Valmieras Ziņas

Pasākums “Limbažu ielas stāsti”

novembris, 2019

23NOV-2019

Pasākums "Limbažu ielas stāsti"

11:00 - 14:00  Valmieras integrētā bibliotēka

Sestdien, 23. novembrī, pl. 11.00 Valmieras integrētajā bibliotēkā norisināsies pasākums “Limbažu ielas stāsti”.

Aicinām Limbažu ielas pašreizējos un bijušos iedzīvotājus dalīties stāstos par sadzīvi, cilvēkiem, notikumiem un kaimiņu attiecībām šajā ielā.

Ievadā Valmieras muzeja Vēstures nodaļas vadītājas Ingrīdas Zīriņas sagatavots ieskats Limbažu ielas vēsturē.

Uzmanību! Ja Jūsu mājas arhīvā glabājas fotogrāfijas ar Limbažu ielas skatiem, dzīvokļu iekšskatiem, cilvēkiem, kuri ielā dzīvojuši, un Jums ir stāsts par tiem, lūdzam līdz 20. novembrim sazināties ar novadpētniecības speciālisti Agitu Lapsu (64281443, agita.lapsa@vcb.valmiera.lv), lai varam to šo materiālu fiksēt. Tāpat priecāsimies par ieteikumiem, kādus cilvēkus būtu iespējams intervēt par šo tēmu.

Aicināti visi interesenti. Ieeja bez maksas.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā samazināt kopējo atkritumu apjomu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

AS “Seda” aicina darbā “Kravas automobiļa vadītāju" (prof.kods 8332 03) (darba vietas atrašanās vieta: “Lakstīgalas”, Rūpnieki, Valmieras pagasts, Burtnieku novads, LV-4219, t.i. 6 km no Valmieras). Darba pienākumi: Darbs patstāvīgs, uz nenoteiktu laiku. Kūdras produkcijas pārvadāšana. Uzturēt tehniskā kartībā kravas automobili, nodrošinot efektīvu un drošu ikdienas darbu. Prasības: Vadītāja apliecība – attiecīgās kravas a/m (Scania 114L) kategorijas, 95.kods. Tehniskās zināšanas par kravas automobiļiem. Iemaņas: Pozitīva attieksme pret darbu un darba kolēģiem, prasme strādāt komandā, pozitīva komunikācija. Vēlme mācīties apgūt darba specifiku un strādāt ar atbildību, nezaudējot darba kvalitātes līmeni. Piedāvājam: Darbu stabilā uzņēmumā, labus darba apstākļus un atsaucīgus kolēģus. Darba alga no EUR 55 līdz EUR 63 / par vienu darba maiņu (darba maiņa saskaņā ar MK noteikumiem nr.474). Darba laika veids: normālais darba laiks, sestdienas, svētdienas un svētku dienas brīvas. Pieteikšanās: savu CV ar norādi "Kravas automobiļa vadītājs" sūtīt uz info@seda.lv līdz 10.01.2020. Jautājumu gadījumā zvanīt darba dienās no 8:00 -17:00 uz tālruni 64722113. Profesija: KRAVAS AUTOMOBIĻA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, "Lakstīgalas", Rūpnieki, Valmieras pag., Burtnieku nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-01-10 Kontaktpersona: CV ar profesijas norādi sūtīt uz info@seda.lv, tālr. 64722113

Mūsu partneri