Valmieras Ziņas

Ko uzdāvināt un kā iepriecināt sievieti svētkos

Dzimšanas diena, kāzu jubileja, 8. marts, Ziemassvētki — gan šajās, gan citās dienās vīrieši domā, kādu dāvanu pasniegt savai mīļotajai sievietei, kā viņu patiesi iepriecināt. Uzdevums nebūt nav no vieglajiem, jo sievietes taču ir sarežģītas būtnes, ka pašas reizēm nezina, ko grib. Kā gan lai to zina vīrietis? Mieru, tikai mieru. Esam apkopojuši dažas idejas, ko dāvināt sievietei un kā viņu iepriecināt jebkuros svētkos un arī ikdienā.

  • Saplāno romantisku un interesantu dienu

Esot attiecībās, viens no izaicinājumiem ir spēja regulāri un kvalitatīvi pavadīt kopā laiku. Lielisks veids, kā pierādīt to, ka viņa jums ir svarīga, ir uzdāvināt laiku kopā. Varat saplānot pārsteigumiem, piedzīvojumiem un patīkamām emocijām pilnu dienu. Atkarībā no tā, kas viņai patīk, kādas ir intereses, var ieplānot maltīti restorānā, kādu koncertu, varbūt pikniku vai aktīvāku pārgājienu uz kādu skaistu vietu. Varbūt viņas gaumē būs muzeju un izstāžu tūre. 

Ideju, kā romantiski un interesanti pavadīt laiku, ir ļoti daudz, tikai jāatrod savs piegājiens un viss jānoorganizē. Tikai neaizmirstiet pabrīdināt, kad viņai jāieplāno brīvs laiks un kāds apģērbs jāizvēlas. Pārējais lai paliek noslēpumā tīts!

  • Aizbrauciet kopā mazā ceļojumā

Protams, ka ceļošana ir atkarīga no finansiālajam iespējām, tāpēc šis ieteikums sākumā var šķist augstprātīgs. Tomēr ceļot nebūt nenozīmē uzreiz lidot uz Itāliju vai braukt iepazīt citas kultūras Āzijā. Ceļojumā varat doties arī nedēļas nogalē tepat uz kādu no kaimiņu zemēm. Vai vēl labāk — doties ekskursijā tepat pa Latviju, jo šeit ir tik daudz skaistu vietu, ko apskatīt. Aizvediet mīļoto brīvdienās uz Liepāju, Kuldīgu, izbrauciet Latgales skaistākās vietas. Ceļojums sniedz mirkli brīvības, iespēju pavadīt laiku kopā, izraušanos no ikdienas rutīnas.

  • Uzdāvini viņai šopingu

Iepirkšanās ir viena no sieviešu kaislībām, kurai nevar pretoties gandrīz neviena dāma. Lai gan tas varbūt izklausās banāli, mīļotā sieviete būs sajūsmā, ja uzdāvināsiet viņa iespēju netraucēti pastaigāt pa veikaliem un pēc sirds patikas iztērēt jūsu pasniegto dāvanu karti. Šopings ir laba terapija. Jauna kleita, kurpes vai citi nieciņi sievietei ir kā balzams dvēselei. Tāpēc, ja nav pārliecības par citiem variantiem, tad dāvanu karte tirdzniecības centrā vienmēr trāpīs “desmitniekā”. 

  • Uzdāvini aktivitāti, kas mudinās izkāpt no komforta zonas

Ja šķiet, ka sieviete būtu gatava saņemt arī kādu neparastāku dāvanu, tad iesakām ieskatīties dāvanu servisa “Lieliska Dāvana” interneta veikalā. Tur apkopotas daudzas aktīvās atpūtas un piedzīvojumu dāvanu kartes, ko dāvināt sievietei. Varat uzdāvināt dāvanu karti lidojumam ar gaisa balonu, lidojumam ar deltaplānu, izbraucienam ar elektrokartingu un vēl daudz ko citu. Šīs un citas dāvanu kartes, ko dāvināt sievietei meklējiet lieliskadavana.lv. 

  • Uzdāvini viņai laiku sev pašai — atpūta, SPA, skaistumkopšana utt.

Protams, ka ikviena sieviete būs sajūsmināta saņemt dāvanā iespēju apmeklēt skaistumkopšanas salonu vai kādas SPA procedūras. Tās arī ir klasiskas un laika pārbaudi izturējušas dāvanas. Sievietes ir pelnījušas atpūtu un mirkli tikai sev, jo ik dienu viņas rūpējas par visiem apkārtējiem. Dāvanu servisa “Lieliska Dāvana” interneta vietnē atradīsiet arī dažādas dāvanu kartes relaksācijas un atpūtas pakalpojumiem, kuru starpā noteikti būs arī tādi, kas patiks jūsu mīļotajai.

SIA “ZAAO”, VRN 44103015509, ir vadošais atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums Vidzemē, kas nodrošina kvalitatīvu atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu sniegšanu izmantojot modernas un mūsdienīgas tehnoloģijas, un ir atvērts jaunu tehnoloģiju ieviešanai procesu optimizācijai. Aicinām darbā: Atkritumu savācēju 9611 01 (2 vakances) Mēs piedāvājam: Pilnu darba slodzi, normālo darba laiku ar summētā darba laika organizāciju četru mēnešu pārskata periodā; Labus darba apstākļus; Bruto atalgojums 600.00 – 800.00 mēnesī; Sociālās garantijas; Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšana pēc pārbaudes laika. Darba pienākumi: Sadzīves atkritumu , lielgabarīta atkritumu un šķiroto atkritumu savākšana saskaņā ar maršruta lapu; Pārvietojot konteinerus (smags fizisks darbs) ievērot darba drošības noteikumus; Strādājot lietot darba apģērbu un individuālos aizsardzības līdzekļus. Prasme pielietot darbā tehnisko inventāru.  Prasības: Vidējā vai pamatizglītība ; Prasme rīkoties ārkārtas situācijās; Komunikācijas prasmes, kas orientētas uz klientu apkalpošanu;  Pieteikties: CV (dzīves apraksts), motivācijas vēstuli vai rekomendācijas lūdzam iesniegt personīgi Rīgas ielā 32, Valmierā vai sūtīt e-pastā silvija.vilcane@zaao.lv; tālrunis:64281250; 26568230. Pieteikties līdz 2019.gada 22.novembrim E-pasts: silvija.vilcane@zaao.lv; Tālrunis: 64281250; 26568230. Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar pretendentiem izskatot iesūtītos piedāvājumus, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai un tiks aicināti uz darba interviju. Informējam, ka Jūsu pieteikumu dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu apstrādes pārzinis ir SIA ZAAO, Rīgas iela 32, Valmiera, LV 4201. Profesija: ATKRITUMU SAVĀCĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 32, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-22 Kontaktpersona: Silvija Vilcāne Izglītības līmenis: Pamatizglītība

SIA “ZAAO”, VRN 44103015509, ir vadošais atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums Vidzemē, kas nodrošina kvalitatīvu atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu sniegšanu izmantojot modernas un mūsdienīgas tehnoloģijas, un ir atvērts jaunu tehnoloģiju ieviešanai procesu optimizācijai. AICINĀM DARBĀ: Atkritumvedēja vadītāju 8332 01 (2vakances) MĒS PIEDĀVĀJAM: Pilnu darba slodzi, normālo darba laiku ar summētā darba laika organizāciju četru mēnešu pārskata periodā; Labus darba apstākļus; Bruto atalgojumu līdz 1000.00-1250.00 mēnesī; Sociālās garantijas; Kvalifikācijas celšanas iespējas; Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšana. DARBA PIENĀKUMI: Sadzīves atkritumu , lielgabarīta atkritumu un šķiroto atkritumu savākšana saskaņā ar maršruta lapu; Pārvietojot konteinerus (smags fizisks darbs) un strādājot ar hidrauliskajiem manipulatoriem ievērot darba drošības noteikumus; Uzturēt automašīnu tehniski labā stāvoklī un savlaicīgi ziņot par tehniskajiem bojājumiem.  PRASĪBAS: Vidējā vai vidējā speciālā izglītība ; C kategorijas autovadītāja apliecība; 95 kods; Vismaz trīs gadu pieredze automašīnas vadīšanā; Pieredze darbā ar hidrauliskajiem manipulatoriem; Labas tehniskās zināšanas; Prasme rīkoties ārkārtas situācijās; Komunikācijas prasmes, kas orientētas uz klientu apkalpošanu; Prasme pielietot darbā tehnisko inventāru; Organizatoriskās prasmes un pamatzināšanas dokumentu pārvaldībā. CV (dzīves apraksts), motivācijas vēstuli un atsauksmes vai rekomendācijas lūdzam iesniegt personīgi vai sūtīt e-pastā līdz 2019.gada 22.novembrim E-pasts: silvija.vilcane@zaao.lv; Tālrunis: 64281250; 26568230. Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka izskatot iesūtītos piedāvājumus, sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai. Informējam, ka Jūsu pieteikumu dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu apstrādes pārzinis ir SIA ZAAO, Rīgas iela 32, Valmiera, LV 4201. Profesija: ATKRITUMVEDĒJA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 32, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-22 Kontaktpersona: Silvija Vilcāne Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri