Valmieras Ziņas

Īpašie piedāvājumi rūpēm par fizisko un emocionālo labsajūtu!

Lasīšanas laiks: 3 min

Pēc garās un aukstās ziemas ir svarīgi parūpēties par ķermeņa un prāta labsajūtu, īpaši laikā, kad joprojām saglabājas Covid-19 riski un ar tiem saistīti mentālās veselības pārbaudījumi. Tādēļ, lai pavasara un siltā laika atnākšanu neapgrūtinātu fizisks un emocionāls diskomforts, aprīlī izmanto īpašos piedāvājumus fiziskās un mentālās veselības stiprināšanai. Aptieku tīklos BENU Aptieka, aptieka1, Apotheka un Mana Aptieka pērc vienu SORBEX®, LACTOBEX® vai HERBASTRESS® iepakojumu un dāvanā saņem otru!

Emocionālajai noturībai un mieram

Covid-19 saslimšanas riski, valstī noteiktie ierobežojumi, darba un skolas organizēšana attālināti un virkne citu izmaiņu ir nopietns pārbaudījums cilvēku mentālajai un emocionālajai noturībai, īpaši situācijā, kad ir jārūpējas ne vien par savu, bet arī visas ģimenes labsajūtu. Lai pavasarī savā un ģimenes locekļu ikdienā neiezagtos trauksme un nevajadzīgs stress, svarīgi ir rūpēties par mentālās labsajūtas stiprināšanu. Šajā laikā jāatceras par regulāru izkustēšanos svaigā gaisā, pilnvērtīgu uzturu, kā arī citiem emocionālās labsajūtas uzlabošanas veidiem.

Organisma noturību pret stresu uzlabos HERBASTRESS® – piecu augu ekstraktu un vitamīnu B6 un B12 komplekss. Tas veicina normālu psiholoģisko funkciju, nervu sistēmas un imūnsistēmas darbību, kā arī palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu un samazina nogurumu un nespēku. HERBASTRESS® sastāvā ir iekļauti apiņu ziedkopu ekstrakts, pasiflora, kumelīšu ziedi, auzu sēklu ekstrakts un Sibīrijas ženšeņš, kuriem ir nomierinoša un līdzsvarojoša ietekme uz organismu.

Rūpēm par ķermeņa labsajūtu

Līdz ar pavasara atnākšanu īpaši aktuāli kļūst arī tā sauktie “vēdera vīrusi” un imunitātes stiprināšana. Enerģiju pēc ziemas perioda visai ģimenei palīdzēs atgūt LACTOBEX® – probiotiķis veselībai ar dubulto DUOLAC pārklājumu, kas nodrošina to darbību zarnās. Turklāt tā sastāvā esošais C vitamīns veicina normālu gremošanas trakta un imūnsistēmas darbību, kā arī palīdz mazināt nogurumu un nespēku.

Savukārt, lai darbos un atpūtas brīžos nebūtu jāraizējas par nepatīkamām vēdera un gremošanas problēmām vai sliktu dūšu, mājas aptieciņā savlaicīgi ieteicams sagatavot SORBEX®, kam atšķirībā no parastās aktivētās ogles piemīt ātrāka, izteiktāka un ilgstošāka iedarbība. Turklāt kapsulas nodrošina ērtu un drošu tā lietošanu. Neļauj pēkšņām vēdera problēmām atraut sevi no svarīgiem darbiem vai pelnītas atpūtas!

Par uztura bagātinātāju lietošanu noteikti konsultējies ar ārstu vai farmaceitu!

Īpašie 1+1 SORBEX®, LACTOBEX® un HERBASTRESS® piedāvājumi ir spēkā no 1. līdz 30. aprīlim. Meklē tos aptieku tīklos BENU Aptieka, aptieka1, Apotheka un Mana Aptieka. Parūpējies par sevi un saviem tuvajiem!

Uztura bagātinātāji neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs tumsā lietojat atstarotāju vai atstarojošu apģērbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) aicina darbā Pašvaldības administrācijas Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā BIROJA ADMINISTRATORU Strenču apvienības pārvaldē (turpmāk – Apvienība) (uz nenoteiktu laiku). Ja Tev ir vēlme: • veikt dokumentu un arhīva pārvaldību Apvienībā, sniegt konsultācijas Apvienības darbiniekiem dokumentu pārvaldības jautājumos; • īstenot biroja administrēšanas funkcijas, nodrošinot Apvienības pārvaldes vadītāja darbu; • konsultēt apmeklētājus sniedzot vispārēju informāciju par Pašvaldības un Apvienības sniegtajiem pakalpojumiem, to saņemšanas kārtību, procedūru un nepieciešamajiem dokumentiem; un ja Tev ir: • augstākā izglītība; • vismaz trīs gadu darba pieredze dokumentu pārvaldības jomā tiks uzskatīta par priekšrocību; • valsts valodas prasme augstākajā līmenī; • labas datorprasmes, prasme strādāt ar MS Office programmām un biroja tehniku; • kompetences: labas komunikācijas prasmes, spēja strādāt gan individuāli, gan komandā, profesionāla attieksme pret darba pienākumiem; • sadarbspējīgs COVID-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts; Mēs piedāvājam: • darba un ideju īstenošanas iespējas uz attīstību vērstā Pašvaldībā; • stabilu atalgojumu (atbilstoši 9.mēnešalgu grupai no 890 EUR līdz 955 EUR un darbinieka individuālajam novērtējumam); • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam • profesionālās pilnveidošanās iespējas. Pieteikuma vēstuli, CV un augstākās izglītības dokumenta kopijas var iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmierasnovads.lv, vai personīgi Pašvaldības Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā adrese: Lāčplēša ielā 2, Valmierā, Valmieras novadā ar norādi „Biroja administrators” līdz 2022.gada 27.janvārim. Tālrunis papildu informācijai: 64207148. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: BIROJA ADMINISTRATORS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 16, Strenči, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-01-27 Kontaktpersona: CV, motivācijas vēst. un izgl.dok.kopiju sūtīt uz personals@valmierasnovads.lv, t. 64207148. Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

 izsludina konkursu uz vakanto DATORSPECIĀLISTA amatu (0,8 slodze) Prasības pretendentam: augstākā izglītība datorzinībās vai inženierzinātnēs, vai pēdējo kursu students; labas latviešu un angļu valodas zināšanas; augsta atbildības sajūta, precizitāte, labas komunikācijas un sadarbības spējas; prasme patstāvīgi organizēt savu darbu un operatīvi risināt problēmas, augstas darba spējas un radoša pieeja darbam, vēlme apgūt jaunas prasmes un papildināt savas zināšanas; analītiska domāšana, iniciatīva; sadarbspējīgs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts. Galvenie pienākumi: nodrošināt IT atbalstu; veikt datortehnikas un aprīkojuma uzturēšanu, tehnisko apkopi un remontu, kā arī programmatūras atjaunināšanu; veikt audio, foto un video tehnikas izsniegšanu, uzturēšanu un apkopi; E-mācību vides sistēmas lietotāju atbalsts (Moodle). Mēs piedāvājam: interesantu un atbildīgu darbu; sociālās garantijas; garantētu atalgojumu par padarīto darbu (768.00 EUR pirms nodokļu nomaksas); papildu atalgojumu projektos vai akadēmiskajā darbā (0,2 slodze) pēc iespējām un intereses. Interesentiem līdz 2022.gada 23.janvārim sūtīt motivācijas vēstuli un CV ViA juristei-personāla speciālistei (adrese: Valmiera, Cēsu iela 4, LV-4201, kabinets Nr.C204 vai e-pasts: agrita.somase@va.lv) ar norādi „Datorspeciālista vakancei”. Profesija: DATORSISTĒMU TEHNIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Informācijas tehnoloģijas / Telekomunikācijas Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-01-23 Kontaktpersona: Sūtīt CV un motivācijas vēstuli ar amata norādi uz agrita.somase@va.lv, t. 26186555. Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Mūsu partneri