Valmieras Ziņas

Vidzemes Augstskolā būs iespēja iegūt bakalaura grādu “Mehatronikā”

Studiju programmu licencēšanas komisija 2017. gada 25. septembrī atbalstīja Vidzemes Augstskolas profesionālās bakalaura studiju programmas “Mehatronikā” licencēšanu.

Studiju programmā tiks ietverts mūsdienu darba tirgū pieprasītu zināšanu, prasmju un iemaņu kopums – mehatronisko iekārtu projektēšana, uzbūve un ekspluatācija, elektrotehnisko, elektrisko un automātisko elementu pielietošana, datortehnikas pielietošana mehatroniskās sistēmās, programmējamo loģisko kontrolleru pielietošana un programmēšana, svešvalodas, u.c.

“Licences iegūšana bija tikai finiša taisne vairāku gadu intensīvam darbam, ko Vidzemes Augstskolas komanda īstenoja sadarbībā ar saviem partneriem, starp kuriem noteikti jānosauc kā uzņēmēji, tā arī Valmieras tehnikums. Tieši sarunās ar uzņēmējiem un, izpētot darba tirgu, nācām pie slēdziena, ka šāda studiju programma ir nepieciešama. Tas ir būtisks ieguldījums dažādu nozaru ilgtermiņa attīstībai Vidzemē,” komentē augstskolas rektors Gatis Krūmiņš.

Programmā tiks likts uzsvars uz lietišķo zināšanu apguvi ar praktisko nodarbību, mācību praksi un kvalifikācijas darbu starpniecību.

Studiju ilgums būs 4 gadi un kopējais kredītpunktu apjoms – 160.

Pēc studiju apgūšanas, absolvents iegūs mehatronikas inženiera profesionālo kvalifikāciju.

Vidzemes Augstskolā jau vairākus gadus veiksmīgi tiek īstenota koledžas studiju programma “Mehatronika”, kuru speciālisti ir augstu atzīti ne vien Valmierā un Vidzemes reģionā, bet visā Latvijā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kādus ierobežojumus jāievieš Valmieras centra stāvlaukumos?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

aicina darbā VIESU UZŅEMŠANAS DIENESTA SPECIĀLISTU Darba pienākumu apraksts: rezervēt viesnīcas istabas un pasākumus; koordinēt viesnīcas dienestu darbību; uzņemt viesus; organizēt kvalitatīvu viesu apkalpošanu; noformēt dokumentus atbilstoši normatīvajiem un lietvedības noteikumiem; veikt norēķinus; sastādīt, pārzināt un lietot darba procesā norēķinu, inventarizācijas un atskaites dokumentāciju; uzturēt viesmīlības atmosfēru viesnīcā. Prasmes un īpašības: prasme organizēt komandas darbu; pacietība, stila izjūta, spēja ievērot uzvedības, kultūras un pieklājības normas; lietot ar darba pienākumu izpildi saistītās datorprogrammatūras; strādāt ar biroja tehniku un aprīkojumu; strādāt ar kases aparātu; apkalpot viesus, sazinoties valsts valodā, krievu un angļu valodā; lietot profesionālo terminoloģiju valsts valodā, krievu un angļu valodā. Izglītības prasības: Augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība /vēlams tūrisma un viesnīcu vadībā/. Mēs piedāvājam: apmācību; labu darba pieredzi un darba apstākļus četru zvaigžņu viesnīcā; maiņu darbu, arī naktsmaiņas; konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas. CV ar norādi "Viesu uzņemšanas dienesta speciālists" sūtīt uz e-pastu liana@wolmar.lv Profesija: VIESU UZŅEMŠANAS DIENESTA SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 16A, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tūrisms / Viesnīcas Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-03-31 Darba sākšanas datums: 2018-04-02 Kontaktpersona: Liāna Dance Izglītības līmenis: 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri