Žagariņš “Valmieras HK/BSS/ViA” atnes uzvaru šīs sezonas rezultatīvākajā mājas spēlē

Lasīšanas laiks: 3 min

19.novembrī, dienu pēc Latvijas gadskārtējās dzimšanas dienas, uz Vidzemes Olimpiskā centra ledus tikās “Valmieras HK/BSS/ViA” un HS “Rīga 2001” komandas. Mājas sienas un skatītāju atbalsts ļāva valmieriešiem svinēt uzvaru šīs sezonas rezultatīvākajā mājas spēlē, papildlaika otrajā minūtē spēli noslēdzot ar rezultātu 6:5, un tādējādi sagādājot lielisku dāvanu gan sanākušajiem līdzjutējiem, gan Latvijai aizgājušajos svētkos. Vārtus Valmieras kluba labā guva Aivars Anis, Pauls Krūmiņš, Kristaps Roķis (2), Mikus Ozols un Lauris Žagariņš. Roķim šie bija pirmie divi vārti “Valmieras HK/BSS/ViA” sastāvā.

Viesi uz Valmieru bija ieradušies apņēmības pilni uzvarēt, un jau no pirmajām spēles sekundēm rādīja ātru hokeju. Tas netraucēja “Valmieras HK/BSS/ViA” spēlētājiem, jo viesu noteiktajam tempam viņi veiksmīgi turēja līdz un izcēlās ar virkni spēka paņēmienu. Lai arī spēles perioda pirmajā pusē, mēģinot apstādināt HS “Rīga 2001” uzbrukumus, valmieriešiem nācās izciest divu minūšu noraidījumu par klupināšanu, viesu komandai tas rezultātus nedeva. Pirmie vārtus guva valmierieši, spēles 13. minūtē pārspējot HS “Rīga 2001” vārtus sargājošo Artūru Šilovu. Vārtus guva – Aivars Anis. Pēc nepilnas minūtes, Valmieras komandas spēlētājam nopelnot vēl vienu sodu, viesiem izdevās izmantot viena spēlētāja pārsvaru un gūt vārtus (1:1).

Otrais periods abām komandām izrādījās rezultatīvs. Kā pirmā perioda beigas, tā otrā sākumu valmierieši pavadīja skaitliskajā mazākumā, nopelnot jau trešo noraidījumu par klupināšanu. Pusminūti pēc skaitliskā mazākuma izturēšanas viesi guva savus otros vārtus, izvirzoties vadībā (1:2). Tomēr prieki nebija ilgi, jo jau pēc 30 sekundēm spēles rezultātu izlīdzināja valmieriešu uzbrucējs Pauls Krūmiņš (2:2). Otrā perioda pirmajā pusē “Valmieras HK/BSS/ViA” guva manāmu vadību uz ledus, lielākoties spēli aizvadot pie pretinieku sargātajiem vārtiem, tāpēc trešais vārtu guvums bija tikai likumsakarīgs. Savu komandu otrreiz vadībā izvirzīja Kristaps Roķis, panākot rezultātu 3:2. Perioda otrā puse “Valmieras HK/BSS/ViA” bija daudz grūtāka, jo spēle lielākoties ritēja viņu aizsardzības zonā. Lielu darbu paveica vārtsargs Toms Lauskis, vairākkārt glābjot savu komandu no trešo vārtu zaudējuma. Tomēr ar to viss nebeidzās. Perioda pēdējā minūtē, izejot 1:1 ar vārtsargu, otros vārtus šajā spēlē guva Kristaps Roķis, panākot divu vārtu starpību. Divdesmit sekundes vēlāk periodam punktu pielika Mikus Ozols, palielinot vārtu starpību (5:2).

Lai arī lielākā spēles daļa bija aizvadīta, ne pretinieki, ne mājinieki spēles tempu samazināt nebija gatavi. Joprojām izcēlās valmierieši, rādot spēka spēli un pretiniekus nesaudzējot, taču jāatzīst, ka trešajā periodā veiksme stāvēja blakus HS “Rīga 2001” komandai, jo viņiem pakāpeniski izdevās gūt trīs vārtus, izlīdzinot rezultātu (5:5). Perioda otrā daļa lielākoties ritēja pie valmieriešu vārtiem, taču veiksmīgā aizsardzība pēc rezultāta izlīdzināšanas neļāva viesiem izraut uzvaru.

Ar pamatlaika 60 minūtēm bija par maz, lai noskaidrotu spēles uzvarētājus. Pēc nepilnām divām nospēlētām minūtēm papildlaikā, neilgi pēc nomaiņas veikšanas, viesu komandas spēlētāju apzaga  aizsargs Lauris Žagariņš un raidīja precīzu metienu pretinieku vārtu devītniekā, kas ļāva “Valmieras HK/BSS/ViA” komandai svinēt uzvaru.

Paldies skatītājiem par atbalstu! “Valmieras HK/BSS/ViA” nākamo spēli aizvadīs izbraukumā, kad spēkosies ar “Lido” komandu, ar kuru pēdējoreiz tikās Latvijas Kausa izcīņas B grupas noslēdzošajā spēlē, septembra beigās, toreiz piekāpjoties pretiniekiem ar sāpīgu rezultātu 0:8. Spēle paredzēta 26. novembrī plkst. 13:15.
Valmieras HK/BSS/ViA – HS Rīga 2001 6:5 (1:1, 4:1, 0:3, 1:0)

Vārti: 12:16 Anis (Roķis, Lapsa) 1:0, 15:08 Polcs (Petrovičs) 1:1, 21:50 P. Marcinkēvičs (D. Marcinkēvičs) 1:2, 22:33 Krūmiņš (Žagariņš, Veidenbaums) 2:2, 27:51 Roķis (D. Mencis, Lapsa) 3:2, 39:23 Roķis (Stinkurs) 4:2, 39:43 Ozols(Megnis, Zunde) 5:2, 40:54 P. Marcinkēvičs (D. Marcinkēvičs) 5:3, 50:21 Polcs (Ansons) 5:4, 52:52 Mežnieks-Zahars (P. Marcinkēvičs) 5:5, 61:48 Žagariņš 6:5.

Vārtsargi: Toms Lauskis – Artūrs Šilovs / no 27:51 Bruno Brūveris

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras Dizaina un mākslas vidusskola (turpmāk – Iestāde) aicina darbā direktora vietnieku/-ci izglītības jomā (profesijas kods – 1345 04) uz nenoteiktu laiku.  Darba vietas adrese: Purva iela 12, Valmiera, Valmieras novads. Ja Jūs vēlaties: • plānot, organizēt un nodrošināt kvalitatīvu pedagoģisko izglītības procesu Iestādē atbilstoši normatīvo aktu prasībām; • piedalīties Iestādes iekšējo normatīvo aktu izstrādē un nodrošināt to ievērošanu; • analizēt un vērtēt izglītības procesu un tā rezultātus, izvirzīt jaunus uzdevumus un informēt par to pedagogus, izglītojamos un viņu vecākus; • organizēt izglītojamo uzņemšanu izglītības iestādē un veikt grupu (klašu) komplektēšanu; • organizēt izglītojamo valsts pārbaudes darbu norisi, nodrošināt izglītojamo līdzdalību mācību priekšmetu olimpiādēs, apkopot un analizēt mācību rezultātus; • plānot pedagogu darba slodzes, sagatavot pedagogu tarifikāciju, sastādīt mācību priekšmetu stundu un nodarbību sarakstus, veikt aizvietoto mācību stundu uzskaiti; • iesaistīties Iestādes attīstības plānošanā; • piedalīties pedagoģiskās padomes sēžu sagatavošanā un organizēšanā; • vadīt stipendiju piešķiršanas komisijas darbu; un Jums ir: • izglītība saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”; • atbilstība Izglītības likuma un Bērnu tiesību aizsardzības likuma noteiktajām prasībām; • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • zināšanas un izpratne nozari regulējošo normatīvo aktu pielietošanā; • kompetences: prasme organizēt un plānot savu darbu atbilstoši Iestādes mērķiem un uzdevumiem; prasme analizēt un vispārināt problēmas, noteikt darbības virziena prioritātes; prasme pastāvīgi pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību; labas saskarsmes un komunikācijas prasmes, digitālās prasmes, psiholoģiskā noturība; precizitāte un iniciatīva, elastība; • prasme strādāt ar biroja tehniku un informāciju tehnoloģijām; mēs piedāvājam: • darba līgumu uz nenoteiktu laiku pilnas slodzes darbam (40 stundas nedēļā); • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi” no 1734,30 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • darbu radošā, uz sadarbību vērstā kolektīvā, aktīvu, dinamisku darbu, iespēju gūt jaunu pieredzi un pilnveidot profesionālās iemaņas; • sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, CV, izglītības dokumentu kopijas lūdzam iesniegt elektroniski sūtot uz e-pastu: vdmv@valmiera.edu.lv, vai personīgi Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolā, Purva ielā 12, Valmierā, Valmieras novadā ar norādi “Direktora vietnieka/-ces vakancei”, līdz 2024.gada 30.aprīļa plkst.17.00. Tālrunis papildus informācijai: 64207372. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: VADĪTĀJA VIETNIEKS /DIREKTORA VIETNIEKS /IZPILDDIREKTORS (IZGLĪTĪBAS JOMĀ) Darba vietas adrese: LATVIJA, Purva iela 12, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-30