Valmieras Ziņas

Ieteikumi vannas istabas labiekārtošanai

Lasīšanas laiks: 4 min

Lai arī vannas istaba ir viena no mazākajām telpām mājoklī, tā tiek bieži izmantota, līdz ar to nepieciešams pārliecināties par to, ka tā ir ērta un funkcionāli iekārtota. Pat, ja neplānojat vannas istabas pārbūvi, turpinājumā piedāvātie ieteikumi var būt lietderīgi, lai ar nelieliem ieguldījumiem padarītu savu vannas istabu par vietu, kas ir ērta un patīkama.

Vannas istabas plaukti

Bieži vien, domājot par vannas istabas iekārtojumu, ienāk prātā tikai pāris lietas – izlietne, vanna vai dušas kabīne un spogulis, taču arī vannas istabas plaukti ir ļoti svarīgi, lai nodrošinātu to, ka vannas istaba ir ērta tās lietotājiem.

Parasti vannas istabā tiek ieplānoti plaukti, kur glabāt kosmētiku, matu kopšanas līdzekļus un aksesuārus un tīrīšanas līdzekļus, bet bieži vien tiek aizmirsts par plauktiem, kuros uzglabāt lietas, piemēram, novietot tīros dvieļus. Uzglabājot dvieļus vannas istabā, nekad nepiedzīvosiet brīdi, ka pēc mazgāšanās nav pieejams dvielis, kurā noslaucīties. Vannas istabu būs ērtāk izmantot arī brīžos, kad steidzaties, ja tajā pa rokai uzglabāsiet visu, kas Jums var būt nepieciešams pēc mazgāšanās.

Aksesuāri funkcionalitātei

Lai nodrošinātu vannas istabas funkcionalitāti, parūpējieties par to, lai tajā būtu pietiekami daudz aksesuāru, lai katrai vietai būtu savai vieta. Izmantojiet pagarinātāju, lai varētu ērti izmantot matu fēnu. Atkarībā no tā, cik cilvēku ir Jūsu ģimenē, iespējams nepieciešams ierīkot vairāk pakaramos, uz kuriem uzkārt ikdienā lietotos dvieļus vai peldmēteļus.

Tāpat neaizmirstiet par to, ka arī vannas istabā var rasties atkritumi, tāpēc ierīkojiet atbilstoša izmēra atkritumu tvertni. Tāpat papildiniet plauktus un virsmas ar groziņiem un kastēm, kurās uzglabāt un organizēt sīklietas, piemēram, sejas, matu un ķermeņa kopšanas kosmētiku vai nagu kopšanas piederumus.

Apgaismojums

Izmantojot apgaismojumu, Jūs varat ne tikai izmainīt telpas atmosfēru, bet arī uzlabot tās funkcionalitāti. Arī vannas istabā var iederēties neliela dekoratīva galda lampa, kam ir regulējams spilgtums. Tādā veidā, ja vēlāties vannas istabu izmantot par telpu, kurā vakaros atslābināties, varēsiet izmantot siltu un pieklusinātu gaismu. Savukārt, lai būtu ērtāk, piemēram, uzklāt kosmētiku, koriģēt uzacis vai noskūties, nepieciešams labs apgaismojums, kam var noderēt nelielas prožektoru tipa lampas.

Prioritārais aprīkojums

Ja Jūsu vannas istaba ir ļoti neliela un Jūs tāpat reti izmantojiet vannu, iespējams ir vērts atvadīties no vannas un ierīkot dušas kabīni, kas ļaus efektīvāk izmantot nelielo telpu. Papildus platība, ko iegūsiet nomainot vannu pret dušu, būs papildus vieta, kurā ievietot skapjus, kuros uzglabāt vannas istabā nepieciešamo.

Ja tomēr nevarat atteikties no vannas, bet vēlaties ietaupīt vietu nelielā telpā, piemeklējiet vannu, kas ir dziļa, bet ne tik gara.

Ja vairākiem Jūsu ģimenes locekļiem jāizmanto kopīga vannas istaba un vieta to atļauj, apdomājiet iespēju ierīkot dubulto izlietni. Dubulta vannas istabas izlietne ļaus padarīt rītus efektīvākus, jo, kamēr kāds izmanto izlietni zobu tīrīšanai vai lai noskūtos, Jums būs pieejama otra izlietne un nebūs jākavējas.

Estētiskā tīrība

Lai ieejot telpā nerastos sajūta, ka tajā visa ir par daudz, nepieciešams apdomāt ne tikai to, kādas krāsas un tekstūras flīzes izvēlēties, bet arī to, kā labāk organizēt un uzglabāt visu vannas istabā nepieciešamo. Meklējiet risinājumus, kas ļauj radīt slēgtu un slēptu telpu lietu uzglabāšanai, piemēram, iebūvējamus skapjus, nišas un spoguļskapjus.

Ja vannas istaba ir maza, sienām un grīdai izmantojiet vienādu materiālu un vienādu toni, kas radīs plašuma sajūtu. Ņemot vēra, ka vannas istabās jau tā ir daudz lietu, neaizraujieties ar dekoratīviem elementiem.

Mājīguma sajūta

Papildus funkcionalitāti un mājīgumu vannas istabai var radīt apsildāms dvieļu žāvētājs, bet, lai pasargātu vannas istabu no pelējuma, svarīgi parūpēties, lai tai būtu atbilstoša ventilācija.

Tāpat, lai arī funkcionālākais grīdas segums vannas istabai nemainīgi ir flīzes, nav nekas nepatīkamāks kā izkāpt no dušas uz aukstām flīzēm. Ja mājoklī nav iespējams ierīkot apsildāmas grīdas, piemeklējiet ērtu un atbilstoša toņa vannas istabas paklājiņu. Pēc lietošanas neaizmirstiet to novietot žāvēšanai.

Visu vannas istabas labiekārtošanai nepieciešamo atradīsiet interneta veikalā 220.lv. Iepērcieties ātri, ērti un droši!

Palīgstrādniece/ Palīgstrādnieks kokapstrādē BEST WOOD EUROPE, SIA Darba apraksts • Palīgdarbs pie kokmateriālu iekārtām, kokmateriāla apstrādi: materiāla uzlikšana uz iekārtas padošanas līnijas, materiāla šķirošana pēc kvalitātes prasībām, materiāla marķēšana, materiāla pakošana. • Darba procesi ir automatizēti ar liftu pacelšanas iekārtām, kas nodrošina ērtu un vieglu materiāla padošanas un pakošanas procesu. • Darba specifiku raksturo vienveidīgas, vieglas, bet intensīvas roku kustības. Prasības kandidātiem: • Pareiza un precīza ražošanas uzdevumu izpilde; • Darbs komandā; • Izteikta lojalitātes, kārtības un pienākuma sajūta. Nepieciešams sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts. Uzņēmums piedāvā: • Darba veikšanai nepieciešamo apmācību. • Atalgojums no 1143 EUR bruto. Atalgojumu nosaka ieguldītā darba intensitāte noteiktā apjoma sasniegšanai un lojalitāte pret uzņēmumu. • Veselības apdrošināšanu. • Izaugsmes iespējas attiecīgi ieguldītajam darbam un sasniegtajam rezultātam, kā arī lojalitātei un attieksmei pret darba uzdevumiem. Informācija par darba sludinājumu Atrašanās vieta: “Zālītes”, Brenguļu pagasts, Beverīnas novads, LV-4245 Darba amata apraksts: pilna slodze, pastāvīgs darbinieks Darba laiks: 8:00-17:00, iespējams periodisks maiņu darbs 10 vakances Kontaktinformācija: e-pasts bwe@bwe.lv, mob.t. 29529902. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs tikuši 2.atlases kārtā. Profesija: PALĪGSTRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Zālītes, Brenguļu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 10 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-02-14 Kontaktpersona: Kontaktinformācija: e-pasts bwe@bwe.lv, mob.t. 29529902. Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Autokāra vadītājs /-a BEST WOOD EUROPE, SIA Darba apraksts: - Darbs ar autoiekrāvēju uzņēmuma teritorijā. - Materiāla iekraušana un izkraušana no kravas mašīnām un jūras konteineriem, materiāla iekraušana un izkraušana kaltī. - Sekmīga materiāla pārvietošana, nogādāšana uz ražošanas un glabāšanas vietām. - Nodrošināt drošu materiāla pārvietošanu un novietošanu, neapdraudot cilvēkus un materiālās vērtības. - Sekot līdz un uzturēt autoiekrāvēju labā tehniskā stāvoklī un par tehniskajām neatbilstībām nekavējoties ziņot mehāniķim. Prasības kandidātiem: Uzņēmums piedāvā apmācības iespējas; Darba izpildes disciplīna; Spēja strādāt komandā. Nepieciešams sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts. Atrašanās vieta: “Zālītes”, Brenguļi, Beverīnas novads, LV-4245. Darba laiks: 8:00-17:00. Alga: no 500 - 1200 EUR (BRUTO), atbilstoši paveiktā darba daudzumam un kvalitātei. Kontaktinformācija: e-pasts bwe@bwe.lv, mob.t.: 29529902. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs tikuši 2.atlases kārtā. Profesija: AUTOKRĀVĒJA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Zālītes, Brenguļu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-02-14 Kontaktpersona: Kontaktinformācija: e-pasts bwe@bwe.lv, mob.t. 29529902. Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Kokapstrādes operatori /-es BEST WOOD EUROPE, SIA Darba apraksts: - Noteikt izmantojamo iekārtu parametrus un atbilstoši noregulēt. - Pārzināt iekārtā notiekošos procesus, mainīt tos un sekot procesu pareizai norisei. - Vadīt iekārtas un rūpēties par to apkopi. - Uzstādīt, nomainīt un regulēt nažus, zāģus, urbjus vai griezējgalviņas. - Sekot līdz, lai materiāla apstrāde notiek bez sarežģījumiem un saskaņā ar darba uzdevumiem. - Koordinēt palīgstrādnieka darbu pie kokapstrādes iekārtām. - Nodrošināt materiāla atbilstību ražošanas pasūtījuma prasībām pēc pārstrādes procesa. Prasības kandidātiem: Pieredze kokapstrādē un zināšanas par tehnoloģisko apstrādes procesu; Precizitāte un augsta atbildības sajūta; Spēja strādāt komandā. Nepieciešams sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts. Atrašanās vieta: “Zālītes”, Brenguļi, Beverīnas novads, LV-4245. Darba laiks: 8:00-17:00. Alga: no 500 - 1200 EUR (BRUTO), atbilstoši paveiktā darba daudzumam un kvalitātei. Kontaktinformācija: e-pasts bwe@bwe.lv, mob.t. 29529902. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs tikuši 2.atlases kārtā. Profesija: KOKAPSTRĀDES IEKĀRTU OPERATORS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Zālītes, Brenguļu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-02-14 Kontaktpersona: Kontaktinformācija: e-pasts bwe@bwe.lv, mob.t. 29529902. Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri