Valmieras Ziņas

Terra Sine

februāris, 2019

15FEB-2019

Terra Sine

21:00  Tautas Harmonijas centrs

Uz ziemas sezonas tuvojošos izskaņu, 15. februārī THC angārā uzsāksim sniegoto mēnešu pavadīšanu pašu radītā siltumā. Uz skatuves kāps un vakaru vadīs pašmāju underground elektroniskās deju mūzikas kolektīvs – Terra Sine.

Terra Sine ir pašmāju underground smagās elektroniskās mūzikas kolektīvs, kurš sastāv no 3 DJ/Producentiem. Ļoti bieži piedalās Rīgas karstākajos underground mūzikas pasākumos.

Vairāk par spēku, kas neļaus jums mierīgi sēdēt ar alus krūkām stūros:

Moxik ir elektroniskās mūzikas producents un dj , kurš ilgu laiku ir pavadījis dubstep mājvietā – Anglijā, tāpēc pasākumā būs jūtama spēcīga Anglijas garša ar pipariem pa virsu no viņa seta. Lai arī viņš ir vecākais no Terra Sine , viņš nebūt nav tas mierīgākais, jo viņu darbina enerģijas dzērieni un rūpīgi izvēlēti, enerģijas pilni gabali.

Uzstājies neskaitāmās vietās Anglijā , U. Party pasākumu sērijās, kā arī karstākajos Rīgas reivos, tāpēc esi modrs, Moxik atvedīs vētru.
Soundcloud : https://soundcloud.com/moksik

Mint Jaz spēlējot karstus dirty trap un Drum’n’Bass ritmus, gan sevis producētus gan atlasītus ārzemju mūziķu un pašmāju mūziķu darbus, tādējādi aizsūtot publiku citā dimensijā. Kā arī mēdz atskaņot nedzirdētas un nepublicētass orģināldziesmas un remixus, sūtot labu enerģiju un pozitīvas emocijas klausītājiem.

Uzstājies Rīgas labākajos reivos, tai skaitā U. Party pasākumos, Baldones Waterfest un Laba Daba festivālā

Neaizmirsti noklausīties kādu no viņa veikumiem soundcloudā pirms dodies uz pasākumu.
Soundcloud: http://soundcloud.com/mintjaz

Oculus Noise ir latviešu edm producents un bītmeikeris , kas ar savu mūziku cenšās parādīt publikai, kā izkāpt ārpus rāmjiem. Savos setos spēlē gan savas , gan arī rūpīgi atlasītas dziesmas no ārzemju producentiem. Smacējoši un grūvīgi dabstepa gabali ir bijuši viņa dvēselē jau kopš paša sākuma, tāpēc būs ko redzēt un dzirdēt.

Uzstājies koncertos un festivālos , U. Party pasākumu sērijā, LMA karnevālā, kā arī labākajos Rīgas reivos.
Soundcloud: https://soundcloud.com/oculusnoise

Pasākuma laikā var tikt filmēts un fotografēts!
Durvis 21:00 Terra Sine 22:30 ieeja: 3 eiro +18

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā vajag uzstādīt fotoradarus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Valmieras Gaujas krasta vidusskola – attīstības centrs aicina darbā Dabaszinību jomas skolotāju (dabaszinības un ģeogrāfija) pamatskolas klasēs izglītojamiem ar speciālām vajadzībām (darba vietas adrese: Leona Paegles iela 5/7, Valmiera) uz nenoteiktu laiku nepilnai darba likmei (10 stundas nedēļā). Ja Tev ir vēlme: īstenot Dabaszinību un Ģeogrāfijas programmas apguvi izglītojamajiem ar speciālām vajadzībām  atbilstoši Valsts izglītības standartam; plānot un organizēt savu darbu atbilstoši iestādes mērķiem un uzdevumiem. un ja Tev ir: izglītība un pedagogu profesionālās kompetences pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra. mēs piedāvājam: atalgojumu 287 euro mēnesī pirms nodokļu nomaksas (par 10 stundām nedēļā), kā arī papildus piemaksu par darbu specifiskos apstākļos; sociālās garantijas; profesionālās kompetences pilnveides iespējas. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt līdz 2019.gada 23.oktobrim personīgi (adrese: Leona Paegles iela 5/7, Valmiera) vai e-pastā vgv@valmiera.edu.lv. Tālrunis informācijai 64207668, 29535243, 64222475. Iesniegtos personas datus Valmieras Gaujas krasta vidusskola – attīstības centrs (turpmāk – Iestāde) izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Iestādes iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Iestādes personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: SPECIĀLĀS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 5/7, Valmiera Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-10-23

Pievienojies mūsu komandai! Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Valmieras Gaujas krasta vidusskola – attīstības centrs aicina darbā speciālās izglītības skolotāju sākumskolas klasēs izglītojamiem ar speciālām vajadzībām (darba vietas adrese: Leona Paegles iela 5/7, Valmiera) uz nenoteiktu laiku nepilnai darba likmei (20 stundas nedēļā). Ja Tev ir vēlme: īstenot sākumskolas programmas apguvi izglītojamajiem ar speciālām vajadzībām  atbilstoši Valsts izglītības standartam; plānot un organizēt savu darbu atbilstoši iestādes mērķiem un uzdevumiem; un ja Tev ir: izglītība un pedagogu profesionālās kompetences pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: atalgojumu 575 euro mēnesī pirms nodokļu nomaksas (par 20 stundām nedēļā), tai skaitā papildus piemaksa par darbu specifiskos apstākļos; sociālās garantijas; profesionālās kompetences pilnveides iespējas. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt līdz 2019.gada 23.oktobrim personīgi (adrese: Leona Paegles iela 5/7, Valmiera) vai e-pastā vgv@valmiera.edu.lv. Tālrunis informācijai 64207668, 29535243, 64222475. Iesniegtos personas datus Valmieras Gaujas krasta vidusskola – attīstības centrs (turpmāk – Iestāde) izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Iestādes iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Iestādes personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: SPECIĀLĀS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 5/7, Valmiera Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-10-23

Mūsu partneri