Valmieras Ziņas

Elektriskās pirts krāsnis – ar ko tās labākas par klasiskajām?

Lasīšanas laiks: 2 min

Krāsns ir viena no pirts svarīgākajām sastāvdaļām, kas nodrošina tās pareizu funkcionēšanu un palīdz radīt vēlamo klimatu pirtī. Izvēlēties pirts vai saunas krāsnis nav nemaz tik viegli, jo mūsdienās tirdzniecībā pieejami vairāki to veidi, tai skaitā, malkas un elektriskās pirts krāsnis. Šajā rakstā mazliet tuvāk apskatīsim, kādi ir elektriskās pirts krāsnis darbības principi, un kur iespējams iegādāties estētiski skaistu un kvalitatīvu krāsni pirtij vai saunai.

Elektriskās pirts krāsnis – iecienīta izvēle mūsdienās

Nav šaubu, ka malkas pirts vienmēr būs un paliks klasiska vērtība, kurai piemīt īpaša pievilcība un aura, tomēr nedrīkst aizmirst, ka malkas pirts uzturēšana, it īpaši, pilsētās dzīvojošajiem, var būs sarežģītāka, laikietilpīgāka un nereti arī dārgāka.

Kopš ražotāji, tai skaitā, somu uzņēmums Tulikivi, sāka piedāvāt elektriskās pirts krāsnis, tās cilvēki sākuši izvēlēties biežāk. Un tas ir saprotams, jo šāda tipa krāsni var ierīkot gan jau esošā mājā vai atsevišķi uzceltā pirtī, turklāt šis process ir vienkāršāks, salīdzinot ar malkas pirtīm. Ja vien ir vēlme, saunas krāsnis elektriskās var izbūvēt pat dzīvoklī!

Skandināvu dizaina Tulikivi pirts krāsnis

Daudzi somu kompāniju Tulikivi pazīst kā ražotāju, kas izgatavo augstvērtīgās ziepjakmens krāsnis un kamīnus. Taču tas nav viss, ko šis ražotājs piedāvā. Sortimentā ir arī malkas un elektriskās pirts krāsnis.

Elektriskās pirts krāsnis no Tulikivi – ar ko tās īpašas?

  • Rada patīkamu, maigu karstumu;
  • Pievilcīgs dizains, ko var pielāgot gan dzīvokļiem, gan mājām un arī atsevišķām pirtīm;
  • Viegli lietojamas un kontrolējamas pirts krāsnis;
  • Ātri uzsilst;
  • Pieejami dažādi modeļi gan saunām, gan pirtīm atšķirīgās platībās;
  • Iespēja izvēlēties dažādus elektrisko saunas krāšņu novietojumus telpā, piemēram, iebūvēt pirts solos;
  • Pieejami modeļi ar iebūvētu vietu akmeņu novietošanai;
  • Iespēja izvēlēties savām vajadzībām atbilstošas jaudas modeli.

Kā izvēlēties elektriskās pirts krāsnis?

Krāsns jaudai jābūt pielāgotai telpas lielumam. Pārāk liela jauda ātri uzsildīs telpu, bet ne akmeņus, savukārt pārāk maza jauda nespēs uzkarsēt telpu līdz vajadzīgajai temperatūrai.

Pirms iegādājaties krāsni pirtij, izpētiet tās parametrus, lai noteiktu, vai konkrētais modelis atbildīs saunas vai pirts lielumam, lai krāsni tajā varētu droši iebūvēt.

Vairāk informācijas lasiet šeit – Tulikivi.lv!

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs tumsā lietojat atstarotāju vai atstarojošu apģērbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valsts augu aizsardzības dienests (reģ.nr. 90000042982) izsludina konkursu uz vakanto ierēdņu amatu Vidzemes reģionālās nodaļas vecākais inspektors Prasības pretendentiem: - atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām - augstākā izglītība lauksaimniecībā, mežsaimniecībā vai bioloģijā - darba pieredze attiecīgajā profesijā vai specialitātē, vēlama lauksaimniecībā - vēlamas zināšanas par augu karantīnas jomu un sēklu kontroles jomu regulējošiem normatīviem aktiem - dokumentu un tekstu sagatavošanas prasmes - autovadītāja apliecība - prasme strādāt ar datoru - spēja pieņemt lēmumus savu pilnvaru robežās un uzņemties atbildību   Galvenie darba uzdevumi: - uzraudzīt un kontrolēt normatīvo aktu izpildi sēklu aprites jomā un fitosanitārās uzraudzības un kontroles jomā - sastādīt pārbaudes aktus - sniegt konsultācijas savas kompetences ietvaros augu karantīnas un sēklu aprites jomā - ņemt augu un augu produktu paraugus - sagatavot darba plānus un pārskatus par savu pienākumu izpildi dienestā noteiktajā kārtībā un termiņos - ikdienas darbs saistīts ar izbraukumiem   Ierēdņa dienesta vieta Valmiera, Mūrmuižas iela 18 Mēnešalga 835 līdz 1090 eiro. Pieteikuma dokumenti iesniedzami Valsts augu aizsardzības dienesta Personāla daļā 20 kalendāro dienu laikā no sludinājuma publicēšanas, Rīgā, Lielvārdes ielā 36, tālr. 67027219 vai e-pasts: personals@vaad.gov.lv Profesija: VECĀKAIS INSPEKTORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Mūrmuižas iela 18, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Lauksaimniecība / Vide Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-12-25 Kontaktpersona: Personāla Daļa Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

ŠĶIEDRAS SAGATAVOTĀJS / -A TAVA DARBA PIEREDZE NAV IZŠĶIROŠA: Citur Latvijā līdzīgu darba pieredzi iegūt nevar, tāpēc visu nepieciešamo darbam mēs iemācīsim. TAVOS IKDIENAS PIENĀKUMOS IETILPS: Operatīvi un kvalitatīvi cirst/griezt šķiedru; Sagatavot kvalitatīvu šķiedru nākamajam ražošanas procesam; Kontrolēt saražotās produkcijas kvalitāti; Regulāri pārbaudīt iekārtu darbību un parametrus; Precīzi uzskaitīt un reģistrēt saražoto produkciju; Veikt iekārtu apkopi un remontdarbus (savas kompetences ietvaros); Sadarbība ar kolēģiem ražošanas mērķu sasniegšanai. TU BŪSI PIEMĒROTS ŠIM DARBAM, JA TEV PIEMĪT: Vēlme mācīties un prasme strādāt komandā; Augsta atbildības sajūta; Labas komunikācijas prasmes; Spēja strādāt fizisku aktīvu darbu; Pozitīva attieksme pret darbu; Prasmes remontdarbu veikšanā; Datorprasmes pamatzināšanu līmenī (datu ievadīšana tabulās); Labu atmiņu un spēju labi iegaumēt detalizētu informāciju un maršrutus. MĒS TEV PIEDĀVĀJAM: Apmaksātu profesionālo apmācību darbavietā; Paredzamu maiņu grafiku, kas zināms visam gadam (darbs 12 h maiņās - 06:00-18:00); Atalgojumu sākot no 1000-1300 EUR pirms nodokļu nomaksas; Attīstību un karjeras izaugsmes iespējas; Veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 6 mēnešiem un labumu grozu atbilstoši koplīgumam; Darbu stabilā ražošanas uzņēmumā ar 58 gadu pieredzi. Darbavietas adrese: Cempu iela 13, Valmiera, Valmieras novads. CV* ar norādi ŠĶIEDRAS SAGATAVOTĀJS / -A sūti uz e-pastu adresi darbs@valmiera-glass.com. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu. *Piesakoties darbā, es piekrītu, ka mani personas dati tiks izmantoti darba atlases vajadzībām. Profesija: IZEJVIELU SAGATAVOTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cempu iela 13, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-01-07 Kontaktpersona: Ieva Laktiņa

Mūsu partneri