Valmieras Ziņas

Vidzemes slimnīcā attālinātai saziņai ērti lietojams e-pieraksts

Atgādinām, ka Vidzemes slimnīcā ārstu ambulatorās pieņemšanas, funkcionālie, endoskopiskie un radioloģiskie izmeklējumi joprojām notiek pēc pieraksta, tāpat kā pirms ārkārtas situācijas izsludināšanas. Ja kāda no pieņemšanām dažādu iemeslu dēļ tiek atcelta, par to reģistratūras darbinieces sazinās ar pacientu personīgi.

Jaunajos apstākļos vēl nozīmīgāka kļuvusi iespēja attālināti pieteikties pie ārsta speciālista vai uz vairākiem izmeklējumiem, izmantojot e-pierakstu – www.vidzemesslimnica.lv/e-pieraksts/.

Ar e-pierakstu var pieteikties uz izmeklējumu vai konsultāciju arī Vidzemes slimnīcas Konsultatīvajā kabinetā Bastionā, struktūrvienībās Valkā un Rūjienā.

Lai pieteiktos uz elektroencefalogrāfijas (EEG), datortomogrāfijas (CT), ultrasonogrāfijas (US) vēdera dobumam, vairogdziedzerim, locītavām un mīkstajiem audiem, fibrogastroskopijas un kolonoskopijas izmeklējumiem, arvien jāzvana pa tālr. 64202601, 64202603.

Iedzīvotāji tiek lūgti izturēties atbildīgi un gadījumos, kad dažādu iemeslu dēļ nevar ierasties uz pieteikto konsultāciju vai izmeklējumu, par to paziņot, zvanot pa tālr. 64202601, 64202603, vai rakstot uz e-pastu: ambulatora.registratura@vidzemesslimnica.lv

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Tevi satrauc koronavīrusa izplatība?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri