Valmieras Ziņas

Covid-19, drošība uz ceļa, mājās un sporta nodarbībās – speciālisti iesaka, kā droši uzsākt jauno mācību gadu

Lasīšanas laiks: 5 min

Piektdien, 28.augustā, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde (VRB) sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību, Valsts policiju, Vidzemes slimnīcu un Slimību profilakses un kontroles centru (SPKC) plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus informēja, kā tiks organizēts izglītības iestāžu darbs jaunajā mācību gadā, kā arī atgādināja par bērnu un jauniešu drošību gan ceļā uz skolu, skolā, kā arī atgriežoties mājās.

Preses konferences laikā Valmieras Izglītības pārvaldes vadītāja vietniece Iveta Pāže pastāstīja par to, kā Valmierā plānots organizēt izglītības iestāžu darbu jaunajā mācību gadā.

1.septembrī Valmieras mācību iestādēs nenotiks visam skolas kolektīvam kopīgi Zinību dienas pasākumi. Svinīgie brīži tiks rīkoti pa grupām, īpašas satikšanās rīkojot 1. un 10. un 12. klašu audzēkņiem.  Valmierā skolas izvēlējušās mācību procesa organizēšanai Izglītības un zinātnes ministrijas noteiktos A un B modeļus. A modelis paredz 1.- 6.klasēm mācības klātienē, 7.-12. klasēm mācības klātienē, ar iespēju 20% mācību organizēt neklātienē. B modelis paredz 1.-6.klašu skolēniem mācības klātienē, savukārt 7.-12.klašu skolēniem mācības klātienē robežās 40-60% un attālināti 40-60% – proporciju skolas vadība izvēlas, atbilstoši iespējām. Modelis profesionālajās izglītības iestādēs paredz 60-80% robežās mācības klātienē un 20-40% mācības tiek organizētas attālināti.

B modelim sākotnēji pieteikušās divas skolas – Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija un Valmieras Gaujas krasta vidusskola-attīstības centrs.

I.Pāže norādīja, ka mācību gada laikā ir iespējas izmaiņas mācību organizēšanas modeļos, atkarībā no situācijas.

Pašvaldības pārstāve uzsvēra, ka tiks organizēta stingra izglītojamo uzskaite ne tikai skolās mācību stundu laikā, bet arī fakultatīvajās nodarbībās, pagarinātās dienas grupās un interešu izglītības pulciņos.

I.Pāže aicināja noskaidrot savās skolās noteikto kārtību par iespēju vecākiem pavadīt bērnu skolas telpās. Lielākoties pirmās divas nedēļas 1.-4. klašu bērnu vecākiem būs iespēja pavadīt bērnus līdz garderobei, taču pēc tam jebkura vecuma bērnu vecāki uzturēties skolu telpās varēs tikai ar administrācijas atļauju.

Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) Vidzemes reģionālās nodaļas epidemioloģe Areta Vītola informēja par tām prasībām, kuras būtu jāzina un jāievēro katrai ģimenei, lai izglītības iestāžu apmeklējums arī Covid-19 pandēmijas laikā būtu pēc iespējas drošāks.

Uzsākot mācību gadu, īpaša uzmanība jāpievērš bērnu veselības stāvoklim. Bērns ar saaukstēšanās pazīmēm nekādā gadījumā nedrīkst apmeklēt izglītības iestādi. Vecākiem vispirms ir jāsazinās ar ģimenes ārstu, kas noteiks turpmāko ārstēšanas procesu. Lai novērstu, ka inficēts bērns nonāktu kontaktā ar citiem bērniem, izglītības iestādēs tiks veiktas pastiprinātas kontroles. Konstatējot saslimšanas pazīmes, bērns tiks sūtīts mājās. Vecākiem būs nekavējoties jāierodas pēc bērna un jāsazinās ar ģimenes ārstu. A.Vītola uzsvēra, ka bez iepriekšējas saziņas, potenciāli inficēto bērnu nedrīkst vest pie ģimenes ārsta, jo tas varētu apdraudēt ārstniecības personālu un citus pacientus.

Tāpat uz izglītības iestādi nedrīkst vest bērnu, ja uz viņu attiecas pašizolācijas noteikumi, kas saistīti ar kontaktēšanos ar inficētu personu vai ar atgriešanos no ārzemēm.

SPKC pārstāve atgādināja, ka efektīvākais veids, kā pasargāties no inficēšanās, ir 2m distancēšanās un higiēnas ievērošana. Rokas ir jāmazgā ar ziepēm vismaz 20 – 30 sekundes, noslaukot papīra salvetēs vai individuālas lietošanas dvieļos. Dezinfekcijas līdzekļi jālieto tikai gadījumos, kad nav iespējas nomazgāt rokas.

Bērnudārzos un skolās mācību process tiks organizēts tā, lai audzēkņu plūsmas pēc iespējas nekrustotos. Klases kolektīvs uzskatāms par vienotu grupu, kuras ietvaros distancēšanās nav jāievēro.

Speciāliste piebilda, ka lielāks risks inficēties ar Covid-19 ir iekštelpās, tādēļ ieteicams vairāk laiku pavadīt svaigā gaisā.

VUGD VRB komandieris Jānis Skrastiņš uzsvēra, ka visos mājokļos jābūt uzstādītiem dūmu detektoriem. Ņemot vērā skolu noteiktos mācību procesa organizēšanas modeļus, skolēni vairāk pavadīs mājās bez pieaugušo uzraudzības, nekā tas ir parasti mācību gada laikā. Tādēļ VUGD pārstāvis aicināja vecākus vēlreiz pārrunāt ar bērniem un jauniešiem ugunsdrošības noteikumus, kā arī par pareizu rīcību gan pieaugušajiem, gan arī bērniem, ja mājoklī nostrādā dūmu detektors. Lai atvieglotu šo uzdevumu, VUGD ir sagatavojis informatīvo materiālu “Ģimenes drošības plāns”.

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas vecākā inspektore Ieva Ploriņa atgādināja, ka

bērni līdz 7 gadu vecumam nedrīkst palikt vieni bez pieaugušā vai vismaz 13 gadus vecas personas uzraudzības.

Taču vecākiem būtu jāizvērtē, vai 7 gadu vecumu sasniedzis bērns ir pietiekami patstāvīgs un apzinīgs, lai varētu vienatnē doties ārpus mājas. Ja bērns dosies patstāvīgi uz izglītības iestādi, viņš ir jāsagatavo, pārrunājot drošības noteikumus, iemācot svarīgāko informāciju par sevi un izveidojot vizītkarti (vārds, uzvārds, dzīvesvietas adrese, skola un klase, vecāku vārds, uzvārds un telefona numurs), kā arī kopīgi vairākas reizes veicot paredzamo pārvietošanās maršrutu. I.Ploriņa uzsvēra, ka jāizvēlas drošākais, nevis ātrākais maršruts. Tāpat būtu jāpārrunā, kā rīkoties bērnam, ja viņš ir apmaldījies, aizbraucis garām savai autobusa pieturai, kā arī atrodoties vienam mājās.

Policijas pārstāve aicināja nebūt vienaldzīgiem, redzot apjukušu, raudošu un izbijušos bērnu, un piedāvāt palīdzību, kā arī vērsties policijā.

Ne mazāk būtiski ir pārrunāt drošības noteikumus ar pusaudžiem, īpaši akcentējot drošību uz ceļa. Daudzi jaunieši dodas uz skolu ar velosipēdu, kā arī pārvietojas pa ielu, klausoties austiņās skaļu mūziku, tādējādi apdraudot sevi. I.Ploriņa arī atgādināja, ka Zinību dienas svinēšana skolēniem nav savienojam ar apreibinošo vielu lietošanu, tādēļ īpaši aicināja vecākus uzraudzīt savas atvases un svinēt svētkus kopā, lai neveidotos riskantas situācijas.

Policijas pārstāve vērsās arī pie autovadītājiem, aicinot būt vēl piesardzīgākiem, sākoties mācību gadam.

Vidzemes slimnīcas ārsts – traumatologs Matīss Lūciņš pastāstīja, ka bērni smagākās traumas gūst, ciešot ceļu satiksmes negadījumos, kā arī esot pārgalvīgiem un neuzmanīgiem sporta nodarbībās. Visbiežāk tie ir sporta viedi, kur ir liels ātrums – velobraukšana, motobraukšana un citi. Pēdējos gados arvien vairāk smagas traumas bērni gūst, lēkājot pa batutu. Šādu traumu ārstēšana bieži vien prasa ķirurģiskas operācijas un ilgstošu rehabilitāciju. Tādēļ M.Lūciņš uzskata, ka šī ir nevajadzīga izklaide, bez kuras bērni varētu iztikt. Ja tomēr batuts tiek lietots, vecākiem ir rūpīgi jāseko, lai tiktu ievēroti drošības noteikumi.

Lai novērstu nelaimes, vecāku pienākums ir regulāri ar bērniem pārrunāt drošības noteikumus, piedaloties satiksmē, sportojot un pavadot brīvo laiku. Tāpat vecāku pienākums ir iegādāties bērnam aizsargaprīkojumu, lai pārvietošanās ar transportlīdzekli un sportošana būtu droša. Rūpējoties par mazākiem bērniem, ir jāgādā, lai viņiem būtu droša vide mājās – nebūtu pieejami karsti šķidrumi, bīstamas vielas, elektroierīces u.c.

Bērnam gūstot vieglas traumas, vecākiem būtu jāzina kā sniegt pirmo palīdzību, jo ne vienmēr ir nepieciešama mediķu palīdzība. Tādēļ mājas aptieciņā ir jābūt pārsienamajam materiālam un brūču dezinfekcijas līdzeklim. Ledusskapī vajadzētu glabāt aukstuma elementu, ko sasitumu gadījumā izmantot pietūkuma mazināšanai.

Aktuālais jautājums

Vai Jūs šķirojat bioloģiskos atkritumus

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Adrese: Stabu iela 89, Rīga, LV-1009Tālrunis: 67290612e-pasts: pasts@ievp.gov.lvtīmekļa vietne: http://www.ievp.gov.lv/ Ieslodzījuma vietu pārvalde ir Tieslietu ministrijas padotībā esoša valsts pārvaldes iestāde, kas īsteno valsts politiku apcietinājuma kā drošības līdzekļa un brīvības atņemšanas kā kriminālsoda izpildes jomā. Amatpersona ir persona ar atbilstošu profesionālo izglītību, kvalifikāciju un speciālo dienesta pakāpi, kura devusi zvērestu un dienē Pārvaldē. Amatpersonas tiesības un pienākumus nosaka Ieslodzījuma vietu pārvaldes likums un Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm dienesta gaitas likums. Vakance: Valmieras cietuma Drošības un tiesu nolēmumu izpildes daļas inspektors (drošības jomā), 5413 04Slodze: pilna Atalgojums: no 1750 EUR līdz 1945 EUR Darbavieta: Ieslodzījuma vietu pārvaldes Valmieras cietums – Dzirnavu iela 32, Valmiermuiža, Valmieras pag., Burtnieku nov., LV-4219 Kontaktinformācija: 64123906; 67290148, pasts@ievp.gov.lv CV un motivācijas vēstuli sūtīt: pasts@ievp.gov.lv; valmieras.cietums@ievp.gov.lv Prasības kandidātam: Atbilstība Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm dienesta gaitas likumā noteiktajām prasībām:ir Latvijas pilsonis; vecums no 18 līdz 40 gadiem; pirmā līmeņa profesionālā augstākā izglītība tiesību zinātnēs, civilajā un militārajā aizsardzībā, sociālajās un cilvēkrīcības zinātnēs, pedagogu izglītībā un izglītības zinātnēs, sociālajā labklājībā vai humanitārajās zinātnēs, komerczinībās un administrēšanā, datorikā, inženierzinātnēs un tehnoloģijās; latviešu valodas zināšanas C līmeņa 2.pakāpē; fiziskā sagatavotība atbilst Ministru kabineta noteiktajām prasībām (Ministru kabineta 28.05.2013. noteikumi Nr.288 "Fiziskās sagatavotības prasības Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonām ar speciālajām dienesta pakāpēm"); veselības stāvoklis un psiholoģiskās īpašības atbilst Ministru kabineta noteiktajām prasībām (Ministru kabineta 21.11.2006. noteikumi Nr.970 "Noteikumi par Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonām ar speciālajām dienesta pakāpēm un amatpersonu amata kandidātiem nepieciešamo veselības stāvokli un psiholoģiskajām īpašībām un veselības stāvokļa un psiholoģisko īpašību pārbaudes kārtību"); nepieciešama 2. kategorijas pieeja valsts noslēpuma objektiem; nav sodīts par tīšu noziedzīgu nodarījumu – neatkarīgi no sodāmības dzēšanas vai noņemšanas; nav notiesāts par tīšu noziedzīgu nodarījumu, atbrīvojot no soda; nav saukts pie kriminālatbildības par tīša noziedzīga nodarījuma izdarīšanu, izņemot gadījumu, kad amatpersona ir saukta pie kriminālatbildības, bet kriminālprocess pret to izbeigts uz reabilitējoša pamata; nav atzīts par rīcībnespējīgu likumā noteiktajā kārtībā; nav atvaļinātas no dienesta Iekšlietu ministrijas sistēmā vai Ieslodzījuma vietu pārvaldē sakarā ar to, ka tām piemērots disciplinārsods – atvaļināšana no dienesta; teicamas iemaņas darbā ar datoru (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint); spēja plānot un organizēt savu darbu, veicamos uzdevumus izpildīt prioritārā secībā; labas komunikācijas prasmes, augsta psiholoģiskā noturība; spēja strādāt kā komandā, tā arī individuāli; augsta atbildības sajūta, analītiska domāšana, prasme strādāt paaugstinātas intensitātes apstākļos. Pienākumi:apkopot un analizēt informāciju par drošības stāvokli ieslodzījuma vietā, sniegt daļas priekšniekam priekšlikumus drošības risku novēršanai; veikt operatīvās darbības pasākumus atbilstoši Operatīvās darbības likumam; sniegt ieslodzījuma vietas izmeklētājiem un citām tiesībaizsardzības iestādēm palīdzību tādu noziedzīgu nodarījumu izmeklēšanā, ko izdarījuši ieslodzītie un ieslodzījuma vietas amatpersonas ar speciālajām dienesta pakāpēm un darbinieki; atbilstoši daļas kompetencei sniegt operatīvās darbības pasākumu veicējiem atbalstu noziedzīgu nodarījumu atklāšanā un novēršanā, kā arī citu drošības pasākumu īstenošanā; atbilstoši daļas kompetencei ievadīt informāciju informācijas sistēmās; izskatīt iesniegumus, priekšlikumus, sūdzības un ziņojumus un sagatavot atbilžu projektus. Iestāde piedāvā:Stabilu atalgojumu; Profesionālās izaugsmes un attīstības iespējas; Apmācības profesionālās kvalifikācijas pilnveidei; Sociālās garantijas: ikgadējais apmaksātais atvaļinājums 30 kalendāra dienas, pēc katriem pieciem izdienas gadiem ikgadējo apmaksāto atvaļinājumu pagarina par trim kalendāra dienām; papildatvaļinājums viena darba diena, ja personas aprūpē ir viens bērns vecumā līdz 14 gadiem; papildatvaļinājums divas darba dienas, ja personas aprūpē ir divi bērni vecumā līdz 14 gadiem; papildatvaļinājums trīs darba dienas, ja personas aprūpē ir trīs vai vairāki bērni vecumā līdz 18 gadiem vai bērns ar invaliditāti; apmaksāti veselības aprūpes pakalpojumi; pabalsts sakarā ar ģimenes locekļa vai apgādājamā nāvi; pabalsts līdz 50 procentiem no mēnešalgas vienu reizi kalendāra gadā, aizejot ikgadējā apmaksātajā atvaļinājumā; nelaimes gadījuma pabalsts; speciālo medicīniski optisko redzes korekcijas līdzekļu (briļļu lēcu un briļļu ietvaru, darba briļļu) iegādes izdevumu atlīdzināšana līdz 100 EUR apmērā. Saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK 13. pantu Pārvalde informē, ka Pārvalde apstrādās Jūsu personas datus, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Pārvalde ir pārzinis Jūsu personas datu apstrādei (adrese: Stabu iela 89, Rīga, LV-1009, e-pasta adrese: pasts@ievp.gov.lv, personas datu aizsardzības speciālista kontaktinformācija: datu.specialists@ievp.gov.lv. Plašāka informācija par personas datu apstrādi ir pieejama: https://www.ievp.gov.lv/lv/datu-aizsardziba Profesija: IESLODZĪJUMA VIETAS INSPEKTORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Dzirnavu iela 32, Valmiermuiža, Valmieras pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Drošība / Glābšanas dienesti / Aizsardzība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2025-07-31 Kontaktpersona: CV un motivācijas vēstuli sūtīt uz pasts@ievp.gov.lv Izglītības līmenis: 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Adrese: Stabu iela 89, Rīga, LV-1009Tālrunis: 67208325e-pasts: pasts@ievp.gov.lvtīmekļa vietne: http://www.ievp.gov.lv/ Ieslodzījuma vietu pārvalde ir Tieslietu ministrijas padotībā esoša valsts pārvaldes iestāde, kas īsteno valsts politiku apcietinājuma kā drošības līdzekļa un brīvības atņemšanas kā kriminālsoda izpildes jomā. Amatpersona ir persona ar atbilstošu profesionālo izglītību, kvalifikāciju un speciālo dienesta pakāpi, kura devusi zvērestu un dienē Pārvaldē. Amatpersonas tiesības un pienākumus nosaka Ieslodzījuma vietu pārvaldes likums un Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm dienesta gaitas likums. Vakance: vecākais inspektors (psihologs), 5413 02 Slodze: pilna Atalgojums: no 1800 EUR līdz 2040 EUR Darbavieta: Ieslodzījuma vietu pārvaldes Valmieras cietums – Dzirnavu iela 32, Valmiermuiža, Valmieras pag., Burtnieku nov., LV-4219 Kontaktinformācija: 64123906; 67290148, pasts@ievp.gov.lv CV un motivācijas vēstuli sūtīt: pasts@ievp.gov.lv; valmieras.cietums@ievp.gov.lv Prasības kandidātam: Atbilstība Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm dienesta gaitas likumā noteiktajām prasībām: ir Latvijas pilsonis; vecums no 18 līdz 40 gadiem; amata pienākumu pildīšanai nepieciešama profesionālā augstākā izglītība – maģistra grāds psiholoģijā; atbilstība Psihologu likumā noteiktajām prasībām un praktiskā pieredze; apliecinājums, ka psihologs ir reģistrēts Psihologu reģistrā; līgums par pārraudzību noslēgts ar sertificēto psihologu-pārraugu (juridiskās psiholoģijas vai klīniskās psiholoģijas jomā) vai psihologa sertifikāts; latviešu valodas zināšanas vismaz C līmeņa 2.pakāpē; fiziskā sagatavotība atbilst Ministru kabineta noteiktajām prasībām (Ministru kabineta 28.05.2013. noteikumi Nr.288 "Fiziskās sagatavotības prasības Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonām ar speciālajām dienesta pakāpēm"); veselības stāvoklis un psiholoģiskās īpašības atbilst Ministru kabineta noteiktajām prasībām (Ministru kabineta 21.11.2006. noteikumi Nr.970 "Noteikumi par Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonām ar speciālajām dienesta pakāpēm un amatpersonu amata kandidātiem nepieciešamo veselības stāvokli un psiholoģiskajām īpašībām un veselības stāvokļa un psiholoģisko īpašību pārbaudes kārtību"); nav sodīts par tīšu noziedzīgu nodarījumu – neatkarīgi no sodāmības dzēšanas vai noņemšanas; nav notiesāts par tīšu noziedzīgu nodarījumu, atbrīvojot no soda; nav saukts pie kriminālatbildības par tīša noziedzīga nodarījuma izdarīšanu, izņemot gadījumu, kad amatpersona ir saukta pie kriminālatbildības, bet kriminālprocess pret to izbeigts uz reabilitējoša pamata; nav atzīts par rīcībnespējīgu likumā noteiktajā kārtībā; nav atvaļinātas no dienesta Iekšlietu ministrijas sistēmā vai Ieslodzījuma vietu pārvaldē sakarā ar to, ka tām piemērots disciplinārsods – atvaļināšana no dienesta; teicamas iemaņas darbā ar datoru (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint); spēja plānot un organizēt savu darbu, veicamos uzdevumus izpildīt prioritārā secībā; labas komunikācijas prasmes, augsta psiholoģiskā noturība; spēja strādāt kā komandā, tā arī individuāli; augsta atbildības sajūta, analītiska domāšana, prasme strādāt paaugstinātas intensitātes apstākļos. Pienākumi:Sniegt individuālās psiholoģiskās konsultācijas ieslodzītajiem; Sniegt psiholoģisko palīdzību ieslodzītajiem grupās; Savas kompetences ietvaros piedalīties ieslodzīto risku un vajadzību izvērtējumā; Sadarboties ar citām daļas amatpersonām un darbiniekiem – piedalīties ieslodzīto personu resocializācijas (soda izpildes pasākumu) plānu sastādīšanā, plānu īstenošanas novērtēšanā un plānu korekcijas veikšanā psiholoģiskās aprūpes jomā; Veikt ieslodzīto psiholoģisko izpēti, tai skaitā suicidālas uzvedības riska novērtēšanu; Sniegt pirmo psiholoģisko palīdzību suicīda mēģinājuma un krīžu gadījumos; Veikt ieslodzīto psiholoģiskā stāvokļa novērtējumu, sniegt nepieciešamās rekomendācijas pēc Ieslodzījuma vietas administrācijas pieprasījuma; Sagatavot psihologa atzinumus; Atbilstoši normatīvo aktu prasībām veidot un uzturēt psiholoģisko dokumentāciju. Iestāde piedāvā:Stabilu atalgojumu; Profesionālās izaugsmes un attīstības iespējas; Apmācības profesionālās kvalifikācijas pilnveidei; Sociālās garantijas: ikgadējais apmaksātais atvaļinājums – 30 kalendāra dienas, pēc katriem pieciem izdienas gadiem ikgadējo apmaksāto atvaļinājumu pagarina par trim kalendāra dienām; papildatvaļinājums viena darba diena, ja personas aprūpē ir viens bērns vecumā līdz 14 gadiem; papildatvaļinājums divas darba dienas, ja personas aprūpē ir divi bērni vecumā līdz 14 gadiem; papildatvaļinājums trīs darba dienas, ja personas aprūpē ir trīs vai vairāki bērni vecumā līdz 18 gadiem vai bērns ar invaliditāti; apmaksāti veselības aprūpes pakalpojumi; pabalsts sakarā ar ģimenes locekļa vai apgādājamā nāvi; pabalsts līdz 50 procentiem no mēnešalgas vienu reizi kalendāra gadā, aizejot ikgadējā apmaksātajā atvaļinājumā; nelaimes gadījuma pabalsts; speciālo medicīniski optisko redzes korekcijas līdzekļu (briļļu lēcu un briļļu ietvaru, darba briļļu) iegādes izdevumu atlīdzināšana līdz 100 EUR apmērā. Saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK 13. pantu Pārvalde informē, ka Pārvalde apstrādās Jūsu personas datus, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Pārvalde ir pārzinis Jūsu personas datu apstrādei (adrese: Stabu iela 89, Rīga, LV-1009, e-pasta adrese: pasts@ievp.gov.lv, personas datu aizsardzības speciālista kontaktinformācija: datu.specialists@ievp.gov.lv. Plašāka informācija par personas datu apstrādi ir pieejama: https://www.ievp.gov.lv/lv/datu-aizsardziba Profesija: PSIHOLOGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Dzirnavu iela 32, Valmiermuiža, Valmieras pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 4 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2025-07-31 Kontaktpersona: CV un motivācijas vēstuli sūtīt uz pasts@ievp.gov.lv Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (maģistra grāds)

Mūsu partneri