Valmieras Ziņas

15. jūnijā darbu sāks Valmieras Tiešsaistes Tirdzniecības Centrs (Valmiera TiTiCe)

Valmiera TiTiCe sastāv no daudztirgotāju interneta tirdzniecības platformas un pircēju mobilās aplikācijas. Iepirkties var izmantojot datoru un vai Android iekārtu. Apple iekārtām aplikācija ir izgatavošanas stadijā.

Visas nedēļas garumā notiks sistēmas testēšana, tāpēc pašlaik ir pieejama tikai “Straupes Piena” produkcija. Pirmajiem desmit pasūtījumiem piegāde bez maksas.

Reālās dzīves tirdzniecības centri pircējiem ir ērti ar savu lielo un plašo piedāvājumu, kā arī zemo cenu. Vienā vietā pieejams viss, nav jātērē laiks un nauda apmeklējot dažādas vietas pilsētā, lai iegādātos sev vēlamo.

Tas noved pie situācijas, kad lielveikali diktē zemākās cenas ražotājiem, kas izkonkurē mājražotājus un mazražotājus. Mazajiem ražotājiem paliek tirdziņi un gadatirgi, kas nenodrošina ikdienas preču pārdošanu. Mazpilsētās tirgus vairs nav tik populārs, un līdz ar to mājražotājiem un mazražotājiem nav izdevīgi tirgot tur. Pircējiem samazinās preču izvēles brīvība. Mājražotājiem un mazražotājiem ierobežotā apgrozījuma dēļ jāpalielina cenas, kas neļauj lielam vairumam pircēju iegādāties vietējās preces, kas nu ir palikušas par luksusa preci.

Tiešsaistes Tirdzniecības Centra koncepcija ļauj mazajiem ražotājiem bez veikalu telpām palielināt noietu ar papildu tirdzniecības kanālu. Neierobežots skaits ražotāju un tirgotāju var izvietot savu preci vienā vietā, un pircējs sev ērtos apstākļos vai situācijā var aplūkot piedāvājumu un pasūtīt sev vēlamo preci. Nav būtiski, kur pircējs atrodas – mājās, ciemos, darbā, pie dabas, vasarnīcā vai braucot transportā, ja ir dators vai telefons pie rokas, preci var aplūkot un pasūtīt.

Cilvēki nedzīvo, neražo un nepatērē vienuviet. Pircēju un ražotāju ģeogrāfija ir plaša, tāpēc TiTiCe tiek veidots, domājot par pircējiem un ražotājiem/tirgotājiem.

Ir centrālā TiTiCe – www.titice.lv, kur tirgosies ražotāji/tirgotāji, kas savu preci var piegādāt vienā vai otrā veidā visas Latvijas teritorijā.

Katrai atsevišķai pilsētai būs savs lokālais Tiešsaistes Tirdzniecības Centrs, kur tirgosies vietējie un tie, kam ir filiāles vai var piegādāt preci. Piemēram www.valmiera.titice.lv.

Pašlaik ir izveidota visLatvijas un Valmieras TiTiCe. Pabeidzot tehnisko testēšanu, TiTiCe tiks atvērta vismaz 50 Latvijas pilsētās.

Līdz jūnija beigām tirgotāji var pieteikties tirgoties Valmiera TiTiCe un bez komisijas maksas tirgot vienu gadu, aizpildot reģistrācijas formu un atverot veikalu.

Pirkumu piegādes Valmieras pilsētā nodrošinās “Pilsētas Kurjeri”. Pašreiz piegādes maksa ir noteikta 2 EUR, neatkarīgi no tā, cik veikalos ir veikts pirkums un kur tie katrs atrodas. Sadarbībā ar tirgotājiem meklēsim risinājumu, lai piegādes būtu bezmaksas. Standarta piegāde tiek nodrošināta 2h laikā.

Pakalpojums “Aizšauj pakaļ”

Ir dzīvē tādas situācijas, kad nepieciešama prece tūlīt un tagad. Piedāvājam valmieriešiem apmeklēt specializēto veikalu “Aizšauj pakaļ”, kurā preci piegādāsim max 30 min laikā no pasūtījuma brīža.

