Valmieras Ziņas

VSA-VALMIERA airēšanas slalomistiem godalgots Baltijas čempionāts

Aizvadītajā sestdienā, 14.aprīlī, Iecavā “Vidzemes sporta asociācija – Valmiera” airēšanas slalomisti Ritvars Celmiņš, Ralfs Jurjānis, Ralfs Baldiņš, Evita Savickaite un Kaspars Pakers triumfējuši Baltijas čempionātā un komandas sportistiem neiztrūka arī izcīnītu vicečempionu titulu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VSA-VALMIERA pārstāvis Kaspars Pakers.

Ar vienu Baltijas čempionāta dubultuzvaru iepriecināja VSA-VALMIERA vadošie kajakisti Ritvars Celmiņš un Toms Karlivāns, izcīnot attiecīgi zeltu un sudrabu K1 laivu klasē vīriešiem. Savukārt ar Ralfu Jurjāni un Ralfu Baldiņu lepojamies par otras dubultuzvaras sarūpēšanu, – viņiem 1. un 2.vieta K1 laivu klasē vīriešiem U14 vecuma grupā, turklāt Ralfs Jurjānis iekļuva trijniekā absolūtajā junioru konkurencē. K1 laivu klasē vīriešiem U14 vecuma grupā 4.vieta Pēterim Dambekalnam, bet Krišam Meļņikonim 7.vieta K1 laivu klasē vīriešiem OPEN grupā.

C1 laivu klasē vīriešiem U18 vecuma grupā 2.vieta Emīlam Putniņam, kuram, jāsecina, šī pozīcija šoreiz neveiksmīgi kritusi, lai redzētu kāpumu sezonas turpinājumā. Bet VSA-VALMIERA nepalika bez uzvaras kanoe kategorijā, – Baltijas čempiona gods C1 laivu klasē vīriešiem U16 vecuma grupā Ralfam Baldiņam.

Gandarījums arī par kluba VSA-VALMIERA veterāniem (35+ vecuma grupa). K1 laivu klasē sievietēm 1.vieta Evitai Savickaitei, bet Kaspars Pakers nepārspēts K1 laivu klasē vīriešiem.

Airēšanas slaloma Baltijas pavasara sacensību sezona komandai “Vidzemes sporta asociācija – Valmiera” iesākusies spīdoši un kluba sportisti ir gatavi pilsētai sagādāt uzvaras un augstas vietas arī nākamajās cīņās ūdens trasēs.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai zināt, par kuru partiju balsosiet Saeimas vēlēšanās?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri