Valmieras Ziņas

Meet-up #3 “It starts with me…” – kiberdrošības nozīme mūsu ikdienā

Pievienojies sarunai par kiberdrošības nozīmi mūsu ikdienā, tās aktualitāti un ietekmi nacionālā, starptautiskā un globālā perspektīvā!

👆 Spied “Going”, ja arī Tu vēlies apmeklēt šo meet-up!

Iespēja satikt Clare Lain, Lielbritānijas pārstāvi NATO kiberdrošības ekselences centrā.

Clare dalīsies ar pieredzi, strādājot vienā no nozīmīgākajām organizācijām pasaulē kiberdrošības jomā, atklās “karstās” tēmas NATO ekselences centra darbā un aktuālākos pētījumus laikā, kad uzbrukumi kibertelpā ir pasludināti par vienu no mūsdienu aizsardzības prioritātēm.

Programma:
12:30 – 12:40 Ievadvārdi – Vidzeme TechGirls & Vidzemes Augstskola
12:40 – 13:10 Clare Lain uzruna
13:10 – 13:30 Jautājumi & diskusija
13:30 – 14:00 Sarunas & tīklošanās (uzkodas, tēja, kafija)

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā ir nepieciešama diennakts aptieka?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Sociālās korekcijas izglītības iestāde „Naukšēni” (reģ.Nr.4418000073) aicina pastāvīgā darbā internāta skolotāju. Pretendentiem izvirzītās prasības: Augstākā izglītība pedagoģijā vai augstākā izglītība citā nozarē un gatavība apgūt B programmu pedagoģijā 72 stundu apjomā; Komunikācijas un sadarbības prasmes, pozitīva attieksme; Spēja pieņemt lēmumus, risināt konfliktus un prasme rīkoties nestandarta situācijās. Galvenie amata pienākumi: Izglītojamo audzināšanas darba plānošana un īstenošana atbilstoši normatīvo aktu prasībām; Nodrošināt iekšējo kārtības noteikumu, dienas režīma ievērošanu un uzdoto pienākumu izpildes kvalitāti izglītojamajiem. Darba vietas adrese: Sociālās korekcijas izglītības iestāde „Naukšēni”, „Naukšēnu muiža”, Naukšēnu pagasts, Naukšēnu novads. Mēnešalga 975,00 EUR. Darbs maiņās. Stundu apmaksa. Pieteikumu un CV lūdzam sūtīt uz e-pastu info@skiinaukseni.lv vai iesniegt personīgi Sociālās korekcijas izglītības iestādē „Naukšēni”. Telefons papildus informācijai 292936360 (direktors). Profesija: INTERNĀTA, DIENESTA VIESNĪCAS SKOLOTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Naukšēnu muiža, Naukšēni, Naukšēnu pag., Naukšēnu nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-08-30 Kontaktpersona: CV sūtīt uz info@skiinaukseni.lv vai iesniegt personīgi, t. 29293630

Mūsu partneri