Valmieras Ziņas

15. jūnijā darbu sāks Valmieras Tiešsaistes Tirdzniecības Centrs (Valmiera TiTiCe)

Lasīšanas laiks: 4 min

Valmiera TiTiCe sastāv no daudztirgotāju interneta tirdzniecības platformas un pircēju mobilās aplikācijas. Iepirkties var izmantojot datoru un vai Android iekārtu. Apple iekārtām aplikācija ir izgatavošanas stadijā.

Visas nedēļas garumā notiks sistēmas testēšana, tāpēc pašlaik ir pieejama tikai “Straupes Piena” produkcija. Pirmajiem desmit pasūtījumiem piegāde bez maksas.

Reālās dzīves tirdzniecības centri pircējiem ir ērti ar savu lielo un plašo piedāvājumu, kā arī zemo cenu. Vienā vietā pieejams viss, nav jātērē laiks un nauda apmeklējot dažādas vietas pilsētā, lai iegādātos sev vēlamo.

Tas noved pie situācijas, kad lielveikali diktē zemākās cenas ražotājiem, kas izkonkurē mājražotājus un mazražotājus. Mazajiem ražotājiem paliek tirdziņi un gadatirgi, kas nenodrošina ikdienas preču pārdošanu. Mazpilsētās tirgus vairs nav tik populārs, un līdz ar to mājražotājiem un mazražotājiem nav izdevīgi tirgot tur. Pircējiem samazinās preču izvēles brīvība. Mājražotājiem un mazražotājiem ierobežotā apgrozījuma dēļ jāpalielina cenas, kas neļauj lielam vairumam pircēju iegādāties vietējās preces, kas nu ir palikušas par luksusa preci.

Tiešsaistes Tirdzniecības Centra koncepcija ļauj mazajiem ražotājiem bez veikalu telpām palielināt noietu ar papildu tirdzniecības kanālu. Neierobežots skaits ražotāju un tirgotāju var izvietot savu preci vienā vietā, un pircējs sev ērtos apstākļos vai situācijā var aplūkot piedāvājumu un pasūtīt sev vēlamo preci. Nav būtiski, kur pircējs atrodas – mājās, ciemos, darbā, pie dabas, vasarnīcā vai braucot transportā, ja ir dators vai telefons pie rokas, preci var aplūkot un pasūtīt.

Cilvēki nedzīvo, neražo un nepatērē vienuviet. Pircēju un ražotāju ģeogrāfija ir plaša, tāpēc TiTiCe tiek veidots, domājot par pircējiem un ražotājiem/tirgotājiem.

Ir centrālā TiTiCe – www.titice.lv, kur tirgosies ražotāji/tirgotāji, kas savu preci var piegādāt vienā vai otrā veidā visas Latvijas teritorijā.

Katrai atsevišķai pilsētai būs savs lokālais Tiešsaistes Tirdzniecības Centrs, kur tirgosies vietējie un tie, kam ir filiāles vai var piegādāt preci. Piemēram www.valmiera.titice.lv.

Pašlaik ir izveidota visLatvijas un Valmieras TiTiCe. Pabeidzot tehnisko testēšanu, TiTiCe tiks atvērta vismaz 50 Latvijas pilsētās.

Līdz jūnija beigām tirgotāji var pieteikties tirgoties Valmiera TiTiCe un bez komisijas maksas tirgot vienu gadu, aizpildot reģistrācijas formu un atverot veikalu.

Pirkumu piegādes Valmieras pilsētā nodrošinās “Pilsētas Kurjeri”. Pašreiz piegādes maksa ir noteikta 2 EUR, neatkarīgi no tā, cik veikalos ir veikts pirkums un kur tie katrs atrodas. Sadarbībā ar tirgotājiem meklēsim risinājumu, lai piegādes būtu bezmaksas. Standarta piegāde tiek nodrošināta 2h laikā.

Pakalpojums “Aizšauj pakaļ”

Ir dzīvē tādas situācijas, kad nepieciešama prece tūlīt un tagad. Piedāvājam valmieriešiem apmeklēt specializēto veikalu “Aizšauj pakaļ”, kurā preci piegādāsim max 30 min laikā no pasūtījuma brīža.

Tirgotājam ērti

Tirgošanās un reklāma internetā ir daudzveidīga. Ne katrs ražotājs vai tirgotājs var veltīt laiku vai noalgot atsevišķu speciālistu, kas ar to nodarbosies, tāpēc TiTiCe ir sagatavojusi daudzveidīgu piedāvājumu un pakalpojumu klāstu, lai palīdzētu ražotājiem un tirgotājiem. Ir vairāki sadarbības modeļi, kas balstās uz to vai uzņēmējam ir vai nav resursu pašam ar visu nodarboties.

  1. Ja ir resursi – uzņēmējs atver TiTiCe veikalu, ievieto preces, nopublicē bildes, pieņem un apkalpo pasūtījumus un veic klientu apkalpošanu;
  2. Dominējošam vairākumam mazo uzņēmēju šādu resursu nav, tāpēc tiem ir speciāls piedāvājums – TiTiCe izdarīs visu Jūsu vietā, saņemot par to mazu pārdošanas procentu;
  3. Sadarbības modelis ar uzņēmumiem, kam ir savs reālās dzīves veikals un kas vēlas papildus pārdot, bet nevēlas ņemties ar to – izvietojam Jūsu preci, ienākot pasūtījumam, Jūs to sakomplektējat, ierodas “Pilsētas Kurjers”, Jūs “izsitat” pasūtījumu kasē, kurjers veic samaksu, Jūs izsniedzat čeku un kurjers pirkumu ar visu čeku piegādā pircējam, kas veic apmaksu.

Lai veicinātu pircējus iepirkties:

  • katru Tirgotāju nodrošināsim ar reklāmas materiālu par savu veikalu TiTiCe, ko tas varēs izvietot pircējiem redzamā vietā;
  • esam izveidojuši speciālu marketinga aplikāciju, kurā tirgotāji varēs publicēt savas atlaides, pasākumus un citu svarīgu informāciju.

Pircējiem novēlam – iepazīt Valmieras čaklās rokas un jauku iepirkšanos. Uzņēmējiem novēlam – sasniegt jaunus pircējus un augstumus!

Aktuālais jautājums

Vai 2024. gads Jums būs veiksmīgāks par 2023. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras tehnikums aicina darbā  Galveno speciālistu metodiķi uz nenoteiktu laiku Piedāvājam: 1 darba slodzi, 5 darba dienas nedēļā Stabilu atalgojumu (no 1248 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas) Sociālās garantijas (veselības apdrošināšanas polise pēc pārbaudes termiņa, papildatvaļinājums) Apmaksātu profesionālo pilnveidi Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Galvenie darba pienākumi: Nodrošināt pieaugušo izglītības (pilnveides, tālākizglītības, neformālās izglītības, meistarklašu, darbnīcu) programmas un to īstenošanu Izstrādāt pieaugušo izglītības mācību priekšmetu, moduļu programmas, tematiskos plānus Sagatavot dokumentāciju pieaugušo izglītības resursu centra sniegto pakalpojumu nodrošināšanai (e-klase, edy365.com, akti, līgumi, rīkojumi, atskaites, sarakstes dokumentācija) Plānot pieaugušo izglītības publicitāti un īstenot reklāmas pasākumus izglītojamo piesaistei Prasības pretendentam: · Pirmā līmeņa profesionālā augstākā vai augstākā izglītība (vēlams uzņēmējdarbībā, ekonomikā, vadības zinātnēs) Vēlama praktiskā darba pieredze pieaugušo izglītības jomā Par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze mācību darba satura un mācību priekšmeta didaktikas pārzināšana Labas prasmes lietvedībā Valsts valodas prasme augstākajā līmenī Labas komunikācijas prasmes B kategorijas autovadītāja apliecība Tālrunis informācijai: Direktores vietniece Inga Zariņa-Bojāre 29191344 CV, motivācijas vēstuli un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Galvenā speciālista metodiķa vakancei” līdz 2024.gada 21.februārim plkst.16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk - VDAR) 13. pantu, Valmieras tehnikums informē, ka: 1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs vakances atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valmieras tehnikums, reģistrācijas Nr. 90009612809, Vadu iela 3, Valmiera, LV-4201, skola@valmierastehnikums.lv. Profesija: GALVENAIS SPECIĀLISTS METODIĶIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-03-08 Darba sākšanas datums: 2024-04-09 Kontaktpersona: Inga Zariņa-Bojāre Izglītības līmenis: 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri