Valmieras Ziņas

Visi ātrie kredīti internetā tagad apkopoti vienuviet!

Latvijas ātro kredītu nozare ir ļoti daudzveidīga, un nebanku aizdevēju kopskaits ir virs 50. Lai gan ātrie kredīti ir pietiekami vienkāršs finanšu pakalpojums, tomēr orientēties plašajā nozarē cilvēkam bez pieredzes var būt pagrūti. Ikvienam potenciālam aizņēmējam jāapsver aizņemšanās nosacījumi un jāiedziļinās līguma detaļās, lai atrastu sev patiešām izdevīgu piedāvājumu.

Kredītu salīdzināšanas platforma Netcredit.lv ir Tavs uzticams palīgs kredītu atlasē. Atjaunotajā mājaslapā tagad ir apkopoti visi labākie un drošākie nebanku aizdevēji Latvijā. Uzzini, pēc kādiem parametriem salīdzināt kredītus, lai atrastu sev draudzīgāku aizdevuma variantu!

Kāpēc vērts veltīt laiku ātro kredītu salīdzināšanai?

Ierakstot meklētāja frāzi “atrais kredits”, Tu saņemsi desmitiem dažādu piedāvājumu. Daudzi no tiem tiks reklamēti ar skaļām frāzēm “pirmais kredīts bez maksas” vai “visi krediti bez galvojuma un ķīlas”, taču gudrs aizņēmējs zina, ka uzmanība jāpievērš nevis saukļiem, bet līguma nosacījumiem. Ar tiem var iepazīties divos veidos:

 • patstāvīgi meklējot informāciju aizdevēja mājaslapā;
 • izmantojot speciālas interneta platformas, kur ir apkopota svarīgākā informācija par aizdevējiem un viņu pakalpojumiem.

Izvēloties otro variantu, Tu ietaupīsi savu laiku un varēsi salīdzināt dažādus piedāvājumus, kas no pirmā acu skatiena šķiet ļoti līdzīgi. Patiešām, ātrie kredīti internetā ir standartizēti un bieži vien izskatās identiski. Taču, izmantojot profesionāļu veidoto salīdzināšanas tabulu, Tu redzēsi sīkas nosacījumu atšķirības, kas var ietekmēt Tavu lēmumu. Lasi tālāk, lai uzzinātu, kādiem kredīta parametriem pievērst uzmanību, lai aizņemtos izdevīgāk!

5 kredītu kritēriji, ar ko sākt meklēšanu

Protams, ikviens cilvēks vēlas pārmaksāt pēc iespējas mazāk, tāpēc daudzi uzreiz meklē ātro kredītu ar zemāku procentu likmi. Tas ir svarīgs, bet ne vienīgais nosacījums, kam jāņem vērā, salīdzinot aizdevumus. Vispirms ieteicams izvēlēties, kādi no kredītu pamata parametriem ir Tev aktuāli:

 • pirmais bez maksas;
 • bez ķīlas un galvotāja;
 • ar sliktu kredītvēsturi;
 • no 20 gadu vecuma;
 • bez oficiālas darbavietas.

Jo niansētākas ir Tavas prasības, jo mazāks var būt to kredītdevēju skaits, kuriem ir šāds atrais kredits. Tieši tāpēc labāk ir izmantot kredītu salīdzināšanas platformu, nevis meklēt uz labu laimi kredītus parādniekiem vai neoficiāli nodarbinātiem. Pēc tam vari pāriet pie otrā kredītu atlases posma, kur jau ir runa par aizdevuma summām un atmaksas termiņiem.

Parocīga kredītu tabula vēl ērtākai meklēšanai

Netcredit.lv ir papildinājis kredītu tabulu ar vairākiem atlases filtriem, lai atrie krediti interneta būtu vēl uzskatāmāki. Lūk, kādi meklēšanas parametri tagad ir pieejami Netcredit.lv apmeklētājiem:

 • pieejamās aizdevuma summas robežas;
 • gada procentu likme;
 • minimālais un maksimālais atmaksas termiņš;
 • naudas pārskaitīšanas ātrums;
 • aizņēmēju vecuma ierobežojumi.

Tāpat Tev ir iespēja atlasīt nebanku kredītdevējus pēc popularitātes un lietotāju vērtējuma. Netcredit.lv atradīsi dažādas atsauksmes un pieredzes stāstus, kas palīdzēt veikt optimālu izvēli.

Papildu informācija gudrākai izvēlei

Pēc rūpīgas kredītu salīdzināšanas un piemēroto piedāvājumu atlases var gadīties tā, ka visi kredītu varianti ir ļoti līdzīgi vai pat identiski. Šajā gadījumā ieteicams izvēlēties pazīstamāku aizdevēju ar labāku reputāciju. Netcredit.lv mājaslapā ir ne tikai kredītu salīdzināšanas tabula, bet arī detalizēti aizdevēju profili. Tajos Tu atradīsi:

 • informāciju par pieteikšanās kārtību;
 • kreditora priekšrocību izklāstu;
 • atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem;
 • aizņēmēju atsauksmes.

Pats pēdējais posms ir kredīta izmaksu aprēķināšana. Lai to uzzinātu, pārej uz aizdevēja mājaslapu, kur atrodas kredīta kalkulators. Tas pāris sekunžu laikā aprēķina aptuvenu kopējo atmaksas summu un uzrāda procentu likmes vai komisijas maksas apjomu.

Netcredit.lv atgādina, ka atrais kredits var būt parocīgs tikai tad, ja Tev ir pietiekama maksātspēja un vari segt aizdevumu norādītajā termiņā. Aizņemies atbildīgi un izvēlies labāko kredīta piedāvājumu ar Netcredit.lv palīdzību!

"Valmieras ziņas" jautā

Vai atbalstāt ierosinājumu pilsētās ielu apstrādei sāls vietā izmantot smiltis?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras tehnikums aicina darbā GALVENO GRĀMATVEDI Galvenie darba pienākumi: Grāmatvedības procesa organizēšana atbilstoši LR normatīvo aktu prasībām; Pakļautībā esošās grāmatvedības darbinieku komandas vadība, darba izpildes organizēšana un kontrole; Nodokļu, finanšu, gada pārskatu sagatavošana un iesniegšana; Dalība budžeta sastādīšanā un budžeta izpildes kontrolē; Ienākošās un izejošās grāmatvedības dokumentācijas apstrāde, uzskaite un kontrole; Bankas operāciju veikšana; Grāmatvedības uzskaites nodrošināšana ar dažādu izglītības iestādes īstenoto projektu saistītajiem ieņēmumiem un izdevumiem, projektu finanšu plūsmas plānošana; Maksājumu veikšana projektu aktivitāšu ietvaros; Dalība projektu un attīstības plānu rentabilitātes kontrolē. Prasības pretendentam: Augstākā izglītība finansēs, ekonomikā vai grāmatvedībā; Darba pieredze galvenā grāmatveža amatā vismaz 2 gadi; Iemaņas darbā ar grāmatvedības uzskaites sistēmu HORIZON; Labas latviešu valodas zināšanas, vēlamas angļu valodas zināšanas; Labas datorprasmes – Ms Excel, Ms Word, Ms PowerPoint; Prasme strādāt ar biroja un mūsdienu sakaru tehniku; Pozitīva un radoša attieksme pret darbu; Labas saskarsmes iemaņas, organizatoriskās spējas, stresa noturība. Piedāvājam: Stabilu atalgojumu (no 1200 euro mēnesī pirms nodokļu nomaksas), Pilnu slodzi – 40 h nedēļā, Profesionālo pilnveidi, Teicamus darba apstākļus. Tālrunis informācijai: 27803235. CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu projekti@valmierastehnikums.lv līdz 2018.gada 23.aprīlim plkst. 12:00. Profesija: GALVENAIS GRĀMATVEDIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-04-23 Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri