Valmieras Ziņas

Sveika Gauja, plūsti knaši!

oktobris, 2020

17 - 18OKTOKT-2020

Sveika Gauja, plūsti knaši!

09:00 - 17:00 (18)  Valmiera

Svinēsim Zelta Rudeni aktīvā atpūtā ar dabas draugiem! Sestdien dosimies velo pārgājienā no Valmieras līdz Cēsīm pa Latvijas skaistāko velo maršrutu, kas līkumo gar Gaujas upes labā krasta pasakainajiem mežiem. Vakaru mēs pavadīsim kopā atpūšoties viesu namā, kur būs iespēja baudīt pirts priekus! Svētdienas rītā mēs dosimies atspirdzinošā laivu braucienā pa Gaujas upes straujāko posmu no Cēsīm līdz Līgatnes pārceltuvei. Brīvprātīgo komanda divu dienu garumā dažādos mūsu piedzīvojumu ar aizraujošām aktivitātēm! Piebiedrojies mums ;)

LAIKA PLĀNS:

Sestdien 17. oktobrī
+ vilciens Rīga 6:21 – Sigulda 7:41 – Līgatne 7:51 – Cēsis 8:23 – Valmiera 8:54

+ pulcēšanās Valmieras dzelzceļa stacijā 9:00 – 9:15
+ no 9:00 līdz 18:00 ekspedīcijas pirmā diena, velo pārgājiens Valmiera – Cēsis
+ no 18:00 līdz 22:00 laiks kopīgām vakarinām un pirts priekiem

Svētdien 18. oktobrī
+ no 9:00 līdz 10:00 brokastis
+ no 10:00 līdz 11:00 sagatavošanās laivu braucienam
+ no 11:00 līdz 16:00 laivu brauciens Cēsis – Līgatne
+ no 16:00 līdz 17:00 ekspedīcijas noslēgums pie Līgatnes pārceltuves

+ vilciens Līgatne 18:36 – Rīga 19:48 un Līgatne 19:13 – Cēsis 19:35 – Valmiera 20:02

NB! septembrī notiks projekta plānošanas sapulce brīvprātīgajiem, kuri vēlas iesaistīties ekspedīcijas radīšanas procesā

GRŪTĪBAS PAKĀPE: Vidēja. Aptuveni 35-40km ar velosipēdu pārsvarā pa labiem meža ceļiem un pauguriem. Sagurušajiem organizēsim transportu no Ērgļu klintīm uz viesu namu. PRO grupa varēs mīties līdz galam. 2.dienā aptuveni 18km ar kanoe laivu vai SUP dēli pa Gaujas upi. Velosipēdus no Cēsīm uz Līgatni transportēs vietējais uzņēmējs, no kura īrēsim laivas. Var ierasties arī ar savu auto, atstājot to sākumpunktā Valmierā vai beigu punktā Līgatnē.

GRUPAS LIELUMS: 15-20 dabas draugi

DALĪBAS MAKSA: 30eur (pirmajiem pieciem piesakoties līdz 1. septembrim 20eur)

PAPILDUS IZMAKSAS:
+ precizēsim nokomplektējot komandu, jo izmaksas atkarīgas no cilvēku skaita un vēlmēm nakšņot siltā mājā vai savās teltīs, guļamtīklos
+ nakšnošana brīvdienu mājā (15-20eur)
+ maksa saimniecei par siltām vakariņām un brokastīm (15-20eur)
+ maksa par laivas nomu un velosipēdu transportēšanu (25-30eur)
+ silta tēja, kafija termosā
+ līdzi paņemts ēdiens, naški mugursomā

PIETEIKŠANAS:
1. raksti e-pastu uz Arvis.Ozolins@gmail.com
2. saņem apstiprinājumu par brīvu vietu
3. apmaksā dalības maksu

Ja Tev rodas kādi jautājumi vai ierosinājumi droši raksti Arvis.Ozolins@gmail.com vai zvani 29372787

Lai top!

"Valmieras ziņas" jautā

Vai ievēro prasību sabiedriskajā transportā lietot sejas masku?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Latvijas Mežs SIA aicina darbā biroja administratoru Pienākumi :  Lietvedības procesu organizēšana, dokumentu sagatavošana, noformēšana un arhivēšana; Administratīvā atbalsta nodrošināšana vadībai un kolēģiem, precīza doto uzdevumu izpilde;  Personāla lietvedības kārtošana; Efektīva biroja ikdienas darba organizēšana un plānošana; Labas komunikācijas prasmes un spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus. Prasības :  Augstākā izglītība; Vēlama pieredze biroja darba vadīšanā vai līdzīgā amat; Labas komunikācijas prasmes un spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus; Augsta pašdisciplīna un pienākuma izjūta; Angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī; Labas prasmes darbā ar biroja tehniku (Word, Excel, Outlook utt); Augstas organizatoriskās spējas, spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus; Izteikta atbildības sajūta, iniciatīva, vēlme attīstīties; Spēja patstāvīgi plānot un organizēt savu un citu darbus; Noturība stresa situācijās un pozitīva attieksme. Piedāvājam: Pieredzei / prasmēm atbilstošu atalgojumu; Darba veikšanai nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu; Draudzīgu kolēģu atbalstu. Ja vēlies kļūt par daļu no mūsu komandas, līdz 5. novembrim sūti CV un pieteikuma vēstuli uz e-pasta adresi: info@latvijasmezs.lv. Sazināsimies ar izvēlētajiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju. Vairāk info: www.latvijasmezs.lv, www.facebook.com/latvijasmezs.lv Profesija: BIROJA ADMINISTRATORS Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 14, Valmiera, LV-4201 Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-11-10 Kontaktpersona: CV un pieteikuma vēstuli sūtīt uz e-pastu: info@latvijasmezs.lv Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Mūsu partneri