Valmieras Ziņas

“Bur mani” koncertsērija “Tālu tālu”

PIRMO REIZI LATVIJĀ – KONCERTS AR BEZVADU AUSTIŅĀM KATRAM KLAUSĪTĀJAM.
Elza Rozentāle un grupa BUR MANI aicina klausītājus izbaudīt šo mūsdienīgo muzikāli tehnoloģisko piedzīvojumu maijā Valmierā un Rīgā.

Būs iespēja aizmirsties un pilnībā iegrimt grupas radītajā skaņu pasaulē bez koncertos ierastiem ārējiem skaņu traucējumiem, kā arī sadzirdēt vissmalkākās un visintīmākās mūzikas nianses, kuras tradicionāla apskaņošana izbaudīt neļautu.
Bezvadu austiņas tiks izdalītas pirms ieiešanas koncertzālē, katram individuāli tiks izstāstīts, kura poga ir skaļuma regulētājs vai, piemēram, frekvenču pārslēdzējs. Koncertā mākslinieki izpildījs savas oriģinālkompozīcijas no nesen iznākušā albuma “TĀLU TĀLU”, kā arī singlu “Dzelžu cilvēciņš”, kura videoklipu prezentēja gada sākumā. Klausītāji varējs dzirdēt arī populāras latviešu dziesmu kaverversijas. Koncerta apmeklētāji baudīs audiālu piedzīvojumu, ko nodrošinās lielās Brumo bezvadu austiņas.

“Tas ir kaut kas vienreizējs! Es tik patiesu un īstu kontaktu ar klausītāju neesmu līdz šim vēl izjutusi kā šajos bezvadu austiņu koncertos. Katra nianse, katra mazākā skaņa, katra emocija tiek notverta un mēs visi kopā pa īstam esam uz viena viļņa no pirmās nots līdz pēdējai. Tas ir tāds kā ceļojums, kuru mēs ar grupu vadām un ceļotāji mums uzticoties ļaujās šim piedzīvojumam. Esmu pamanījusi, ka skatītājam ir kaut kas citāds acu skatienā, kad viņš lūkojas uz mani, klausoties caur ausīm mani tik personīgi tuvu. Protams, ka sākumā baidījāmies, ka bezvadu ausis varētu neattaisnot sevi, bet šobrīd pēc pirmā koncerta ir pilnīgi skaidrs, ka tas ir maģiski, interesanti, kvalitatīvi un ļoti suģestējoši. Vienmēr ir ārkārtīgi aizraujoši izmēģināt kaut ko jaunu – mūsdienu tehnoloģiju iespējas ir apbrīnojamas! Esam sajūsmā, uzlādēti ar fantastisku enerģiju un gatavi nākošajam bezvadu austiņu koncertam!” tā par sajūtām pēc pirmā šāda veida koncerta saka dziedātāja Elza Rozentāle.

Bezvadu austiņu koncerti notiks
27. maijā – koncertzālē Baltais Flīģelis, Siguldā
5. maijā – koncertzālē Lielais dzintars, Liepājā
24. maijā – Valmieras koncertzālē
30. maijā – Mūzikas namā Daile, Rīgā

Biļetes nopērkamas Biļešu Paradīzes kasēs un internetā. https://ej.uz/biletesburmani
Lai pilnībā izbaudītu šo koncertu, lūgums ņemt vērā:
• Austiņu uzlikšanai piemērots matu sakārtojums un auskaru izvēle.
• Koncerts tiks apskaņots tā, lai to varētu klausīties tikai ar bezvadu austiņām.
• Austiņu maksimālais skaļums ir 17 decibeli, kas ir regulējams un atbilst ikdienā lietojamām austiņām.
• Lai netraucētu bezvadu austiņu darbību, mobilos telefonus vajadzēs pilnībā izslēgt vai pārslēgt uz lidojuma režīmu.

Biļetes “Biļešu paradīze” kasēs un koncertzālē “Valmiera”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat VARAM piedāvāto pašvaldību reformas modeli?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

NMP dienests aicina pieteikties iekšējā konkursa kārtībā pretendentus Galvenā speciālista OMT nodrošinājuma jautājumos amatā, Vidzemes reģionālajā centrā Darba vieta: Valmiera, Rīgas iela 47a Amata galvenie pienākumi: nodrošināt Vidzemes RC operatīvā medicīniskā un saimnieciskā nodrošinājuma transportlīdzekļu uzturēšanu un ekspluatāciju; nodrošināt Vidzemes RC operatīvā medicīniskā un saimnieciskā nodrošinājuma transportlīdzekļu materiālo vērtību kustības fiksēšanu; regulāri veikt padotībā esošo darbinieku kontroli, darba rezultātu analīzi; nodrošināt Vidzemes RC transporta parka ceļazīmju un degvielas patēriņa aprites kontroli. Prasības kandidātiem: vēlama vidējā vai augstākā tehniskā izglītība; vēlama C kategorijas autovadītāja apliecība; nozarei saistošo normatīvo aktu pārzināšana; labas komunikācijas prasmes; prasmes patstāvīgi plānot un organizēt savu darbu; valsta valodas prasmes C2 līmenī; laba prasme strādāt ar MS Office programmām. Piedāvājam: dinamisku un atbildīgu darbu pie viena no lielākajiem nozares darba devējiem; sociālās garantijas (atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam); valsts apmaksātu veselības aprūpi (atbrīvojumu no pacienta iemaksas un līdzmaksājumiem); stabilu atalgojumu no EUR 940 līdz EUR 1095 apmērā atbilstoši noteiktajai kategorijai (pirms nodokļu nomaksas). Mēnešalga tiek noteikta saskaņā ar MK 29.01.2013 noteikumu Nr.66 “Noteikumi par valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku darba samaksu un tās noteikšanas kārtību” 3.pielikumu. CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas jānosūta elektroniski uz e-pastu: vidzeme@nmpd.gov.lv līdz 2019.gada 26.maijam. Tālrunis uzziņām 67337203 Vēršam Jūsu uzmanību, ka sazināsimies ar pretendentiem, kurus aicināsim uz atlases otro kārtu. Jūsu personas datus - iesniegto dzīves gājumu (Curriculum Vitae) un dokumentus, lai novērtētu Jūsu iespējamību ieņemt amatu uz kuru izsludināts konkurss, pamatojoties uz Darba likuma 32.pantu un Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6.panta 1.punkta f) apakšpunktu apstrādās Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests; Reģ. Nr. 90009029104; adrese: Laktas iela 8, Rīga, LV-1013; tālr. Nr. 67337000; e-pasts: nmpd@nmpd.gov.lv (nmpd.gov.lv, reģistrācijas Nr. 90009029104)   Vairāk informācijas skatīt: http://www.nmpd.gov.lv/nmpd/NMPD/datu_drosiba/personala_atlase/ Profesija: TEHNISKAIS SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 47A, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-05-26 Kontaktpersona: Sūtīt CV

Mūsu partneri