Valmieras Ziņas

Visi ātrie kredīti internetā tagad apkopoti vienuviet!

Latvijas ātro kredītu nozare ir ļoti daudzveidīga, un nebanku aizdevēju kopskaits ir virs 50. Lai gan ātrie kredīti ir pietiekami vienkāršs finanšu pakalpojums, tomēr orientēties plašajā nozarē cilvēkam bez pieredzes var būt pagrūti. Ikvienam potenciālam aizņēmējam jāapsver aizņemšanās nosacījumi un jāiedziļinās līguma detaļās, lai atrastu sev patiešām izdevīgu piedāvājumu.

Kredītu salīdzināšanas platforma Netcredit.lv ir Tavs uzticams palīgs kredītu atlasē. Atjaunotajā mājaslapā tagad ir apkopoti visi labākie un drošākie nebanku aizdevēji Latvijā. Uzzini, pēc kādiem parametriem salīdzināt kredītus, lai atrastu sev draudzīgāku aizdevuma variantu!

Kāpēc vērts veltīt laiku ātro kredītu salīdzināšanai?

Ierakstot meklētāja frāzi “atrais kredits”, Tu saņemsi desmitiem dažādu piedāvājumu. Daudzi no tiem tiks reklamēti ar skaļām frāzēm “pirmais kredīts bez maksas” vai “visi krediti bez galvojuma un ķīlas”, taču gudrs aizņēmējs zina, ka uzmanība jāpievērš nevis saukļiem, bet līguma nosacījumiem. Ar tiem var iepazīties divos veidos:

 • patstāvīgi meklējot informāciju aizdevēja mājaslapā;
 • izmantojot speciālas interneta platformas, kur ir apkopota svarīgākā informācija par aizdevējiem un viņu pakalpojumiem.

Izvēloties otro variantu, Tu ietaupīsi savu laiku un varēsi salīdzināt dažādus piedāvājumus, kas no pirmā acu skatiena šķiet ļoti līdzīgi. Patiešām, ātrie kredīti internetā ir standartizēti un bieži vien izskatās identiski. Taču, izmantojot profesionāļu veidoto salīdzināšanas tabulu, Tu redzēsi sīkas nosacījumu atšķirības, kas var ietekmēt Tavu lēmumu. Lasi tālāk, lai uzzinātu, kādiem kredīta parametriem pievērst uzmanību, lai aizņemtos izdevīgāk!

5 kredītu kritēriji, ar ko sākt meklēšanu

Protams, ikviens cilvēks vēlas pārmaksāt pēc iespējas mazāk, tāpēc daudzi uzreiz meklē ātro kredītu ar zemāku procentu likmi. Tas ir svarīgs, bet ne vienīgais nosacījums, kam jāņem vērā, salīdzinot aizdevumus. Vispirms ieteicams izvēlēties, kādi no kredītu pamata parametriem ir Tev aktuāli:

 • pirmais bez maksas;
 • bez ķīlas un galvotāja;
 • ar sliktu kredītvēsturi;
 • no 20 gadu vecuma;
 • bez oficiālas darbavietas.

Jo niansētākas ir Tavas prasības, jo mazāks var būt to kredītdevēju skaits, kuriem ir šāds atrais kredits. Tieši tāpēc labāk ir izmantot kredītu salīdzināšanas platformu, nevis meklēt uz labu laimi kredītus parādniekiem vai neoficiāli nodarbinātiem. Pēc tam vari pāriet pie otrā kredītu atlases posma, kur jau ir runa par aizdevuma summām un atmaksas termiņiem.

Parocīga kredītu tabula vēl ērtākai meklēšanai

Netcredit.lv ir papildinājis kredītu tabulu ar vairākiem atlases filtriem, lai atrie krediti interneta būtu vēl uzskatāmāki. Lūk, kādi meklēšanas parametri tagad ir pieejami Netcredit.lv apmeklētājiem:

 • pieejamās aizdevuma summas robežas;
 • gada procentu likme;
 • minimālais un maksimālais atmaksas termiņš;
 • naudas pārskaitīšanas ātrums;
 • aizņēmēju vecuma ierobežojumi.

Tāpat Tev ir iespēja atlasīt nebanku kredītdevējus pēc popularitātes un lietotāju vērtējuma. Netcredit.lv atradīsi dažādas atsauksmes un pieredzes stāstus, kas palīdzēt veikt optimālu izvēli.

Papildu informācija gudrākai izvēlei

Pēc rūpīgas kredītu salīdzināšanas un piemēroto piedāvājumu atlases var gadīties tā, ka visi kredītu varianti ir ļoti līdzīgi vai pat identiski. Šajā gadījumā ieteicams izvēlēties pazīstamāku aizdevēju ar labāku reputāciju. Netcredit.lv mājaslapā ir ne tikai kredītu salīdzināšanas tabula, bet arī detalizēti aizdevēju profili. Tajos Tu atradīsi:

 • informāciju par pieteikšanās kārtību;
 • kreditora priekšrocību izklāstu;
 • atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem;
 • aizņēmēju atsauksmes.

Pats pēdējais posms ir kredīta izmaksu aprēķināšana. Lai to uzzinātu, pārej uz aizdevēja mājaslapu, kur atrodas kredīta kalkulators. Tas pāris sekunžu laikā aprēķina aptuvenu kopējo atmaksas summu un uzrāda procentu likmes vai komisijas maksas apjomu.

Netcredit.lv atgādina, ka atrais kredits var būt parocīgs tikai tad, ja Tev ir pietiekama maksātspēja un vari segt aizdevumu norādītajā termiņā. Aizņemies atbildīgi un izvēlies labāko kredīta piedāvājumu ar Netcredit.lv palīdzību!

"Valmieras ziņas" jautā

Kāds, jūsuprāt, būs Jaunais gads?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

‘’Praktisks seminārs IIN un VSAOI aprēķināšanā no 01.01.2018. darba algām, uzņēmuma līgumiem, autoratlīdzībām un pašnodarbinātajiem. Grozījumi Darba likumā.’’ 26. janvārī Valmierā un 31. janvārī Rīgā, no plkst. 11:00 līdz 15:00 (6 māc.st.) Lektore: Inga Zāle - finanšu grāmatvedības speciāliste ar 20 gadu pieredzi, piedalījusies grāmatvedības programmas izstrādē, pasniedz grāmatvedības kursus iesācējiem. Semināra programmā: 1. Progresīvais iedzīvotāju ienākuma nodoklis. 2. Nodokļu aprēķins, ja darba devējam nav iesniegta algas nodokļa grāmatiņa. 3. Apliekamā ienākuma samazināšana: 3.1. attaisnotie izdevumi: a) darba ņēmēja VSAOI – jauna likme no 01.01.2018.; b) iemaksas privātajā pensiju fondā, dzīvības un veselības apdrošināšanas maksājumi – jauni nosacījumi un ierobežojumi no 01.01.2018.; 3.2. neapliekamais minimums – VID prognozētais mēneša neapliekamais minimums katram darbiniekam savs. Darba devējam VID par to paziņos 2 reizes gadā; 3.3. atvieglojumi – jauna likme no 01.01.2018. Papildināts apgādājamo personu saraksts ar 01.07.2018. 4. Nodokļu aprēķināšanas no darba algas dažādi varianti, ja darba devējam ir iesniegta algas nodokļa grāmatiņa. 5. Nodokļu aprēķināšana uzņēmuma līgumiem: 5.1 darba devējam nav iesniegta algas nodokļa grāmatiņa – fiziskā persona ir reģistrējusies VID kā saimnieciskās darbības veicēja; 5.2 darba devējam ir iesniegta algas nodokļa grāmatiņa – fiziskā persona nav reģistrējusies VID kā saimnieciskās darbības veicēja. 6. Nodokļu aprēķināšanas piemēri autoratlīdzībām. 7. Izmaiņas nodokļu aprēķināšanā pašnodarbinātajiem. 8. Grozījumi Darba likumā, kas stājās spēkā ar 16.08.2017.: 8.1 stundas likmes aprēķināšana, ja darbiniekam noteikta mēnešalga; 8.2 kompensācija par neizmantoto papildatvaļinājumu, pārtraucot darba tiesiskās attiecības; 8.3 virsstundu darbu varēs aizstāt ar apmaksātu atpūtu; 8.4 ja pārtraukuma laikā darbiniekam aizliegts atstāt savu darba vietu, tad pārtraukums ieskaitāms darba laikā. Dalības maksa: EUR 64.00 + PVN (21%) - pastāvīgajiem klientiem; EUR 69.00 + PVN (21%) - pārējiem semināra klausītājiem. Vairāk informācija un pieteikšanās mājas lapā www.eirovest.lv un pa tālruni +371 20231396

Mūsu partneri