Valmieras Ziņas

Valmieras novads ir gatavs!

Gatavojoties novadu reformas pārmaiņām, Valmierā tika izveidota jauna Nacionālās apvienības Valmieras novada nodaļa. Nodaļu dibinājuši Valmieras un Kocēnu domju deputāti, kā arī dažādu nozaru profesionāļi, sava novada un valsts patrioti.

Nacionālās apvienības Kocēnu un Valmieras nodaļas turpmāk būs apvienotas vienā – Valmieras novada nodaļā.

Par Nacionālās apvienības Valmieras novada nodaļas vadītāju ievēlēts Bērzaines pagasta zemnieku saimniecības “Zilūži” bijušais saimnieks, zīmola “Grasbergs” izveidotājs Jānis Grasbergs. Iepriekš viņš pildījis Kocēnu novada domes deputāta pienākumus, savukārt kopš 2019. gada Jānis Grasbergs ir Zemkopības ministrijas parlamentārais sekretārs.

“Administratīvi teritoriālā reforma ieviesīs lielas pārmaiņas pārvaldes sistēmā.

Šādos brīžos vienmēr ir izvēle – slēpties no pārmaiņām vai pielāgoties jaunajiem apstākļiem un skatīties uz tiem kā iespēju. Mēs dosimies uz priekšu ar lielu apkārtējo atbalstu, kas jūtams jau šodien. Apvienojot divas kaimiņos esošas nodaļas, esam radījuši jaunu, daudz spēcīgāku kustību. Kopā ar dažādu jomu lietpratējiem un iedzīvotājiem mēs pieņemsim lēmumus par topošā Valmieras novada nākotni.

Mēs esam spēcīgs politiskais spēks, kas spēj uzņemties Valmieras novada vadību,”

uzsver Nacionālās apvienības Valmieras nodaļas vadītājs Jānis Grasbergs.

 

“Nacionālā apvienība ir stabila vērtība Latvijas politikā.

Mēs priecājamies redzēt savā vidū jaunus cilvēkus, līderus, kuri turpina īstenot mūsu vērtībās balstīto politiku. Jānis Grasbergs sevi ir pierādījis gan kā pašvaldības deputāts Kocēnos, gan lielisks saimnieks ģimenes zemnieku saimniecībā. Šobrīd viņš ar savu pieredzi stiprina Latvijas lauksaimniecības nozari valsts mērogā.

Esmu pārliecināts, ka Jānis kopā ar komandu spēs nodrošināt novada izaugsmi un iedzīvotāju labklājību,”

akcentē Raivis Dzintars, Nacionālās apvienības priekšsēdētājs.

 

Pēc administratīvi teritoriālās reformas Valmieras novads apvienos Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu, Rūjienas un Strenču novadus, kā arī Valmieru. Valmierai būs valstspilsētas statuss, un novads būs iedzīvotāju ziņā otrais lielākais pēc Ogres novada – tajā dzīvos vairāk nekā 53 tūkstoši iedzīvotāju.

 

Kā komentē Valmieras domes deputāts Uldis Jansons:

“Šobrīd aktīvi strādājam pie novadu reformas,

un ar to saistītiem jautājumiem. Spērām lielu soli labu pārmaiņu virzienā, apvienojot Kocēnu novada un Valmieras nodaļu. Šādi Nacionālā apvienība ir kļuvusi par vēl jaudīgāku politisko spēku, ar kura stabilitāti, idejām un pieredzi mēs varam veidot saprātīgu un vienmērīgu Valmieras novada attīstību.

Mēs aicinām iesaistīties arī Nacionālās apvienības biedrus un apkārtējos cilvēkus, kuri vēlas sniegt savu artavu un palīdzību Valmieras novada pārvaldes izveidošanā, sniedzot jaunas vēsmas un saglabājot nacionālās vērtības.”

Kultūras un radošo industriju pārstāvis Jānis Rozītis norāda, ka viena no Nacionālās apvienības prioritātēm Valmieras novadā un pašā Valmierā ir tieši kultūras nozares stiprināšana.

“Vai mēs vēlamies turpināt tikai biznesa un sporta zīmē? Skaidrs, ka nē! Mēs jau ilgu laiku esam vērojuši šī brīža Valmieras vadības stilu, kas ir bijis vērsts uz biznesu un sportu. Tas ir ļoti labi, taču labi nav tas, ka citas nozares ir atstātas novārtā. Vai mēs vēlamies to pieredzēt visā novadā? Visticamāk, ka nē. Tieši tamdēļ mēs vēlamies veicināt dažādu līmeņu līdzsvaru.

Līdzsvaru starp dažādām nozarēm un līdzsvaru starp teritoriju vienmērīgu attīstību.’’

Novadu reforma mums visiem ir liels izaicinājums. Šis izaicinājums stāv mūsu priekšā un gaida. Kā mēs viņu izmantosim? Vai spēsim šo jauno, ieviesto pārvaldes formu izmantot Latvijas attīstības labā?

Tas pavisam noteikti ir mūsu kā Latvijas iedzīvotāju uzdevums – pieņemt izaicinājumu, vienoties risinājumos un darīt labāko!

Lai atbalstītu Valmieras novada nodaļu ar savu klātbūtni un pieredzi, aicinām sazināties, rakstot navalmierasnovads@gmail.com vai zvanot pa tālruņa numuru 26577251.

Šo reklāmrakstu apmaksājusi Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

ReTV Ziņu dienests aicina darbā ŽURNĀLISTU/-I Ja esi gatavs mesties izaicinājumos un kļūt par žurnālistu vienā no straujāk augošajiem Ziņu dienestiem, pievienojies ReTV komandai! Darba pienākumi: • Raidījumu un sižetu veidošana – informācijas meklēšana un informācijas avotu pārbaude, dalība filmēšanas procesā, montāžas plāna veidošana un dalība montāžas procesā, sižeta/raidījuma iesniegšana vadītājiem; • Radošu ideju ģenerēšana un ieteikumu iesniegšana producentam; • Sekot aktualitātēm politikā, kultūrā, ekonomikā un sabiedrībā. Nepieciešams: • Izpratne par TV nozares specifiku; • Teicamas komunikācijas, analītikas un argumentācijas prasmes; • Teicamas laika plānošanas prasmes un atbildība par padarīto; • Labas latviešu valodas zināšanas. Piedāvājam: • Profesionālo un personīgo attīstību; • Iespēju patstāvīgi plānot savu darba laiku; • Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; • Algu EUR 600-1200 (bruto) – atkarībā no padarītā apjoma; • Darba vietu Valmierā. Ja vēlies pievienoties ReTV Ziņu dienestam, sūti savu CV un motivētu pieteikumu līdz 20.maijam uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv ar norādi "Žurnālista vakance". Profesija: ŽURNĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Purva iela 12A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Mediji / Sabiedriskās attiecības Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-20 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv

Mūsu partneri