Tirgotājam ērti

Tirgošanās un reklāma internetā ir daudzveidīga. Ne katrs ražotājs vai tirgotājs var veltīt laiku vai noalgot atsevišķu speciālistu, kas ar to nodarbosies, tāpēc TiTiCe ir sagatavojusi daudzveidīgu piedāvājumu un pakalpojumu klāstu, lai palīdzētu ražotājiem un tirgotājiem. Ir vairāki sadarbības modeļi, kas balstās uz to vai uzņēmējam ir vai nav resursu pašam ar visu nodarboties.

  1. Ja ir resursi – uzņēmējs atver TiTiCe veikalu, ievieto preces, nopublicē bildes, pieņem un apkalpo pasūtījumus un veic klientu apkalpošanu;
  2. Dominējošam vairākumam mazo uzņēmēju šādu resursu nav, tāpēc tiem ir speciāls piedāvājums – TiTiCe izdarīs visu Jūsu vietā, saņemot par to mazu pārdošanas procentu;
  3. Sadarbības modelis ar uzņēmumiem, kam ir savs reālās dzīves veikals un kas vēlas papildus pārdot, bet nevēlas ņemties ar to – izvietojam Jūsu preci, ienākot pasūtījumam, Jūs to sakomplektējat, ierodas “Pilsētas Kurjers”, Jūs “izsitat” pasūtījumu kasē, kurjers veic samaksu, Jūs izsniedzat čeku un kurjers pirkumu ar visu čeku piegādā pircējam, kas veic apmaksu.

Lai veicinātu pircējus iepirkties:

  • katru Tirgotāju nodrošināsim ar reklāmas materiālu par savu veikalu TiTiCe, ko tas varēs izvietot pircējiem redzamā vietā;
  • esam izveidojuši speciālu marketinga aplikāciju, kurā tirgotāji varēs publicēt savas atlaides, pasākumus un citu svarīgu informāciju.

Pircējiem novēlam – iepazīt Valmieras čaklās rokas un jauku iepirkšanos. Uzņēmējiem novēlam – sasniegt jaunus pircējus un augstumus!

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

PASTNIEKS/-CE(0.8) Darbavieta: Brēžas iela 3, Valmiera, LV-4201 Darba pienākumi: kvalitatīva preses izdevumu un sūtījumu piegāde klientiem preses izdevumu abonementu un dažādu maksājumu noformēšana pensiju piegāde sadarbības partneru preču tirdzniecība klientu informēšana par Latvijas Pasta pakalpojumiem Prasības kandidātiem: valsts valodas prasmes atbilstoši vidējā līmeņa B(1) pakāpei  vēlme un spēja veidot pozitīvu komunikāciju ar klientiem atbildības sajūta un nopietna attieksme pret darba pienākumu izpildi laba teritorijas pārziņa Piedāvājam: stabilu atalgojumu 400.00 EUR (Bruto) par 0.8 slodzi papildus mainīgo algas daļu darba laiku: 07:00 - 14:00 pieredzējušu kolēģu un vadības atbalstu veselības apdrošināšanas polisi pēc nostrādāta pusgada. Papildu informācija: CV ar norādi "Pastnieks/-ce Piegādes punktā Valmiera 1", sūtīt Personāla vadības departamentam pa pastu, e-pastu. Adrese: Ziemeļu iela 10, Lidosta Rīga, Mārupes novads, LV-1000; e-pasts: cv@pasts.lv; tālrunis informācijai: 26510113, 22039501   Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar otrās atlases kārtas kandidātiem!  Nosūtot savu CV un piesakoties konkursam uz izsludināto vakanci Jūs piekrītat savu iesniegto personas datu apstrādei personāla atlases vajadzībām personāla atlases konkursa ietvaros. Apstrādes ilgums 3 (trīs) mēneši no atlases konkursa noslēgšanās dienas. Profesija: PASTNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brēžas iela 3, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-20 Kontaktpersona: 26510113 Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri