Valmieras Ziņas

Balsot vai Bastot? Eiropas Parlamenta vēlēšanas

Lai pievērstu jauniešu uzmanību Eiropas Parlamenta vēlēšanām un raisītu sarunu starp deputātu kandidātiem un jauniešiem, Valmieras Jauniešu dome rīko trīs diskusijas “BALSOT vai BASTOT? Eiropas Parlamenta vēlēšanas”. Tās notiks Valmieras Jauniešu mājā trīs maija ceturtdienās- 2. maijā, 9. maijā un 16. maijā.

Trešā diskusija:
16. maijā, 16.00 Valmieras Jauniešu mājā.

Piedalās:
# Kam pieder Valsts?
# Nacionālā apvienība
# ZZS

Interesanti tiek aicināti neformālā gaisotnē veidot sarunas un iepazīt politisko partiju EP programmas prioritātes. Pasākuma laikā partiju pārstāvjiem caur dažādām neformālām aktivitātēm un sarunām būs jāizskaidro partijas EP programma un jāiedvesmo jauniešus piedalīties vēlēšanās. Viena no aktivitātēm būs spēles spēlēšana, jauniešiem un vēlēšanu kandidātiem patiesi sēžot pie viena galda.

Pēc pāris nedēļām, 25. maijā, Latvijā notiks Eiropas Parlamenta vēlēšanas, kurās izvēlēsimies 8 Latvijas pārstāvjus. 2014. gadā vien 30% balstiesīgo piedalījās EP vēlēšanās, jauniešu vidū skaits ir vēl mazāks.

Tieši tāpēc atnāc, iepazīsties un noskaidro- kāpēc balsot, ne bastot!

Diskusijas tiek īstenotas ar Valmietas Jaunatnes centra “VINDA” finansiālu atbalstu Valmieras pilsētas jauniešu iniciatīvu konkursa ietvaros.
—————————————————————————————–
Iepriekšējā rudenī, pirms Saeimas vēlēšanām, VJD aicināja politisko partiju pārstāvjus tikties ar Valmieras jauniešiem diskusijās “BALSOT vai BASTOT?”, kuru mērķis bija veicināt jauniešu dalību vēlēšanās un labāk iepazīt politisko partiju piedāvājumus.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā ir nepieciešama diennakts aptieka?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri