Valmieras Ziņas

Vidzemes Olimpiskais centrs noslēdz sadarbību ar partneriem Lietuvā

Piektdien, 25.maijā, Vidzemes Olimpiskā centra (VOC) valdes priekšsēdētājs Artis Jansons viesojās Viļņā, kur noslēdza sadarbības līgumu ar sabiedrisko attiecību uzņēmumu “Vilnius Lifestyle PR & Events” (tās vadītājs Alkas Paltarokas) par Sajūtu parka un citu VOC struktūrvienību popularizēšanu ārpus Latvijas robežām. Sadarbības mērķis ir soli pa solim nonākt pie tā, lai viesiem no kaimiņvalstīm parādītu Valmieru kā pievilcīgu tūrisma galamērķi.

Vidzemes Olimpiskā centra valdes priekšsēdētājs Artis Jansons par izveidoto sadarbību stāsta:

“Jau ilgāku laiku strādājam pie tā, lai parādītu ne vien mums pašiem Latvijā, bet arī ārvalstīs, ka Valmiera ir lielisks tūrisma galamērķis, turklāt, pilsēta nebeidz augt un attīstīties. Šobrīd stāstam par Sajūtu parku un tā piedāvātajām aktivitātēm apmeklētājiem ar dažādām vēlmēm pēc ekstrēmākām vai ne tik ekstrēmām sajūtām, jau pavisam drīz pievienosim arī Peldbaseinu kompleksa un Sporta veselības centra pakalpojumus, apvienojot to visu kompleksajos piedāvājumos un parādot, ka uz Valmieru ir jābrauc – te ir ko darīt! Latvija nebeidzas tikai ar Liepāju un Rīgu, kur jau tagad ir vērojams Lietuvas tūristu pieplūdums. Ceram, ka mūsu iesāktais būs kā pamudinājums arī citiem apsvērt iespēju parādīt sevi plašākai sabiedrībai, lai mēs visi kopā panāktu, ka Valmieru arvien vairāk atpazīst kā lielisku brīvdienu galamērķi arī ārpus Latvijas robežām.”

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai zināt, par kuru partiju balsosiet Saeimas vēlēšanās?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Vidzemes slimnīca” ir reģionāla daudzprofilu neatliekamās medicīniskās palīdzības ārstniecības iestāde, kas nodrošina gan ambulatoro, gan diennakts medicīnisko palīdzību Vidzemes reģiona iedzīvotājiem un piedāvā kvalitatīvus, inovatīvus un pieejamus medicīnas pakalpojumus ikvienam Latvijas iedzīvotājam. Vidzemes slimnīcas pamatvērtības ir augsti kvalificēts personāls, apmierināts pacients, kā arī droša un mūsdienīga vide. Vidzemes slimnīca aicina savā komandā MĀSU Poliklīnikas Otolaringologa kabinetā Galvenie amata pienākumi: sagatavot ārsta kabinetu pacientu pieņemšanai; koordinēt pacientu plūsmu; sagatavot pacientus manipulāciju veikšanai; veikt nozīmētās diagnostiskās un ārstnieciskās procedūras; noformēt nepieciešamo dokumentāciju; uzturēt drošu darba vidi. Prasības kandidātiem: māsas izglītība (vēlams ambulatorās vai ķirurģiskās aprūpes māsas sertifikāts); reģistrācija ārstniecības personu reģistrā; spēja strādāt patstāvīgi un komandā; spēja ātri reaģēt un rīkoties neatliekamās situācijās; precizitāte un atbildība; zināšanas darbā ar datoru; valsts valodas zināšanas saskaņā ar Valsts valodas likumu; veselīgas profesionālās ambīcijas. Jaunā kolēģa ieguvumi: darba līgums uz nenoteiktu laiku; dienas darbs; atbildīgs, dinamisks un interesants darbs profesionāļu komandā; stabils atalgojums vienmēr laikā un sociālās garantijas; darba devēja apmaksātas profesionālās izaugsmes iespējas; veselības apdrošināšanas polise (pēc viena nostrādāta gada); stabila, droša un sakārtota darba vide; iespēja īrēt dzīvesvietu Valmieras pašvaldības īres namos; darba vieta: Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201 Ja Jūsu kompetence un pieredze atbilst mūsu prasībām, gaidīsim CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu: darbs@vidzemesslimnica.lv vai uz adresi: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību „Vidzemes slimnīca”, Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201. Sīkāka informācija pie galvenās māsas Antras Kuprišas pa tālr.29258442 vai Poliklīnikas virsmāsas Ingas Birkavas, tālr. 29547505. Profesija: MĀSA (MEDICĪNAS MĀSA) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-10-05 Kontaktpersona: S. Kandele

Mūsu partneri