Valmieras Ziņas

Īstie humora svētki Valmieras pilsētas iedzīvotājiem un viesiem kopā ar Maksimu Galkinu

27. jūlijā plkst. 18.00 Vidzemes Olimpiskajā centrā ar solo koncertu uzstāsies Krievijas humorists, raidījumu vadītājs, aktieris un dziedātājs Maksims Galkins. Skatītājus sagaida parodijas, humoristiski skeči un dziesmas. 

Maksims Galkins ir viens no retajiem māksliniekiem, kas katru reizi uzstājas ar atjaunotām koncerta programmām, līdz ar to būs ne tikai jau pazīstami, bet arī jauni un vēl nedzirdēti joki.
Galkina koncertus nevar attiecināt uz konkrētu žanru. Tajos ir gan dziesmas un parodijas, gan dzirksteļojošs humors un sirsnīga saruna ar skatītājiem. Kad viņš uzkāpj uz skatuves, zālē momentā iestājas prieka un svētku atmosfēra. Viņš meistarīgi un eleganti spēlējas ar skatītāju garastāvokli un viegli uzlādē uz pozitīvu noskaņu. 

Tiekamies 27. jūlijā Maksima Galkina koncertā, lai pavadītu neaizmirstamu vakaru kopā ar talantīgu mākslinieku un saņemtu pozitīvas enerģijas lādiņu uz ilgu laiku!

Biļetes Bilešu servisa kasēs https://store.bilesuserviss.lv/public/?concert=241374&design=bilesuserviss&lang=lat&center=126&policy=1#view=ticketsselect
un kinoteātra 3D Cinema (“Gaisma”) kasē

Vairāk informācijas: +371 25777778

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūsu mājoklī ir dūmu detektors?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri