amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-30 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri