Valmieras Ziņas

Ieteikumi vannas istabas labiekārtošanai

Lasīšanas laiks: 4 min

Lai arī vannas istaba ir viena no mazākajām telpām mājoklī, tā tiek bieži izmantota, līdz ar to nepieciešams pārliecināties par to, ka tā ir ērta un funkcionāli iekārtota. Pat, ja neplānojat vannas istabas pārbūvi, turpinājumā piedāvātie ieteikumi var būt lietderīgi, lai ar nelieliem ieguldījumiem padarītu savu vannas istabu par vietu, kas ir ērta un patīkama.

Vannas istabas plaukti

Bieži vien, domājot par vannas istabas iekārtojumu, ienāk prātā tikai pāris lietas – izlietne, vanna vai dušas kabīne un spogulis, taču arī vannas istabas plaukti ir ļoti svarīgi, lai nodrošinātu to, ka vannas istaba ir ērta tās lietotājiem.

Parasti vannas istabā tiek ieplānoti plaukti, kur glabāt kosmētiku, matu kopšanas līdzekļus un aksesuārus un tīrīšanas līdzekļus, bet bieži vien tiek aizmirsts par plauktiem, kuros uzglabāt lietas, piemēram, novietot tīros dvieļus. Uzglabājot dvieļus vannas istabā, nekad nepiedzīvosiet brīdi, ka pēc mazgāšanās nav pieejams dvielis, kurā noslaucīties. Vannas istabu būs ērtāk izmantot arī brīžos, kad steidzaties, ja tajā pa rokai uzglabāsiet visu, kas Jums var būt nepieciešams pēc mazgāšanās.

Aksesuāri funkcionalitātei

Lai nodrošinātu vannas istabas funkcionalitāti, parūpējieties par to, lai tajā būtu pietiekami daudz aksesuāru, lai katrai vietai būtu savai vieta. Izmantojiet pagarinātāju, lai varētu ērti izmantot matu fēnu. Atkarībā no tā, cik cilvēku ir Jūsu ģimenē, iespējams nepieciešams ierīkot vairāk pakaramos, uz kuriem uzkārt ikdienā lietotos dvieļus vai peldmēteļus.

Tāpat neaizmirstiet par to, ka arī vannas istabā var rasties atkritumi, tāpēc ierīkojiet atbilstoša izmēra atkritumu tvertni. Tāpat papildiniet plauktus un virsmas ar groziņiem un kastēm, kurās uzglabāt un organizēt sīklietas, piemēram, sejas, matu un ķermeņa kopšanas kosmētiku vai nagu kopšanas piederumus.

Apgaismojums

Izmantojot apgaismojumu, Jūs varat ne tikai izmainīt telpas atmosfēru, bet arī uzlabot tās funkcionalitāti. Arī vannas istabā var iederēties neliela dekoratīva galda lampa, kam ir regulējams spilgtums. Tādā veidā, ja vēlāties vannas istabu izmantot par telpu, kurā vakaros atslābināties, varēsiet izmantot siltu un pieklusinātu gaismu. Savukārt, lai būtu ērtāk, piemēram, uzklāt kosmētiku, koriģēt uzacis vai noskūties, nepieciešams labs apgaismojums, kam var noderēt nelielas prožektoru tipa lampas.

Prioritārais aprīkojums

Ja Jūsu vannas istaba ir ļoti neliela un Jūs tāpat reti izmantojiet vannu, iespējams ir vērts atvadīties no vannas un ierīkot dušas kabīni, kas ļaus efektīvāk izmantot nelielo telpu. Papildus platība, ko iegūsiet nomainot vannu pret dušu, būs papildus vieta, kurā ievietot skapjus, kuros uzglabāt vannas istabā nepieciešamo.

Ja tomēr nevarat atteikties no vannas, bet vēlaties ietaupīt vietu nelielā telpā, piemeklējiet vannu, kas ir dziļa, bet ne tik gara.

Ja vairākiem Jūsu ģimenes locekļiem jāizmanto kopīga vannas istaba un vieta to atļauj, apdomājiet iespēju ierīkot dubulto izlietni. Dubulta vannas istabas izlietne ļaus padarīt rītus efektīvākus, jo, kamēr kāds izmanto izlietni zobu tīrīšanai vai lai noskūtos, Jums būs pieejama otra izlietne un nebūs jākavējas.

Estētiskā tīrība

Lai ieejot telpā nerastos sajūta, ka tajā visa ir par daudz, nepieciešams apdomāt ne tikai to, kādas krāsas un tekstūras flīzes izvēlēties, bet arī to, kā labāk organizēt un uzglabāt visu vannas istabā nepieciešamo. Meklējiet risinājumus, kas ļauj radīt slēgtu un slēptu telpu lietu uzglabāšanai, piemēram, iebūvējamus skapjus, nišas un spoguļskapjus.

Ja vannas istaba ir maza, sienām un grīdai izmantojiet vienādu materiālu un vienādu toni, kas radīs plašuma sajūtu. Ņemot vēra, ka vannas istabās jau tā ir daudz lietu, neaizraujieties ar dekoratīviem elementiem.

Mājīguma sajūta

Papildus funkcionalitāti un mājīgumu vannas istabai var radīt apsildāms dvieļu žāvētājs, bet, lai pasargātu vannas istabu no pelējuma, svarīgi parūpēties, lai tai būtu atbilstoša ventilācija.

Tāpat, lai arī funkcionālākais grīdas segums vannas istabai nemainīgi ir flīzes, nav nekas nepatīkamāks kā izkāpt no dušas uz aukstām flīzēm. Ja mājoklī nav iespējams ierīkot apsildāmas grīdas, piemeklējiet ērtu un atbilstoša toņa vannas istabas paklājiņu. Pēc lietošanas neaizmirstiet to novietot žāvēšanai.

Visu vannas istabas labiekārtošanai nepieciešamo atradīsiet interneta veikalā 220.lv. Iepērcieties ātri, ērti un droši!

Aktuālais jautājums

Vai jūs apmierina jaunie elektroenerģijas tarifi?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Valmieras Olimpiskais centrs” viesnīca „Sports Hotel” aicina pievienoties savai komandai VIESMĪLI Mēs sagaidām: augstu atbildības sajūtu, iniciatīvu un precizitāti darbā; profesionālu izglītību; prasmi organizēt savu darbu un vadīt komandas darbu; uzturēt tīru un kārtīgu darba vidi un aprīkojumu; labas angļu valodas zināšanas; angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī; iepriekšēju pieredzi līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību; higiēnas normu kontroli un ievērošanu Tavi pienākumi: plānot un organizēt viesu apkalpošanu brokastīs; organizēt pasūtījumu izpildi; pagatavot un sagatavot brokastu produkciju; nodarboties ar viesu uz;nemšanu; iegādāties produktus un citus materiālus, kontrolēt to izlietošanu un uzgalbāšanu; piedalīties saimniecības struktūrvienības darba organizēšanā; brokastu zāles un virtuves sagatavošana brokastīm Mēs piedāvājam: pilnas slodzes darbu; draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; stabilu atalgojumu un sociālās garantijas; atalgojumu pārbaudes laikā 4,30 EUR/h, pēc pābaudes laika 4,80 EUR/h (pirms nodokļu nomaksas); summēto darba laiku, darbu maiņās (06.00-14.30); dažāda veida “bonusus” pēc pārbaudes laika; darba vieta viesnīca "Sports Hotel", Vaidavas iela 15, Valmiera, Valmieras novads Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam sūtīt uz e-pastu – egita.kise@sportshotel.lv Tiks izskatīti tikai tie pieteikumi, kuros būs gan CV, gan motivācijas (pieteikuma) vēstules. Informācija par piedāvāto amatu pa tālruni +371 25464433 Kontaktpersona Egita Ķīse, Informācija par viesnīcu www.sportshotel.lv Pieteikumus uz vakanci iesniegt līdz 08.10.2023. Pretendentu iesūtītie dokumenti un personas dati, uz vakances laiku un noteiktu laiku pēc norādītā termiņa beigām, pārziņa leģitīmo interešu ietvaros tiks uzglabāti pārziņa lietvedībā. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei norādītās vakances pretendentu izvērtēšanas un atlases procesā un saziņai ar Jums. Nosūtītajos dokumentos lūgums neiekļaut sensitīvus (īpašās kategorijas) personas datus. Savu piekrišanu datu apstrādei norādītajiem mērķiem varat atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini. Pārzinis garantē nenodot pretendenta personas datus trešajām personām, bez pretendenta rakstveida saskaņojuma. Pārzinis SIA “Valmieras Olimpiskais centrs”, reģistrācijas Nr. 54103025871, adrese: Čempionu iela 2, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Profesija: VIESMĪLIS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Vaidavas iela 15, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-10-08 Kontaktpersona: Monta Martinsone vai Egita Ķīse Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) aicina darbā Informācijas tehnoloģiju centra programmētāju uz nenoteiktu laiku. Ja Tev ir vēlme: • izstrādāt un uzturēt drošas Pašvaldības un tās iestāžu tīmekļvietnes; • veikt tīmekļvietņu funkcionālo testēšanu un kodu pārskatīšanu; • un iniciatīva attīstīt esošus un ieviest jaunus IT risinājumus;   un ja Tev ir: • vismaz 1 līmeņa profesionālā augstākā izglītība datorzinātnēs vai saistītās specialitātēs; • prasme un pieredze veidot adaptīvu tīmekļvietni gan datoriem, gan mobilajām ierīcēm; • izpratne par serveru programmatūras darbības pamatprincipiem; • izpratne par populārāko tīmekļvietņu satura vadības sistēmu uzbūvi un lietojamību (Drupal, Wordpress, Joomla u.c.); • labas zināšanas PHP, JavaScript, CSS, HTML, SQL; • izpratne par datu bāžu struktūras veidošanu; • valsts valodas un labas angļu valodas zināšanas; • kompetences: ļoti labas organizatoriskās un saskarsmes spējas, argumentācijas prasme; prasme patstāvīgi pieņemt lēmumus; analītiskās spējas; augsta atbildības sajūta; precizitāte; spēja strādāt individuāli un komandā; pašiniciatīva un spēja meklēt un piedāvāt jaunus risinājumus; • vēlama B kategorijas autovadītāja apliecība;   mēs piedāvājam: • dinamisku, interesantu un atbildīgu darbu un ideju īstenošanas iespējas uz attīstību vērstā Pašvaldībā; • pamatalgu pārbaudes laikā 1484 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 1746 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • profesionālās pilnveidošanās un izaugsmes iespējas zinošu un atsaucīgu kolēģu komandā. CV, pieteikuma vēstuli, portfolio (ja ir iespējams, hipersaites uz Taviem pēdējiem projektiem) un izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmierasnovads.lv, vai personīgi Pašvaldības Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā, adrese: Lāčplēša iela 2, Valmiera, Valmieras novads, ar norādi „Programmētāja/-as amatam” līdz 2023.gada 6.oktobrim. Tālrunis papildu informācijai 64207148 vai 28699730. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: PROGRAMMĒTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Lāčplēša iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Informācijas tehnoloģijas / Telekomunikācijas Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-10-06

Pievienojies mūsu komandai! Rūjienas Mūzikas skola (turpmāk – Skola) aicina darbā saksofona, mežraga un tubas spēles skolotāju uz nenoteiktu laiku. Darba vietas adrese: Centra laukums 4, Rūjiena, Valmieras novads. Ja Tev ir vēlme: ● plānot, organizēt un vadīt saksofona, mežraga un tubas spēles stundas; ● piedalīties Skolas organizētajos koncertos u.c. ārpusstundu tematiskajos pasākumos; ● sagatavot audzēkņus koncertiem, festivāliem un konkursiem; ● plānot un dokumentēt savu darbu platformā e-klase; un ja Tev ir: • profesionālā un pedagoģiskā izglītība atbilstoši Ministru Kabineta noteikumiem Nr. 569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”; • vēlama pieredze profesionālās ievirzes izglītības iestādē; • valsts valodas prasme atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: labas komunikācijas prasmes; augsta atbildības un precizitāte; • prasmes darbā ar datoru; mēs piedāvājam: • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi”; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • sakārtotu darba vidi; • iespēju strādāt nelielā, draudzīgā un radošā kolektīvā. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt līdz 2023.gada 6.oktobrim e-pastā: rujienas.muzikasskola@valmiera.edu.lv. Papildu informācija: 29851762 (direktore Gunta Kalniņa). Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: PROFESIONĀLĀS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Centra laukums 4, Rūjiena, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-10-06

Mūsu partneri