Valmieras Ziņas

5 idejas Ziemassvētku dāvanai vīrietim

Lasīšanas laiks: 8 min

Straujiem soļiem tuvojas gada sirsnīgākie svētki – Ziemassvētki. Līdz ar lampiņu spozmi un skaistām sniega kupenām, rodas jautājums, kādas dāvanas šogad likt zem izpušķotās eglītes? Ja meklē labāko dāvanu vīram, brālim, tētim vai dēlam, lasi šo rakstu un pasniedz svētkos airsoft piedzīvojumu, izklaidi kartingu trasē vai citu emocijām bagātu piedzīvojumu!

1. Airsoft izklaide

Airsoft ir sporta veids, ar kuru aktīva dzīvesveida piekritēji nodarbojas visā pasaulē. Airsoft ir kaujas simulācijas šaudīšanās aktivitāte, kurā izmanto īstu ieroču replikas jeb kopijas. Tās vizuāli atgādina reālas pistoles un automātus, tomēr šaušanai neizmanto īstas patronas. Par munīciju tiek izmantotas pavisam mazas plastmasas vai cita materiāla bumbiņas.

Airsoft izklaide ir pieejama visā Latvijā, tiek pat rīkoti turnīri un pasākumi vairāku dienu garumā. Tas ir sporta veids, kas aizrauj daudzus, tāpēc dāvini iespēju izmēģināt!

Būtiskākais, kas jāzina par airsoft:

 • spēlēt var no 16 gadu vecuma;
 • spēles notiek speciāli ierīkotos iekštelpu vai āra poligonos. Laukumi ir norobežoti un tajos atrodas dažādi interesanti un taktiski aizsegi, piemēram, lielas kabeļu spoles, kastes, smilšu maisu barjeras u.tml.;
 • lai spēlētu, ir nepieciešams drošs ekipējums – sejas maska, kas nosedz acis, degunu un muti. To parasti nodrošina uzņēmums, kas rīko airsoft pasākumu. Vēlams arī visu ķermeni nosedzošs ērts apģērbs un sporta apavi vai zābaki;
 • var spēlēt tikai savas kompānijas ietvaros vai arī apmeklēt publiskās jeb atvērtās airsoft spēles, kurās satiekas gan amatieri, gan pieredzējuši spēlētāji.

Airsoft Riga pieejams izklaides un atpūtas parkos “GUNSnLASERS”. Uzņēmums darbojas jau vairākus gadus un regulāri organizē airsoft spēles draugu kompānijām, team building pasākumiem, vecpuišu ballītēm un citiem pasākumiem.

Airsoft Riga ir pieejams:

 • Mārkalnes ielā 10 (iekštelpu laukumi);
 • Viestura prospektā 2 (āra laukumi);
 • Šampētera ielā 1 (iekštelpu laukumi).

Lai uzzinātu plašāku informāciju, ienāc mājaslapā www.gunsnlasers.lv vai arī zvani pa tel. 27274646. Airsoft Riga ir pieejams katru dienu, tomēr iepriekš ir jāveic rezervācija.

“GUNSnLASERS” airsoft pasākumos nodrošina visu vajadzīgo atpūtai un izklaidei:

 • taktiski un interesanti iekārtotus iekštelpu un āra laukumus;
 • visu nepieciešamo ekipējumu – sejas maskas, cimdus, airsoft ieročus, airsoft bumbiņas un kamuflāžas kombinezonus, ja nepieciešams;
 • airsoft instruktoru, kurš izskaidros visus noteikumus, iepazīstinās un palīdzēs ar ekipējumu un visa pasākuma laikā dos dažādas misijas, kas komandām ir jāpilda;
 • atpūtas telpas un piknika zonas ar galdiņiem. Spēlētāji var ņemt līdzi savus dzērienus un ēdienus bez papildu maksas – kārtīga airsoft izklaide garantēta;
 • bezmaksas autostāvvietu airsoft poligona teritorijā.

Airsoft izklaide ir lieliski piemērota, lai nosvinētu kādus īpašus svētkus, piemēram, dzimšanas dienu vai izlaidumu, gan arī, lai atpūstos draugu lokā. Liec zem eglītes “GUNSnLASERS” airsoft dāvanu karti sevis izvēlētā nominālvērtībā. Tā ir derīga 1 gadu kopš iegādes brīža un pieejama gan elektroniskā, gan taustāmā formā. Airsoft izklaide patiks gan pusaudžiem, gan arī pieaugušajiem, tāpēc šī ir piemērota dāvana arī tēvam ar dēlu.

Lai iegādātos, raksti uz e-pasta adresi info@gunsnlasers.lv! Airsoft izklaide dāvanas saņēmējam sagādās īstu piedzīvoju un emocijas, ko atcerēties vēl ilgi.

Foto: gunsnlasers.lv

2. Peintbols vai reball

Mēs uzskatām, ka piedzīvojumi cilvēkam sagādā lielāku un ilgāku prieku nekā kāda lieta, kas bieži vien noput plauktiņā tā arī neizmantota. Ja dāvanas saņēmējs ir sportisks un azartisks cilvēks, viņam noteikti patiks peintbola spēle. Līdzīgi kā airsoft, arī peintbolā būs gan jākustas, gan jādomā stratēģiski, lai kopā ar savu komandu gūtu uzvaru.

Iegādājies un liec zem eglītes peintbola dāvanu karti:

 • klasiskais peintbols ar krāsu bumbiņām. Bumbiņa lido ātri un tālu, tādēļ spēles parasti notiek āra laukumos. Ir iespēja, ka trāpījuma gadījumā paliks zilums, taču tas atkarīgs no distances un katra cilvēka jutīguma;
 • soft peintbolā izmanto nedaudz mazāka kalibra ieročus, tādēļ trāpījums ar krāsu bumbiņu nav tik izteikti jūtams un līdz ar to iespēja, ka paliks zilums, ir mazāka;
 • reball ir peintbols, kuru spēlē ar gumijas bumbiņām, tādēļ šī aktivitāte parasti notiek iekštelpās. Līdz ar to nav jāuztraucas par laikapstākļiem, var spēlēt visu gadu arī tad, ja ārā kārtīgi līst vai snieg sniegs. Turklāt reball nav jāmaksā par papildu bumbiņām – neierobežots skaits jau ir iekļauts starta komplektā un spēlētājs pats jebkurā spēles mirklī var doties uz savu bāzi un papildināt aptveri ar munīciju.

Grūti izvēlēties, kurš no peintbola veidiem būs piemērotāks? Zvani pa tel. 27274646 un “GUNSnLASERS” klientu konsultants Tev palīdzēs pieņemt lēmumu! Ja tomēr izvēli gribi atstāt dāvanas saņēmēja ziņā, izvēlies “GUNSnLASERS” vispārējo dāvanu karti jebkādā summā!

Foto: gunsnlasers.lv

3. Lāzerpeintbols

Lāzerpeintbols jeb laser tag ir ideāli piemērota aktivitāte bērniem un kompānijām, kurās ir dažāda vecuma spēlētāji. Ja airsoft var spēlēt no 16 gadu vecuma, tad lāzertags ir piemērots jau no 4 gadiem.

Ko vērts zināt par lāzerpeintbolu?

 • Ekipējums sastāv no galvas apsēja ar sensoriem un ieroča, kas darbojas ar infrasarkanajiem stariem.
 • Trāpījuma nav sāpīgs, to var just ar vibrāciju un skaņu ekipējumā.
 • Spēle notiek interesanti iekārtotos āra vai iekštelpu laukumos. Nereti laukumi mēdz būt arī tematiski, piemēram, ar neona gaismām, lidmašīnu vai automašīnām u.c.
 • Spēli vada instruktors, kurš dod uzdevumus, piemēram, “karoga uzvilkšana mastā”, “ēkas ieņemšana”, “degvielas kannas nogādāšana savā bāzē” u.c.
 • Uzdevumu izpildei tiek izmantoti interesanti atribūti, piemēram, karogi, kastes, koferi, interaktīvi punkti, pandoras lāde, maisi u.c.
 • Pēc spēles katrs dalībnieks saņem diplomu, kurā ir redzama viņa spēles statistika un, iespējams, arī nopelnītais tituls, piemēram, kamikadze vai rembo.

Lāzerpeintbolu bieži izvēlas kā aktivitāti dzimšanas dienas svinībām, jo tā ir jautra un aktīva spēle. Visas spēles laikā ar jums kopā būs instruktors, kurš palīdzēs gan ar ekipējumu un noteikumiem, gan dos misijas. Būs gan jāskrien, gan jādomā līdzi un jākomunicē ar saviem komandas biedriem, lai gūtu uzvaru. Lai būtu interesantāk, aiciniet uz spēli arī savus draugus! Ja vēlies uzzināt cenas un citu noderīgu informāciju, apmeklē mājaslapas www.gunsnlasers.lv sadaļu “Lāzertags”!

“GUNSnLASERS” piedāvā gan iekštelpu, gan āra laukumus trīs lokācijās Rīgā:

 • Mārkalnes ielā 10;
 • Viestura prospektā 2;
 • Šampētera ielā 1.

Katrs laukums ir atšķirīgs, tāpēc būs interesanti spēlēt arī atkārtoti. Lai iegādātos dāvanu lāzertaga, airsoft vai peintbola spēlei, raksti e-pastu uz info@gunsnlasers.lv!

Foto: gunsnlasers.lv

4. Elektrokartingi

Tu noteikti zini, kas ir izklaide kartingos. Taču, vai esi dzirdējusi par elektrokartingiem? Tā ir jauna un jaudīga izklaide gan bērniem, gan pusaudžiem un pieaugušajiem. Braucieni ar elektrokartingiem patiks visiem moto sporta faniem un azartiskiem cilvēkiem, jo ikvienam gribēsies pārspēt labāko apļa laiku.

Svarīgākie fakti par elektrokartingiem:

 • izklaidei paredzētie kartingi var attīstīt pat 45km/h lielu ātrumu, tomēr tā jaudu ir iespējams regulēt atbilstoši braucēja pieredzei un vecumam;
 • ir pieejami arī bērnu kartingi. Braucēja augumam ir jābūt vismaz 1,2m;
 • elektrokartings ir ērti vadāms un kontrolējams;
 • var pabraukt arī atpakaļgaitā, kas ir būtisks aspekts situācijās, kad ir gadījies izbraukt no trases;
 • sistēma precīzi uzņem laiku, tādēļ var sacensties par ātrākā braucēja titulu un salīdzināt savus rezultātus.

Elektrokartingiem ir vēl daudz citu būtisku priekšrocību attiecībā pret benzīna braucamajiem. Turklāt, ierīces ar elektrisko dzinēju ir mūsu nākotne, tādēļ iesakām izvēlēties dabai un cilvēka veselībai draudzīgāku risinājumu. Iekštelpu trase atrodas Rīgā, Mārkalnes ielā 10. Šajā atpūtas parkā var uzspēlēt arī airsoft un lāzerpeintbolu.

Lai uzdāvinātu piedzīvojumu elektrokartingos, raksti uz e-pastu info@gunsnlasers.lv! Ar cenām un citu piedāvājumu iepazīsties mājaslapā www.gunsnlasers.lv! 

Foto: gunsnlasers.lv

5. Virtuālā realitāte

Ja cilvēks, kuram meklē dāvanu, ir īsts tehnoloģiju un datorspēļu fanāts, tad īstā dāvana būs iespēja izmēģināt virtuālās realitātes istabu. Kas tas ir?

Virtuālā realitāte (saīs. VR) ir ar datora sistēmu ģenerēta kādas konkrētas vides simulācija, kas ļauj tās lietotājam iejusties dažādos tēlos vai atainot neeksistējošas lietas reālā vidē, piemēram, izmēģināt, kā interneta veikalā noskatītais dīvāns izskatītos viesistabā u.tml.

Savukārt, virtuālās realitātes istabās ir iespējams uzspēlēt VR spēles. Uzņēmums nodrošina spēlei visu nepieciešamo:

 • lielus ekrānus, austiņas, VR brilles, sviras u.c.
 • plašu oficiālo spēļu klāstu ar licencēm;
 • galdiņus, pufus u.c. ērtas mēbeles, lai būtu iespējams kvalitatīvi atpūsties.

Aktīvās atpūtas parks “GUNSnLASERS” 2022. gadā ir atvēris jaunas VR telpas Rīgā, Mārkalnes ielā 10. Izklaides parkā pieejamas arī airsoft un lāzertag spēles, kā arī iekštelpu kartingu halle – viss vajadzīgais jaudīgai izklaidei.

Lai iegādātos virtuālās realitātes, airsoft vai kāda cita izklaides pakalpojuma dāvanu sertifikātu no “GUNSnLASERS”, raksti e-pasta vēstuli uz adresi info@gunsnlasers.lv un saņem dāvanu kartes apliecinājumu savā e-pastā. Ja vēlies to taustāmā formā, brauc ciemos uz Mārkalnes ielu 10, Rīgā (Jugla)!

Foto: gunsnlasers.lv

Mēs, izklaides parks “GUNSnLASERS”, esam par piedzīvojumiem! Iegādājies dāvanu airsoft, peintbola, lāzertaga spēlei vai VR un elektrokartingu abonementu un mēs sagādāsim prieku un lieliskas emocijas, kas paliks atmiņā vēl ilgi! Raksti uz info@gunsnlasers.lv un iegādājies dāvanu elektroniski. Pēc rēķina apmaksas dāvanu kartes failu saņemsi savā e-pastā. Dāvināt prieku ir tieši tik vienkārši – vien ar pāris klikšķiem viedierīcē!

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca”  aicina savā komandā uz nenoteiktu laiku: Apkopēju uz pilnu darba slodzi Darba pienākumi: veikt nodaļas telpu tīrīšanas un uzkopšanas darbus atbilstoši higiēniskā un pretepidēmiskā režīma plāna prasībām; uzturēt darba kārtībā nepieciešamo inventāru. Prasības kandidātiem: godprātīga attieksme pret darbu un augsta atbildības sajūta; spēja strādāt kvalitatīvi un intensīvi, spēja strādāt komandā; valsts valodas zināšanas saskaņā ar Valodas likumu; Piedāvājam: amatam atbilstošu, konkurētspējīgu un stabilu atalgojumu;  pretimnākošus un profesionālus kolēģus;  darbam nepieciešamo apmācību; teicamus darba apstākļus sakārtotā vidē; veselības apdrošināšanu pēc 6 mēnešu darba slimnīcā. Darbs uzsākams nekavējoties vai pēc vienošanās. Atalgojums: stundas tarifa likme 5.12 EUR pirms nodokļu nomaksas, papildus noteikta piemaksa par darbu kaitīgos apstākļos. Atbilstoši VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” iekšējiem normatīvajiem aktiem un darba vides risku novērtējumam ir noteikta piemaksa par darbu īpašos apstākļos – 10% no noteiktās mēnešalgas. Pretendenti aicināti pieteikties, iesniedzot profesionālās darbības aprakstu (CV) sūtot uz e-pastu - svetlana.karanikova@strencupns.lv vai pa pastu uz adresi - Valkas iela 11, Strenči, Valmieras novads, LV-4730, ar norādi vakancei “Apkopējs” līdz 27.06.2024. Jautājumu gadījumā zvanīt VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” personāla vadītājai Svetlanai Karaņikovai, tālr. 25480530. 1) Pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Profesija: APKOPĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 11, Strenči, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-06-27

Mūsu partneri