Valmieras Ziņas

Ieteikumi vannas istabas labiekārtošanai

Lasīšanas laiks: 4 min

Lai arī vannas istaba ir viena no mazākajām telpām mājoklī, tā tiek bieži izmantota, līdz ar to nepieciešams pārliecināties par to, ka tā ir ērta un funkcionāli iekārtota. Pat, ja neplānojat vannas istabas pārbūvi, turpinājumā piedāvātie ieteikumi var būt lietderīgi, lai ar nelieliem ieguldījumiem padarītu savu vannas istabu par vietu, kas ir ērta un patīkama.

Vannas istabas plaukti

Bieži vien, domājot par vannas istabas iekārtojumu, ienāk prātā tikai pāris lietas – izlietne, vanna vai dušas kabīne un spogulis, taču arī vannas istabas plaukti ir ļoti svarīgi, lai nodrošinātu to, ka vannas istaba ir ērta tās lietotājiem.

Parasti vannas istabā tiek ieplānoti plaukti, kur glabāt kosmētiku, matu kopšanas līdzekļus un aksesuārus un tīrīšanas līdzekļus, bet bieži vien tiek aizmirsts par plauktiem, kuros uzglabāt lietas, piemēram, novietot tīros dvieļus. Uzglabājot dvieļus vannas istabā, nekad nepiedzīvosiet brīdi, ka pēc mazgāšanās nav pieejams dvielis, kurā noslaucīties. Vannas istabu būs ērtāk izmantot arī brīžos, kad steidzaties, ja tajā pa rokai uzglabāsiet visu, kas Jums var būt nepieciešams pēc mazgāšanās.

Aksesuāri funkcionalitātei

Lai nodrošinātu vannas istabas funkcionalitāti, parūpējieties par to, lai tajā būtu pietiekami daudz aksesuāru, lai katrai vietai būtu savai vieta. Izmantojiet pagarinātāju, lai varētu ērti izmantot matu fēnu. Atkarībā no tā, cik cilvēku ir Jūsu ģimenē, iespējams nepieciešams ierīkot vairāk pakaramos, uz kuriem uzkārt ikdienā lietotos dvieļus vai peldmēteļus.

Tāpat neaizmirstiet par to, ka arī vannas istabā var rasties atkritumi, tāpēc ierīkojiet atbilstoša izmēra atkritumu tvertni. Tāpat papildiniet plauktus un virsmas ar groziņiem un kastēm, kurās uzglabāt un organizēt sīklietas, piemēram, sejas, matu un ķermeņa kopšanas kosmētiku vai nagu kopšanas piederumus.

Apgaismojums

Izmantojot apgaismojumu, Jūs varat ne tikai izmainīt telpas atmosfēru, bet arī uzlabot tās funkcionalitāti. Arī vannas istabā var iederēties neliela dekoratīva galda lampa, kam ir regulējams spilgtums. Tādā veidā, ja vēlāties vannas istabu izmantot par telpu, kurā vakaros atslābināties, varēsiet izmantot siltu un pieklusinātu gaismu. Savukārt, lai būtu ērtāk, piemēram, uzklāt kosmētiku, koriģēt uzacis vai noskūties, nepieciešams labs apgaismojums, kam var noderēt nelielas prožektoru tipa lampas.

Prioritārais aprīkojums

Ja Jūsu vannas istaba ir ļoti neliela un Jūs tāpat reti izmantojiet vannu, iespējams ir vērts atvadīties no vannas un ierīkot dušas kabīni, kas ļaus efektīvāk izmantot nelielo telpu. Papildus platība, ko iegūsiet nomainot vannu pret dušu, būs papildus vieta, kurā ievietot skapjus, kuros uzglabāt vannas istabā nepieciešamo.

Ja tomēr nevarat atteikties no vannas, bet vēlaties ietaupīt vietu nelielā telpā, piemeklējiet vannu, kas ir dziļa, bet ne tik gara.

Ja vairākiem Jūsu ģimenes locekļiem jāizmanto kopīga vannas istaba un vieta to atļauj, apdomājiet iespēju ierīkot dubulto izlietni. Dubulta vannas istabas izlietne ļaus padarīt rītus efektīvākus, jo, kamēr kāds izmanto izlietni zobu tīrīšanai vai lai noskūtos, Jums būs pieejama otra izlietne un nebūs jākavējas.

Estētiskā tīrība

Lai ieejot telpā nerastos sajūta, ka tajā visa ir par daudz, nepieciešams apdomāt ne tikai to, kādas krāsas un tekstūras flīzes izvēlēties, bet arī to, kā labāk organizēt un uzglabāt visu vannas istabā nepieciešamo. Meklējiet risinājumus, kas ļauj radīt slēgtu un slēptu telpu lietu uzglabāšanai, piemēram, iebūvējamus skapjus, nišas un spoguļskapjus.

Ja vannas istaba ir maza, sienām un grīdai izmantojiet vienādu materiālu un vienādu toni, kas radīs plašuma sajūtu. Ņemot vēra, ka vannas istabās jau tā ir daudz lietu, neaizraujieties ar dekoratīviem elementiem.

Mājīguma sajūta

Papildus funkcionalitāti un mājīgumu vannas istabai var radīt apsildāms dvieļu žāvētājs, bet, lai pasargātu vannas istabu no pelējuma, svarīgi parūpēties, lai tai būtu atbilstoša ventilācija.

Tāpat, lai arī funkcionālākais grīdas segums vannas istabai nemainīgi ir flīzes, nav nekas nepatīkamāks kā izkāpt no dušas uz aukstām flīzēm. Ja mājoklī nav iespējams ierīkot apsildāmas grīdas, piemeklējiet ērtu un atbilstoša toņa vannas istabas paklājiņu. Pēc lietošanas neaizmirstiet to novietot žāvēšanai.

Visu vannas istabas labiekārtošanai nepieciešamo atradīsiet interneta veikalā 220.lv. Iepērcieties ātri, ērti un droši!

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat autovadītāju braukšanas kultūru Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Trikātas pamatskola aicina darbā SPECIĀLO PEDAGOGU (profesijas klasifikatora kods 2352 03), darba vietas adrese: “Gaismaskalns”, Trikāta, Trikātas pagasts, Valmieras novads, uz nenoteiktu laiku (0,405 likmes jeb 12,15 stundas nedēļā). Ja Jūs vēlaties: • veikt individuālo darbu ar izglītojamajiem un palīdzēt, konsultēt pirmsskolas izglītības skolotāju darbā ar izglītojamo, kuram nepieciešams atbalsts; • īstenot pirmsskolas izglītības programmu, nodrošinot kvalitatīvu pedagoģisko procesu, ņemot vērā katra bērna vecumu, veselības stāvokli, attīstību, individualitāti, sagatavojot izglītojamos sekmīgai pamatizglītības apguvei; • plānot un realizēt savu darbu sadarbībā ar kolēģiem, konsultēt vecākus; aktīvi iesaistīties Atbalsta komandas darbā; un ja Jums ir: • izglītība atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”; • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; • kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu; atbildības sajūta, disciplinētība, precizitāte; spēja analizēt un risināt konfiktsituācijas, saglabāt konfidencialitāti un toleranci; spēja cieņpilni komunicēt ar bērniem un pieaugušajiem; mēs piedāvājam: • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi”; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un darba pienākumu veikšanai atbilstošu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt līdz 2022.gada 30.decembrim e-pastā: trikatas.pamatskola@valmiera.edu.lv Tālrunis informācijai: 26548247. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SPECIĀLAIS PEDAGOGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Gaismaskalns, Trikāta, Trikātas pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-12-30 Kontaktpersona: CV,piet.vēstuli,izglit.dok.kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu:trikatas.pamatskola@valmiera.edu.lv

Pievienojies mūsu komandai! Trikātas pamatskola aicina darbā SKOLOTĀJU LOGOPĒDU (profesijas klasifikatora kods 2352 01), darba vietas adrese: “Gaismaskalns”, Trikāta, Trikātas pagasts, Valmieras novads, uz nenoteiktu laiku (0,535 likmes jeb 16,050 stundas nedēļā). Ja Jūs vēlaties: • veikt darbu saskaņā ar katra izglītojamā izglītības programmu, valodas attīstības traucējumiem un attīstības īpatnībām; • veikt izglītojamo attīstības dinamikas izpēti; • konsultēt grupas skolotājus, palīgus un vecākus; • kārtot dokumentāciju; un ja Jums ir: • iegūta augstākā pedagoģiskā izglītība un skolotāja logopēda kvalifikācija vai augstākā izglītība un logopēda vai audiologopēda kvalifikācija, atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”; • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; • kompetences: labas saskarsmes spējas, prasme elastīgi reaģēt uz pārmaiņām, prasme strādāt komandā; augsta atbildības sajūta; spēja plānot un organizēt savu darbu; mēs piedāvājam: • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi”; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un darba pienākumu veikšanai atbilstošu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt līdz 2022.gada 30.decembrim e-pastā: trikatas.pamatskola@valmiera.edu.lv. Tālrunis informācijai: 26548247. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SKOLOTĀJS LOGOPĒDS Darba vietas adrese: LATVIJA, Gaismaskalns, Trikāta, Trikātas pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-12-30 Kontaktpersona: CV,piet.vēstuli,izglit.dok.kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu:trikatas.pamatskola@valmiera.edu.lv

Pievienojies mūsu komandai! Trikātas pamatskola (turpmāk – Iestāde) aicina darbā PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJU, darba vietas adrese: “Gaismaskalns”, Trikāta, Trikātas pagasts, Valmieras novads uz noteiktu laiku (1 likme jeb 40 stundas nedēļā). Ja Jūs vēlaties: • plānot un nodrošināt kvalitatīvu, bērnu vecumam un individuālām spējām atbilstošu izglītības procesu grupā; • sadarboties ar kolēģiem un vecākiem, lai veicinātu katra bērna izaugsmi; • veikt bērnu attīstības dinamikas izpēti; • plānot savu darbību un sagatavot darbam nepieciešamo dokumentāciju, tostarp e-vidē; • piedalīties iestādes attīstības plānošanā un īstenošanā atbilstoši kompetencei. un ja Jums ir: • pieredze darbā ar bērniem; • izglītība un pedagogu profesionālās kompetences pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām (Ministru kabineta noteikumi Nr. 569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”); • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; • pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; mēs piedāvājam: • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi”; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un darba pienākumu veikšanai atbilstošu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt līdz 2022.gada 30.decembrim e-pastā: trikatas.pamatskola@valmiera.edu.lv. Tālrunis informācijai: 26548247. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Gaismaskalns, Trikāta, Trikātas pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-12-30 Kontaktpersona: CV,piet.vēstuli,izglit.dok.kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu:trikatas.pamatskola@valmiera.edu.lv

Mūsu partneri