Valmieras Ziņas

Ieteikumi vannas istabas labiekārtošanai

Lasīšanas laiks: 4 min

Lai arī vannas istaba ir viena no mazākajām telpām mājoklī, tā tiek bieži izmantota, līdz ar to nepieciešams pārliecināties par to, ka tā ir ērta un funkcionāli iekārtota. Pat, ja neplānojat vannas istabas pārbūvi, turpinājumā piedāvātie ieteikumi var būt lietderīgi, lai ar nelieliem ieguldījumiem padarītu savu vannas istabu par vietu, kas ir ērta un patīkama.

Vannas istabas plaukti

Bieži vien, domājot par vannas istabas iekārtojumu, ienāk prātā tikai pāris lietas – izlietne, vanna vai dušas kabīne un spogulis, taču arī vannas istabas plaukti ir ļoti svarīgi, lai nodrošinātu to, ka vannas istaba ir ērta tās lietotājiem.

Parasti vannas istabā tiek ieplānoti plaukti, kur glabāt kosmētiku, matu kopšanas līdzekļus un aksesuārus un tīrīšanas līdzekļus, bet bieži vien tiek aizmirsts par plauktiem, kuros uzglabāt lietas, piemēram, novietot tīros dvieļus. Uzglabājot dvieļus vannas istabā, nekad nepiedzīvosiet brīdi, ka pēc mazgāšanās nav pieejams dvielis, kurā noslaucīties. Vannas istabu būs ērtāk izmantot arī brīžos, kad steidzaties, ja tajā pa rokai uzglabāsiet visu, kas Jums var būt nepieciešams pēc mazgāšanās.

Aksesuāri funkcionalitātei

Lai nodrošinātu vannas istabas funkcionalitāti, parūpējieties par to, lai tajā būtu pietiekami daudz aksesuāru, lai katrai vietai būtu savai vieta. Izmantojiet pagarinātāju, lai varētu ērti izmantot matu fēnu. Atkarībā no tā, cik cilvēku ir Jūsu ģimenē, iespējams nepieciešams ierīkot vairāk pakaramos, uz kuriem uzkārt ikdienā lietotos dvieļus vai peldmēteļus.

Tāpat neaizmirstiet par to, ka arī vannas istabā var rasties atkritumi, tāpēc ierīkojiet atbilstoša izmēra atkritumu tvertni. Tāpat papildiniet plauktus un virsmas ar groziņiem un kastēm, kurās uzglabāt un organizēt sīklietas, piemēram, sejas, matu un ķermeņa kopšanas kosmētiku vai nagu kopšanas piederumus.

Apgaismojums

Izmantojot apgaismojumu, Jūs varat ne tikai izmainīt telpas atmosfēru, bet arī uzlabot tās funkcionalitāti. Arī vannas istabā var iederēties neliela dekoratīva galda lampa, kam ir regulējams spilgtums. Tādā veidā, ja vēlāties vannas istabu izmantot par telpu, kurā vakaros atslābināties, varēsiet izmantot siltu un pieklusinātu gaismu. Savukārt, lai būtu ērtāk, piemēram, uzklāt kosmētiku, koriģēt uzacis vai noskūties, nepieciešams labs apgaismojums, kam var noderēt nelielas prožektoru tipa lampas.

Prioritārais aprīkojums

Ja Jūsu vannas istaba ir ļoti neliela un Jūs tāpat reti izmantojiet vannu, iespējams ir vērts atvadīties no vannas un ierīkot dušas kabīni, kas ļaus efektīvāk izmantot nelielo telpu. Papildus platība, ko iegūsiet nomainot vannu pret dušu, būs papildus vieta, kurā ievietot skapjus, kuros uzglabāt vannas istabā nepieciešamo.

Ja tomēr nevarat atteikties no vannas, bet vēlaties ietaupīt vietu nelielā telpā, piemeklējiet vannu, kas ir dziļa, bet ne tik gara.

Ja vairākiem Jūsu ģimenes locekļiem jāizmanto kopīga vannas istaba un vieta to atļauj, apdomājiet iespēju ierīkot dubulto izlietni. Dubulta vannas istabas izlietne ļaus padarīt rītus efektīvākus, jo, kamēr kāds izmanto izlietni zobu tīrīšanai vai lai noskūtos, Jums būs pieejama otra izlietne un nebūs jākavējas.

Estētiskā tīrība

Lai ieejot telpā nerastos sajūta, ka tajā visa ir par daudz, nepieciešams apdomāt ne tikai to, kādas krāsas un tekstūras flīzes izvēlēties, bet arī to, kā labāk organizēt un uzglabāt visu vannas istabā nepieciešamo. Meklējiet risinājumus, kas ļauj radīt slēgtu un slēptu telpu lietu uzglabāšanai, piemēram, iebūvējamus skapjus, nišas un spoguļskapjus.

Ja vannas istaba ir maza, sienām un grīdai izmantojiet vienādu materiālu un vienādu toni, kas radīs plašuma sajūtu. Ņemot vēra, ka vannas istabās jau tā ir daudz lietu, neaizraujieties ar dekoratīviem elementiem.

Mājīguma sajūta

Papildus funkcionalitāti un mājīgumu vannas istabai var radīt apsildāms dvieļu žāvētājs, bet, lai pasargātu vannas istabu no pelējuma, svarīgi parūpēties, lai tai būtu atbilstoša ventilācija.

Tāpat, lai arī funkcionālākais grīdas segums vannas istabai nemainīgi ir flīzes, nav nekas nepatīkamāks kā izkāpt no dušas uz aukstām flīzēm. Ja mājoklī nav iespējams ierīkot apsildāmas grīdas, piemeklējiet ērtu un atbilstoša toņa vannas istabas paklājiņu. Pēc lietošanas neaizmirstiet to novietot žāvēšanai.

Visu vannas istabas labiekārtošanai nepieciešamo atradīsiet interneta veikalā 220.lv. Iepērcieties ātri, ērti un droši!

Aktuālais jautājums

Kā, jūsuprāt, jaunais luksofors Valmierā, Cēsu ielā ietekmē pilsētas satiksmi?     

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Nacionālie Bruņotie Spēki Zemessardzes 2.Vidzemes brigāde (reģ.Nr. 90000040549) VALMIERĀ un GULBENES NOVADA STĀMERIENĀ aicina pieteikties pievienoties dienestam KAREIVJUS Zemessardzes 2. Vidzemes brigādē tiek veidota jauna profesionālā dienesta apakšvienība. Apakšvienības sastāvs tiek komplektēts ar kandidātiem, kuri ir beiguši vismaz pamatizglītību, arodskolas un citas profesionālās izglītības iestādes bruņotajiem spēkiem nepieciešamajās specialitātēs. Latvijas armija aicina: Esi viens no mums - kļūsti karavīrs! PAMATPRASĪBAS: Latvijas Republikas pilsonis/-e vecumā no 18 līdz 40 gadiem; Valsts valodas zināšanas; Nav kriminālās sodāmības; Atbilstošs veselības stāvoklis un fiziskā sagatavotība; Vismaz pamatizglītība. PIEŅEMŠANA: Iesniedz atlasei nepieciešamos dokumentus; Nokārto atlasi (medicīnisko un fiziskās sagatavotības pārbaudes, psiholoģisko izpēti); Paraksti līgumu un uzsāc profesionālo dienestu. PIEDĀVĀJAM: Dažādu speciālistu amatus kareivju, instruktoru vai virsnieku profesijās; Bezmaksas apmācību un karjeras izaugsmi; GARANTIJAS: Motivējošu atalgojumu sākot no 900 EUR un piemaksas karavīrs saņem mēnešalgu atkarībā no viņa dienesta pakāpes, izdienas un militārās izglītības; mēnešalgu nosaka arī atbilstoša kvalifikācijas kategorija, kas to var palielināt līdz pat 30%; karavīrs saņem piemaksas par dienestu starptautiskajās operācijās, pedagoģisko darbu, par apmācību vadību, kā arī naudas balvas. Plašas sociālās garantijas Veselības aprūpi, zobārstniecības pakalpojumus, optisko redzes korekciju līdzekļu iegādes kompensāciju; Atvaļinājuma pabalstu, apmaksātu papildatvaļinājumu, apmaksātu mācību atvaļinājumu; Ar pārcelšanos saistīto izdevumu kompensāciju; Mantisko apgādi (formas tērpi, apavi un apakšveļa, speciālais apģērbs, apavi un aizsargierīces); Kompensāciju mācību izdevumu segšanai, ja karavīrs mācās valsts akreditētā izglītības iestādē; Karavīru bērnus ir tiesības ārpus kārtas iekārtot pirmsskolas izglītības iestādēs; Garantētu izdienas pensiju, kas var sasniegt līdz pat 80 % no saņemtā atalgojuma,  Atvaļināta karavīra veselības aprūpi, PIETEIKŠANĀS: Zvani – 26317364. Profesija: KAREIVIS /MATROZIS (JŪRAS SPĒKOS) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 54, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Drošība / Glābšanas dienesti / Aizsardzība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-09-12 Kontaktpersona: Zvani uz Zemessardzes 22.kaujas nodrošinājuma bataljonu – 26317364. Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras sākumskola uz noteiktu laiku no 01.09.2022. aicina darbā sociālo pedagogu.   Ja Jūs vēlaties: • plānot un nodrošināt kvalitatīvu izglītības procesu atbilstoši normatīvo aktu prasībām; • organizēt savu un izglītojamo darbu atbilstoši izglītības iestādes mērķim un uzdevumiem; • strādāt Atbalsta personāla komandā; • diagnosticēt izglītojamo socializācijas procesa veiksmes un problēmas, esošo sociālo risku ietekmi uz viņu pilnvērtīgu integrēšanos sabiedrībā un dzīves prasmju apguvē; • sadarbībā ar sociālajiem dienestiem, bāriņu un pagasttiesām, citām valsts un pašvaldību iestādēm sekmējot bērnu un jauniešu sociālo vajadzību nodrošināšanu; • sadarboties ar pedagogiem, izglītības iestādes vadību, izglītojamiem un izglītojamo vecākiem mācību darbā, kā arī komunicēt informāciju par izglītojamā izaugsmi, sniegumu un nepieciešamo atbalstu mācīšanās uzlabošanai; un Jums ir: • izglītība saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”; • atbilstība Izglītības likuma un Bērnu tiesību aizsardzības likuma noteiktajām prasībām; • mācību un audzināšanas darba satura, un korekcijas darba plānošanas un realizācijas pārzināšana; • izpratne par izglītojamo vecumposmu attīstības īpatnībām un saskarsmes psiholoģijas likumsakarībām; • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; • kompetences: labas saskarsmes, komunikācijas prasmes un psiholoģiskā noturība; precizitāte un atbildīga attieksme pret darbu; atbildība un iniciatīva, teicamas komunikācijas prasmes un elastība; mēs piedāvājam: • darba samaksu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.445 “Par pedagogu darba samaksas noteikumi”; • iespējas piedalīties izglītības iestādes izaugsmes veicināšanā un profesionālās pilnveidošanās iespējas; • sociālās garantijas, tostarp darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus, atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • labus darba apstākļus, aktīvu, dinamisku darbu un iespēju gūt jaunu pieredzi. CV un motivācijas vēstuli lūdzam nosūtīt uz e-pastu: vs@valmiera.edu.lv ar norādi „Sociālā pedagoga amatam” līdz 2022.gada 31.augustam plkst.16.00. Tālrunis papildu informācijai: 64224237. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu atbilstoši fizisko datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SOCIĀLAIS PEDAGOGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 40A, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-08-31

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras sākumskola (turpmāk – Skola) uz noteiktu laiku no 01.09.2022. aicina darbā izglītības psihologu/-i uz 0.5 likmēm Ja Jūs vēlaties: • plānot un nodrošināt kvalitatīvu izglītības un audzināšanas procesu atbilstoši normatīvo aktu prasībām; • organizēt savu un izglītojamo darbu atbilstoši Skolas mērķim un uzdevumiem; • veikt izglītojamo psiholoģisko izpēti, sagatavot atzinumus un ieteikumus izglītojamo atbalsta procesam mācībās un adaptācijas periodā; • plānot un realizēt Skolas atbalsta komandas darbu; un Jums ir: • izglītība saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”; • atbilstība Izglītības likuma un Bērnu tiesību aizsardzības likuma noteiktajām prasībām; • zināšanas par izglītības jomas un psihologa darbības reglamentējošiem tiesību aktiem; • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; • kompetences: labas saskarsmes un komunikācijas prasmes; precizitāte un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; prasme strādāt komandā, atbildība, elastība un iniciatīva; mēs piedāvājam: • darba samaksu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.445 “Par pedagogu darba samaksas noteikumi”; • iespējas piedalīties Skolas izaugsmes veicināšanā un profesionālās pilnveidošanās iespējas; • sociālās garantijas, tostarp darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus, atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • labus darba apstākļus, aktīvu, dinamisku darbu un iespēju gūt jaunu pieredzi. CV un motivācijas vēstuli lūdzam nosūtīt uz e-pastu: vs@valmiera.edu.lv ar norādi „Psihologa/-es amatam” līdz 2022.gada 31.augustam plkst.16.00. Tālrunis papildu informācijai: 64224237. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu atbilstoši fizisko datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: Izglītības un skolu PSIHOLOGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 40A, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-08-31

Mūsu partneri