Valmieras Ziņas

Vēlies pavadīt brīvo laiku ar draugiem sportiskā atmosfērā?

Un kur tu skatījies pēdējo pasaules hokeja čempionāta spēli? Mājās? Ciemos? Sporta bārs Optibet piedāvā visu nepieciešamo, lai pasaules čempionāts kļūtu par neaizmirstamu pieredzi, kas uzlādē skatītājus, fanus un visus klātesošos, garantējot neaizmirstamas emocijas un komfortu. Skatoties sporta notikumus mājās vai esot ciemos, vienmēr jāuztraucas par dažādām blakus lietām – vai nu par viesu pabarošanu, vai mājokļa kārtību, savukārt ja dodamies ciemos – jāiegādājas un jāraizējas par ciemakukuļiem, un namatēvs vai namamāte nevar atslābt, jo visu laiku ir dažādi uzdevumi, kurus nevar nepildīt – dzērienu papildināšana, trauku mazgāšana, telpu uzkopšana un tā tālāk un tā joprojām. Savukārt, baudot un skatoties sporta spēles, apmeklējot sporta bāru – atliek tikai ļauties sportiskajam azartam, par visu pārējo parūpēsies lieliskā Optibet komanda!

Sporta bārs piedāvā lielisku lokāciju, vietu un atmosfēru gan kā ideāli piemērotu vietu tiešo translāciju vērošanai, gan kā lielisku ideju, ja sarunāta tikšanās, vai nepieciešams nomainīt tipiskās ikdienas rutīnas telpas, jo vides nomaiņa vienmēr palīdz atbrīvoties no ikdienā uzkrātā stresa. Piedāvājumā ir lieliska dzērienu izvēle, augstākās kvalitātes kafija, kas tiek pagatavota pēc visiem augstākajiem standartiem. Turklāt protams, pieejamas ir arī ļoti gardas maltītes, ēdienu izvēle ir ļoti plaša, kas apmierinās gan vēlmi pēc stiprinošām brokastīm, gardām pusdienām, vieglām vakariņām, vai arī pēc velnišķīgi gardām uzkodām. Turklāt neparko nav jāraizējas, sporta bāra Optibet profesionālais personāls parūpēsies par visu nepieciešamo, lai apmeklētāji varētu koncentrēties spēļu tiešraižu vērošanai, notiekošā analizēšanai un lieliskām diskusijām ar pārējiem apmeklētājiem.

Lai kļūtu par klientu, vienīgais, kas jādara, jāreģistrējas mājaslapā, tas aizņems mazāk nekā piecas minūtes. Pēc tam, kad klients ir reģistrēts, viņam tiek automātiski piešķirta pieeja visiem speciālajiem un īpašajiem piedāvājumiem un iespējām. Ar katru spēli, katru notikumu klientu pieredze pieaug un spēļu, spēlētāju, komandu un dažādu sporta notikumu analīze paliek arvien spēcīgāka un tiek iegūta prasme, kas var rezultēties lieliskās iespējās! Veiksme ir tavā pusē! Apmeklējot Optibet tiek nodrošināta iespēja satikt ļoti plašu domubiedru klāstu, kas ļauj dalīties pieredzē, nepārtraukti uzzinot vēl un vēl jaunu informāciju par savu iemīļoto sporta veidu, kas ļauj likt likmes un paredzēt rezultātu arvien precīzāk un precīzāk. It īpaši jaunajiem klientiem, tā ir lieliska iespēja, kas ļauj ne tikai nodibināt jaunus kontaktus vai pat draudzības, bet arī paātrinātā veidā uzzināt visu sev nepieciešamo informāciju, smeļoties pieredzi no pašiem kvēlākajiem sporta faniem. Hokejs ir sporta veids, kur katram Latvijas iedzīvotājam ir vismaz minimāla pieredze, līdz ar to tas ir sporta veids, kur katram ir iespēja ne tikai kvēli just līdzi uz laukuma notiekošajam, bet arī ļaujoties adrenalīnam, liekot likmes, tā pastiprinot spēles garšu līdz maksimāli lieliskai atpūtai!

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat Saeimas vēlēšanu rezultātus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri