Valmieras Ziņas

Īpašie piedāvājumi rūpēm par fizisko un emocionālo labsajūtu!

Lasīšanas laiks: 3 min

Pēc garās un aukstās ziemas ir svarīgi parūpēties par ķermeņa un prāta labsajūtu, īpaši laikā, kad joprojām saglabājas Covid-19 riski un ar tiem saistīti mentālās veselības pārbaudījumi. Tādēļ, lai pavasara un siltā laika atnākšanu neapgrūtinātu fizisks un emocionāls diskomforts, aprīlī izmanto īpašos piedāvājumus fiziskās un mentālās veselības stiprināšanai. Aptieku tīklos BENU Aptieka, aptieka1, Apotheka un Mana Aptieka pērc vienu SORBEX®, LACTOBEX® vai HERBASTRESS® iepakojumu un dāvanā saņem otru!

Emocionālajai noturībai un mieram

Covid-19 saslimšanas riski, valstī noteiktie ierobežojumi, darba un skolas organizēšana attālināti un virkne citu izmaiņu ir nopietns pārbaudījums cilvēku mentālajai un emocionālajai noturībai, īpaši situācijā, kad ir jārūpējas ne vien par savu, bet arī visas ģimenes labsajūtu. Lai pavasarī savā un ģimenes locekļu ikdienā neiezagtos trauksme un nevajadzīgs stress, svarīgi ir rūpēties par mentālās labsajūtas stiprināšanu. Šajā laikā jāatceras par regulāru izkustēšanos svaigā gaisā, pilnvērtīgu uzturu, kā arī citiem emocionālās labsajūtas uzlabošanas veidiem.

Organisma noturību pret stresu uzlabos HERBASTRESS® – piecu augu ekstraktu un vitamīnu B6 un B12 komplekss. Tas veicina normālu psiholoģisko funkciju, nervu sistēmas un imūnsistēmas darbību, kā arī palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu un samazina nogurumu un nespēku. HERBASTRESS® sastāvā ir iekļauti apiņu ziedkopu ekstrakts, pasiflora, kumelīšu ziedi, auzu sēklu ekstrakts un Sibīrijas ženšeņš, kuriem ir nomierinoša un līdzsvarojoša ietekme uz organismu.

Rūpēm par ķermeņa labsajūtu

Līdz ar pavasara atnākšanu īpaši aktuāli kļūst arī tā sauktie “vēdera vīrusi” un imunitātes stiprināšana. Enerģiju pēc ziemas perioda visai ģimenei palīdzēs atgūt LACTOBEX® – probiotiķis veselībai ar dubulto DUOLAC pārklājumu, kas nodrošina to darbību zarnās. Turklāt tā sastāvā esošais C vitamīns veicina normālu gremošanas trakta un imūnsistēmas darbību, kā arī palīdz mazināt nogurumu un nespēku.

Savukārt, lai darbos un atpūtas brīžos nebūtu jāraizējas par nepatīkamām vēdera un gremošanas problēmām vai sliktu dūšu, mājas aptieciņā savlaicīgi ieteicams sagatavot SORBEX®, kam atšķirībā no parastās aktivētās ogles piemīt ātrāka, izteiktāka un ilgstošāka iedarbība. Turklāt kapsulas nodrošina ērtu un drošu tā lietošanu. Neļauj pēkšņām vēdera problēmām atraut sevi no svarīgiem darbiem vai pelnītas atpūtas!

Par uztura bagātinātāju lietošanu noteikti konsultējies ar ārstu vai farmaceitu!

Īpašie 1+1 SORBEX®, LACTOBEX® un HERBASTRESS® piedāvājumi ir spēkā no 1. līdz 30. aprīlim. Meklē tos aptieku tīklos BENU Aptieka, aptieka1, Apotheka un Mana Aptieka. Parūpējies par sevi un saviem tuvajiem!

Uztura bagātinātāji neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA "BONO" Meža īpašumu, Cirsmu un Lauksaimniecības zemju  Pārdevēju BONO ir kokrūpniecības un mežsaimniecības nozares uzņēmums. Uzņēmuma darbības virzieni aptver kokmateriālu ieguvi, loģistiku, pirmapstrādi, tālākapstrādi, tirdzniecību un koka māju ražošanu. BONO ir kļuvis par pilnībā integrētu uzņēmumu grupu, kas tiecās izmantot vismodernākās tehnoloģijas un ražošanas metodes, lai koksne iegūtu augstāku pievienoto vērtību visos vērtību ķēdes posmos. GALVENIE DARBA PIENĀKUMI: ▪ Veikt izejošos zvanus potenciālajiem klientiem, lai identificētu interesi par meža īpašuma/lauksaimniecības zemes pārdošanu vai meža izstrādi. ▪ Pārliecināt potenciālos klientus par izteiktā piedāvājuma priekšrocībām un vienoties par darījumu; ▪ Sadarboties ar citām uzņēmuma nodaļām-vērtēšanas/projektu vadības/juridisko nodaļu u.c. pēc nepieciešamības, lai veiksmīgi novērtētu īpašumus, nodotu informāciju par plānoto darījumu kolēģiem. ▪ Izpētīt un saprast uzņēmuma meža īpašumu; cirsmu un lauksaimniecības zemju pirkšanas piedāvājumus. GALVENĀS PRASĪBAS: ▪ Spēja efektīvi un laipni komunicēt, izmantojot tālruni; ▪ Iepriekšēja pieredze zvanu centrā, telemārketingā vai aktīvā pārdošanā pa telefonu B2C sektorā tiks uzskatīta par priekšrocību; ▪ Vēlme apgūt un izprast meža īpašumu; cirsmu un lauksaimniecības zemju biznesa nianses; ▪ Izturība un motivācija ikdienā strādāt ar lielu zvanu apjomu; ▪ Spēja strādāt komandā un sadarboties ar citiem departamentiem; ▪ Labas latviešu un vēlamas krievu valodas prasmes gan mutiski, gan rakstiski. MĒS PIEDĀVĀJAM: ▪ Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika; ▪ Apmācības un iespēju attīstīties uzņēmumā; ▪ Iespēja strādāt no mūsdienīgas un ērtas darba vides Beātes iela 5; Valmiera; LV-4201. ▪ Konkurētspējīgu atalgojumu sākot no 1800EUR bruto + kvartāla bonusu sistēma - balstīta uz sasniegto rezultātu; ▪ Draudzīgu darba vidi un atbalstošu kolektīvu; ▪ Apmaksātus telekomunikācijas pakalpojumus CV sūtīt uz e-pastu recruitment@bonotimber.com Profesija: PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Beātes iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Lauksaimniecība / Vide Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-21

Mēs, AS Brink’S Latvia, esam daļa no Amerikas Savienoto Valstu koncerna Brink’S, kas ir globāls līderis skaidras naudas pārvadājumu jomā. Šobrīd mēs aktīvi meklējam savā komandā inkasentu (-i) darbam Valmierā. Mēs lepojamies ar savu 120 cilvēku lielu un stabilu komandu Latvijā un 165 gadu pieredzi pasaulē. Mēs ar prieku sniedzam pakalpojumus vairāk kā 600 klientiem visā Latvijā. Mūsu vērtības ir Drošība, Fokuss uz klientiem, Ētika un godīgums, Darbinieku pieredze, Pastāvīgi uzlabojumi, Dažādība un komanda. Regulāri veikto personāla lojalitātes aptauju rezultāti rāda, ka mūsu darbinieki augstāk par visu vērtē savus kolēģus un darba saturu. Pievienojoties mums, TU iegūsi valstij nozīmīgu darbu starptautiskā, nozares lielākajā uzņēmumā, kā arī: - profesionālu kolēģu un zinoša vadītāja atbalstu - apmācības veiksmīgai darba uzsākšanai - finansiālu atbalstu apsardzes sertifikāta iegūšanai un pagarināšanai - veselības apdrošināšanu ar pirmo darba dienu - atalgojumu 6.2-7.0 EUR bruto/h, vienmēr laikā - darba apģērbu ērtam darbam, dienesta ieroci un citu ekipējumu Mēs TEV uzticēsim materiālo vērtību inkasāciju, apsardzi un pārvadāšanu, nodrošinot izcilu servisu mūsu klientiem. Mēs sagaidām, ka Tev ir: apsardzes sertifikāts un nepieciešamie dokumenti ieroča nēsāšanas apliecības noformēšanai, B kategorijas autovadītāja apliecība, latviešu valodas prasme un augsta atbildības sajūta. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: hr.lv@brinks.com AS “Brink's Latvia” apstrādās Jūsu personas datus, kas iegūti atlases procesā, lai veiktu atlasi amatam, uz kuru pretendējat, un aizsargātu mūsu intereses strīdu rašanās gadījumā. Atkarībā no amata mēs varam kopīgot Jūsu personas datus ar citiem Brink’s uzņēmumiem, kas ir iesaistīti atlases procesā, un daži no uzņēmumiem var atrasties ārpus ES. Ja Jūs netiksiet pieņemts darbā, mēs iznīcināsim Jūsu datus tā kalendārā gada beigās, kas seko gadam, kurā pieteicāties darbam. Ja vēlaties iegūt plašāku informāciju par to, kā mēs apstrādājam Jūsu datus, lūdzam sazināties ar mums pirms pieteikšanās šim amatam. Ja vēlaties saņemt piedāvājumus dalībai citos konkursos, tostarp uz citiem amatiem, lūdzam norādīt to savā pieteikumā. Lūdzam ņemt vērā, ka šādos gadījumos Jūsu dati tiks kopīgoti Brink's grupas ietvaros (tostarp ārpus ES), kā arī Jūs varat saņemt piedāvājumus dalībai konkursos no citiem Brink's grupas uzņēmumiem. Pateicamies par atsaucību. Profesija: INKASENTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-31 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: hr.lv@brinks.com

Mūsu partneri