Valmieras Ziņas

Online spēle: Cilpojam ar garšu

maijs, 2020

23 - 24MAIMAI-2020

Online spēle: Cilpojam ar garšu

12:00 - 20:00 (24)  Eži Events

Šī ir iespēja atsvaidzināt un padarīt aizraujošāku savu ikdienas pastaigu ar suni vai ģimenes pārgājienu mežā, vai vienkārši pēc ilgāka laika atkal sajust pasākuma aizraujošo garšu, fiziski neatrodoties vienuviet.

Ik nedēļu cilpotāju komanda rada jaunu tematisko tiešsaistes spēli, kas tiek aktivizēta konkrētās nedēļas nogales sestdienā plkst 12:00 un darbojas visu nedēļas nogali.
Šajā nedēļā cilposim par godu garšu pasaulei .

Viss, kas jums ir nepieciešams, ir viedierīces ar SIMkarti, uz kura ir lejupielādēta aplikācija “Loquiz” un savs maršruts, kur vēlētos pastaigāties spēles laikā. (Aicinām viedierīci uzlādēt līdz 100% vai paņemt līdzi ārējo bateriju.) Nav svarīgi kur tas ir, ja vien tur ir 4G tīkls. Latvijā, Islandē, Jaunzēlandē!
Jūs parūpēsieties par maršrutu – mēs par saturu.

Cilpotājiem pieejamas 2 spēles:
Ģimenes cilpojums – ap 3km (uzdevumi veidoti 5-12g.v.bērnu aktīvai iesaistei)
Lielais cilpojums – ap 6km (saturs ļoti daudzveidīgs)

Vienā nedēļas nogalē varat pagūt izspēlēt visas spēles, katrai spēlei jāiegādājas savs pieejas kods.

Spēles princips: jūs ejat pastaigā un ik pēc noietiem 80-120m ekrāna “uzleks” jautājumi. Šie jautājumi ir sakārtoti “cilpās”, kur visas pareizās atbildes no 1. līdz 4. jautājumam veido kopējo “cilpas” atbildi. Piemēram, pilsētas nosaukums, kurš JUMS jāatšifrē no jautājumu atbildēm.

Spēles pieejas kodi, kurus saņemsiet, iegādājoties biļeti, aktivizēsies 23.maijā plkst. 12:00 (Viens kods domāts vienai spēlei)

Cilpošana sāksies ar kopīgu tiešraides Facebook instruktāžu.

Ja, šajā laikā nevarat pieslēgties – neraizējaties, tiešraides video ar instruktāžu būs pieejams visu nedēļas nogali.

LOTERIJAS tiešraide Facebook būs 24.05 ap plkst. 20:00.

Tātad:
> pa 2 vai ģimenes lokā
> kājās ērti ejamie apavi, apģērbs atbilstošs laikapstākļiem
> Līdzi uzlādēts telefons ar ielādētu aplikāciju LOQUIZ, var noderēt arī ārējā baterija
> Spēle aktivizēsies 23.maijā plkst 12:00 . Cilpošana sāksies ar FB tiešraidi “Cilpojam ar garšu” pasākuma lapā
> Jāizvēlās, kuru spēli spēlēt un jānopērk biļete, kuru saņemot epastā, jūs saņemsiet arī spēles “username” un “password”
> Dabūsi spēles kodus un ievadi lietotnē un sāc!
> Jānoiet ~ 3km vai 6km, kur ik pēc ~75m atvērsies jautājums. Tie aktivizēsies paši, kā teikt, ik pēc nopelnītiem, noietiem metriem
> Turi ierīci ieslēgtu, ar ieslēgtu GPS un internetu
> Jautājumi būs forši un atraktīvi sakārtoti Cilpās jeb rēbusos.

Iegādājies spēles kodu https://cilpo.lv/garsas un seko līdzi jaunumiem “Cilpojam ar garšu ” pasākuma lapai Facebbok.

Uz tikšanos LIVE tiešraidē.

PS: Spēle būs piejama visu nedēļas nogali, bet aicinām pievienoties spēles tiešraidē, jo kopā spēlēt jautrāk.

PaCilposim?

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat jauno mākslas objektu "Krodera ābele"?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pastnieks/-ce automobiļa vadītājs/-a (0.8 slodze) Darbavieta: Strenču pasta nodaļa, Pulkveža Zemitāna iela 5, Strenči, LV-4730 Darba pienākumi: • kvalitatīva preses izdevumu un sūtījumu piegāde klientiem; • preses izdevumu abonementu un dažādu maksājumu noformēšana; • pensiju piegāde; • sadarbības partneru preču tirdzniecība; • klientu informēšana par "Latvijas Pasta" pakalpojumiem. Prasības kandidātiem: • valsts valodas zināšanas atbilstoši vidējā līmeņa B (1) pakāpei; • vēlme un spēja veidot pozitīvu komunikāciju ar klientiem; • atbildības sajūta un nopietna attieksme pret darba pienākumu izpildi; • laba teritorijas pārziņa; • B kategorijas autovadītāja apliecība un personīgais auto.  Piedāvājam: • stabilu atalgojumu no 348.00 EUR (Bruto) par 0.8 slodzi; • papildus mainīgo algas daļu; • degvielas kompensāciju; • auto amortizācijas kompensāciju; • pieredzējušu kolēģu un vadības atbalstu; • darba laiku no 07:30-14:20.   Papildu informācija:  CV ar norādi Pastnieks automobiļa vadītājs/- a Strenču pasta nodaļā sūtīt AS "Latvijas Pasta" Personāla vadības departamentam pa pastu vai e-pastu. Adrese: Ziemeļu iela 10, Lidosta Rīga, Mārupes novads, LV-1000; e-pasts: cv@pasts.lv; tālrunis informācijai: 22039507, 67608493 Profesija: AUTOMOBIĻA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Pulkveža Zemitāna iela 5, Strenči, Strenču nov. Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2020-09-30 Kontaktpersona: CV ar amata un vietas norādi sūtīt pa pastu vai uz cv@pasts.lv, Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Mūsu partneri