Valmieras Ziņas

Nacionālā apvienība iepazīstina ar sarakstu Valmieras novada vēlēšanās

Vēlamies iepazīstināt ar Valmieras novada Nacionālās apvienības domubiedriem. Šie ir cilvēki, kuri aktīvi iesaistās un cenšas izprast jauno situāciju, jaunās robežas un spēles noteikumus, lai varētu likt lietā savu pieredzi, zināšanas, degsmi, ar godu veidojot un vadot Valmieras novadu.

Nacionālā apvienība, izveidojot Valmieras novada nodaļu, ir kļuvusi par vēl vērtīgāku domubiedru apvienību, kas, turot godā nacionālās Latvijas valsts vērtības un mantojumu,  turpinās piedalīties Valmieras pilsētas un Valmieras novada attīstībā. Mūsu stabilās vērtības, godīgā un atklātā pieeja, domubiedru pieredze un lielais atbalstītāju loks ir tas, kas virza mūsu apvienību un palīdz ikdienas darbā. 

Mēs visi vēlamies būt laimīgi savās mājās, savā zemē. Mūsuprāt, ar šo atziņu ir jāsāk, lai veidotu jaunu, laikmetīgu, stabilu, uz latviskām un ģimeniskām vērtībām balstītu novadu, kurā katrs var sevi izpaust atbilstoši interesēm.

Mēs strādājam pie tā, lai izveidotu sistēmu ar vislielāko iespējamo balansu. Tas ir balanss starp dažādām nozarēm – kultūru, sportu, tūrismu, biznesu u.c.. Tas ir balanss pilsētas vienmērīgā attīstībā, tas ir balanss vienmērīgā novada pilsētu un teritoriju attīstībā. Mēs veidojam novadu, kurā sadarbībai būs liela loma. Sadarbībai deputātu vidū, sadarbībai starp novada pilsētām, Valmieras novadam ar citiem novadiem, Valmieras novadam ar Valsti un Saeimu, kā arī sadarbībai Eiropas mērogā, pārstāvot mūsu virzību, domu un vajadzības. Un viens no akcentējamiem mērķiem ir – lai mēs katrs būtu laimīgs vietā, kur dzīvojam!


VALMIERS NOVADA NODAĻAS DEPUTĀTU KANDIDĀTU SARKASTS:

 1. Jānis Grasbergs – Līderis ar vīziju un plašu redzējumu. Zemkopības ministrijas parlamentārais sekretārs, Lauksaimniecības zinātņu maģistrs, uzņēmējs, zīmola ‘’Grasbergs’’ izveidotājs Z/S ‘’Zilūži’’.
 2. Uldis Jansons – Izglītības speciālists ar latviskām vērtībām. Valmieras domes deputāts, Viesturskolas direktors, Valmieras 4. skautu vienības priekšnieks.
 3. Dace Jurka – Ar sirdi un dvēseli kultūras nozares speciāliste. Mazsalacas kultūras centra direktore un režisore, valsts līmeņa kultūras projektu virzītāja.
 4. Mareks Bērziņš – Uzņēmējs, lauksaimnieks un vizionārs. Z/S ‘’Lojas’’ īpašnieks, SIA ‘’MAER’’ valdes loceklis, biedrības ‘’Zemnieku saeima’’ valdes loceklis.
 5. Arita Aldiņa – Atsaucīga, sirsnīga un mērķtiecīga kultūras nozares pārstāve. Saeimas deputāta palīgs ar augstāko izglītību ekonomikā un jurisprudencē. Brīvajā laikā deju pedagogs bērniem un pieaugušajiem.
 6. Daiga Siliņa – Lauku teritoriju attīstības virzītāja. Lauku konsultāciju un izglītības centra Valmieras un Valkas biroju vadītāja, strādā ar mērķi stiprināt vietējās kopienas.
 7. Jānis Rozītis – Radošs organizators un pasaules apceļotājs. Pasākumu un TV raidījumu vadītājs. TV raidījumu producents, Vidzemes mārketinga aģentūras ‘’Fundamental’’ vadītājs.
 8. Kristaps Staņa – Sporta nozares speciālists ar mērķtiecīgu raksturu. Regbija treneris, LRF treneru komisijas vadītājs, regbija spēļu komentētājs, regbija kluba ‘’Fēnikss’’ izveidotājs.
 9. Ineta Amoliņa – Kultūrvēstures pētniece un vērtību nesēja. VVĢ vēstures skolotāja, 10. klases audzinātāja, skolas muzeja vadītāja, vēstures maģistre, Latvijas Skolu muzeju biedrības vadītāja.
 10. Lauris Starikovs – Satiksmes speciālists. SIA ‘’S Lauris’’ autoskolas vadītājs, ceļu satiksmes noteikumu un ceļu satiksmes kustības drošības pasniedzējs. Praktiskās braukšanas apmācības instruktors.
 11. Toms Treimanis – Piedzīvojumu veidotājs ar profesionālu ievirzi tūrismā. Kocēnu novada tūrisma projektu speciālists. Zilākalna kultūrvēstures un apmeklētāju centra vadītājs, gids.
 12. Jurģis Grāvītis – Sabiedriski aktīvs uzņēmējs, ar prātu un darbiem Valmieras novadā. Nekustamā īpašuma apsaimniekošana. SIA ‘’SULEMA’’ īpašnieks un vadītājs.
 13. Uģis Adata – Savas zemes un valodas patriots. Elektronikas un mobilo telefonu servisa vadītājs, servisa meistars. Biedrības “Kristīgais Žēlsirdības Centrs” valdes loceklis un pedagogs.
 14. Kristers Taims – Sporta profesionālis ar vēlmi uzņemt un nodot zināšanas. Valmieras bērnu sporta skolas BMX treneris, SIA “KT555” īpašnieks un vadītājs, BMX kluba “Valmieras Puikas” veidotājs.
 15. Krista Milberga – Atbildīga un sociāli aktīva četru bērnu mamma. Zvērināta advokāte, šķīrējtiesnese, uzņēmēja, biedrības “Grupa A” valdes priekšsēdētāja.
 16. Jānis Brambats – Aktīvs un mērķtiecīgs iniciators. Jurists Iekšlietu ministrijas Nodrošinājuma valsts aģentūrā. Iniciatīvas ‘’Par rūpnieciskās zvejas aizliegumu Burtnieku ezerā’’ izveidotājs un virzītājs.
 17. Nauris Jurgenbergs – Komunikācijas un personāla speciālists. SIA ‘’Dabas auglis’’ līdzīpašnieks un valdes priekšsēdētājs, Vidzemes lauku partnerības “Brasla” padomes loceklis, Kocēnu novada domes deputāts.
 18. Agris Ludriksons – Praktisks latvietis ar stratēģisku domāšanu. LPPKS ‘’Piena Loģistika’’ valdes priekšsēdētājs, Z/S ‘’Kūdras’’ saimnieks.
 19. Rūdolfs Grīnblats – Vadītājs ar lielisku veiktspēju, inovatīvu un radošu domāšanu. Komercobjektu pārvaldnieks Vidzemes reģionā, nekustamo īpašumu apsaimniekotājs, projektu konsultants.
 20. Jānis Kaucis – Azartisks novadnieks, atvērts jaunām lietām. Ģimenisku vērtību piekritējs. Z/S ‘’Vecķiguļi’’ īpašnieks, Strenču novada domes deputāts, regbija kluba ‘’Fēnikss’’ spēlētājs.
 21. Ingūna Zukure – Projektu vadītāja ar unikālu piegājienu. SIA “North berries” īpašniece un vadītāja. LPKS “Rūjienas oga” valdes priekšsēdētāja vietniece. SIA “AZZZ” īpašniece.
 22. Modris Kokins – Sabiedrības dvēsele un Latvijas patriots. Pasākumu vadītājs, Pansionāta “Valmiera” saimniecības daļas vadītājs, Kocēnu novada domes deputāts.

 

Aicinām atbalstīt mūsu, sarakstu nr. 7, ar ierašanos uz Valmieras novada vēlēšanām 5. jūnijā!

Cieņā,
Valmieras novada Nacionālās apvienības nodaļa.

Šo reklāmrakstu apmaksājusi Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

ReTV Ziņu dienests aicina darbā ŽURNĀLISTU/-I Ja esi gatavs mesties izaicinājumos un kļūt par žurnālistu vienā no straujāk augošajiem Ziņu dienestiem, pievienojies ReTV komandai! Darba pienākumi: • Raidījumu un sižetu veidošana – informācijas meklēšana un informācijas avotu pārbaude, dalība filmēšanas procesā, montāžas plāna veidošana un dalība montāžas procesā, sižeta/raidījuma iesniegšana vadītājiem; • Radošu ideju ģenerēšana un ieteikumu iesniegšana producentam; • Sekot aktualitātēm politikā, kultūrā, ekonomikā un sabiedrībā. Nepieciešams: • Izpratne par TV nozares specifiku; • Teicamas komunikācijas, analītikas un argumentācijas prasmes; • Teicamas laika plānošanas prasmes un atbildība par padarīto; • Labas latviešu valodas zināšanas. Piedāvājam: • Profesionālo un personīgo attīstību; • Iespēju patstāvīgi plānot savu darba laiku; • Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; • Algu EUR 600-1200 (bruto) – atkarībā no padarītā apjoma; • Darba vietu Valmierā. Ja vēlies pievienoties ReTV Ziņu dienestam, sūti savu CV un motivētu pieteikumu līdz 20.maijam uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv ar norādi "Žurnālista vakance". Profesija: ŽURNĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Purva iela 12A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Mediji / Sabiedriskās attiecības Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-20 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv

Mūsu partneri