Valmierieši pēcspēles metienos pieveic „Liepājas SSS”

Savu trešo mājas spēli “Valmieras HK/BSS/ViA” aizvadīja trillera cienīgā cīņā, ar rezultātu 5:4 (pēcspēles metienu sērijā 2:1) pārspējot “Liepājas SSS” hokejistus. Vārtus valmieriešu labā guva Rudolfs Oto Lapsa, Rihards Ričards Stinkurs, Lauris Žagariņš un Pauls Krūmiņš. Precīzus pēcspēles metienus pretinieku vārtos raidīja Matīss Megnis un Augusts Ričards Veidenbaums.

Spēles pirmais periods ritēja mierīgā gaitā, nevienai no komandām neizdodoties pārņemt ofensīvu. Jau spēles pirmajā minūtē “Liepājas SSS” spēlētājs nopelnīja divu minūšu noraidījumu par pretinieku turēšanu ar nūju. Perioda otrajā pusē abām komandām izdevās izmantot vārtu gūšanas iespējas. Pirmie 12. minūtē to izdarīja mājinieki, valmierieši, panākot 1:0. Vārtus pēc Roķa un Aņa piespēles guva Rūdolfs Oto Lapsa. Nepilnu minūti vēlāk “Valmieras HK/BSS/ViA” kļūdījās, veicot nomaiņu, kā rezultātā nācās pavadīt laiku mazākumā. Diemžēl ne visas paredzētās divas minūtes, jo pretinieki, izmantojot viena spēlētāja pārsvaru, guva savus pirmos vārtus, izlīdzinot rezultātu (1:1). Perioda atlikušajā daļā viesi vēlreiz pārkāpa noteikumus, taču spēles gaitu tas nemainīja.

Otrajā periodā izcēlās vairāki “Liepājas SSS” spēlētāji, palielinot vārtu starpību. Lai arī manāmu vadību spēles ritējumā pretiniekiem neizdevās iegūt, veiksme viņiem stāvēja klāt un vārtu realizācija bija augstākā līmenī nekā mājiniekiem. Trešdaļas otrās desmit minūtes ieviesa lielākas izmaiņas uz tablo. Spēles 31. minūtē viesi guva divus vārtus (1:3), pēc kuriem “Valmieras HK/BSS/ViA” pieprasīja pusminūtes pārtraukumu. Pēc septiņām minūtēm skaitlisko mazākumu savai komandai nopelnīja “Liepāja SSS” spēlētājs, un tas izrādījās veiksmīgs valmieriešiem. Spēlējot 5 pret 4 “Valmieras HK/BSS/ViA” guva otros vārtus, samazinot rezultāta starpību līdz vienu vārtu deficītam (2:3). Vārtus guva – Rihards Ričards Stinkurs. Prieki gan nebija ilgi, jo jau pēc pusminūtes liepājnieki atguva divu vārtu starpību (2:4).

No trešā perioda pirmajām minūtēm ripas kontroli pārņēma valmierieši, ilgstoši uzbrūkot. Aktīvā spēle pretinieku zonā deva iespēju spēlēt skaitliskajā vairākumā, kas diemžēl vārtus valmieriešiem nedeva, tomēr ļāva arvien ilgstošāk uzturēties pie “Liepāja SSS” sargātajiem vārtiem. “Valmieras HK/BSS/ViA” spēlētāji nebija gatavi padoties, un agresīvā spēle deva rezultātus – trīs minūtes pirms trešā perioda beigām pēc Ņikiforova un Megņa piespēlēm savas komandas trešos vārtus guva Matīss Megnis, samazinot rezultāta starpību līdz pašam minimumam (3:4). Valmierieši turpināja cīnīties un jau minūti vēlāk guva ceturtos vārtus (4:4). Vārtu autors – Pauls Krūmiņš.

Saldais ēdiens sanākušajiem skatītājiem un īsta rakstura cīņa parādījās līdz ar pagarinājuma sākuma signālu. Šīs piecas minūtes, spēlējot 3 pret 3, bija asas gan spēlētāju, gan skatītāju starpā – visi gribēja uzvarēt. Lielāks darbs bija veicams “Valmieras HK/BSS/ViA” vārtos stāvošajam Tomam Lauskim, un viņš izrādījās pārāks katrā situācijā, katrā uzmetienā uz vārtiem.

Svētdien hokejs Valmierā turpinājās līdz pat pēcspēles metieniem. Valmieriešu komandā tos realizēt izdevās diviem uzbrucējiem – Megnim un Veidenbaumam -, bet liepājnieku rindās – tikai Liģim. Tādējādi, noslēdzot pēcspēles metienu sēriju ar rezultātu 2:1, “Valmieras HK/BSS/ViA” svinēja otro uzvaru mājās.

Paldies skatītājiem par atbalstu. Nākamā mājas spēle jau 29. oktobrī Vidzemes Olimpiskajā centrā. Spēles rezultātam sekot varēsi šeit

Valmieras HK/BSS/ViA – Liepājas SSS 5:4 PSM (1:1, 1:3, 2:0, 1:0)

Vārti: 12:40 Lapsa (Roķis, Anis) 1:0, 14:24 Liģis (Sharipov, Freidenfelds) 1:1, 30:15 Novikovs 1:2, 30:51 Maslovskis (Elbrets) 1:3, 38:15 Stinkurs (Krūmiņš, Gaisiņš) 2:3, 38:52 Maslovskis (Mitrofanovs) 2:4, 56:58 Žagariņš (Megnis, Ņikiforovs) 3:4, 58:04 Krūmiņš (Gaisiņš) 4:4.

PSM: 2-1 (Megnis, Veidenbaums – Liģis).

Vārtsargi: Toms Lauskis – Toms Konrāds

Metālapstrādes uzņēmums SIA BALTMA aicina darbā CNC iekārtu operatoru—iestatītāju. Ja Tev ir vidējā profesionālā, augstākā vai nepabeigta augstākā inženiertehniskā izglītība metālapstrādes nozarē, interesē CNC virpošanas un frēzēšanas procesi – pievienojies mūsu komandai! Ko mēs sagaidām? Pozitīvu attieksmi pret darbu, atbildību un precizitāti, spēju strādāt komandā, patstāvīgi pieņemt lēmumus un organizēt savu darbu. Kādi būs Tavi pienākumi? Iestatīt un uzraudzīt CNC virpošanas un frēzēšanas iekārtas, nodrošināt ražošanas procesu un pārraudzīt produkcijas kvalitāti. Par priekšrocību uzskatīsim izglītību metālapstrādes jomā un pieredzi darbā ar CNC iekārtām. Ko mēs piedāvājam? Darbu strauji augošā uzņēmumā, stabilu un progresīvu atalgojumu no 1500 eiro mēnesī BRUTO (pēc pārbaudes laika), darbu maiņās (6:00 – 14:30 rīta maiņa un 13:30 – 22:00 vakara maiņa), sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu, nelaimes gadījumu apdrošināšanu, apmaksātas sporta un atpūtas aktivitātes (trenažieru zāle un peldbaseins), labus darba apstākļus dinamiskā kolektīvā, darbu ar jaunākajām CNC iekārtām, regulāras apmācības, iespēju profesionāli pilnveidoties un īstenot inovatīvas idejas, pieredzes apmaiņu ārvalstu komandējumos. Pieteikšanās: Motivācijas vēstuli un CV sūti uz e-pastu: info@baltma.lv, vai atnes personīgi uz SIA BALTMA Kauguru iela 19, Valmiera ar norādi “CNC operatora vakance”. Profesija: DATORIZĒTĀS CIPARU VADĪBAS (CNC) METĀLAPSTRĀDES DARBAGALDU OPERATORS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Kauguru iela 19, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: info@baltma.lv vai zvanīt pa tālruni 64207220 Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

CNC operatori /iestatītāji CNC virpošanas un frēzēšanas uzņēmums “Baltma” aicina Jūs pievienoties komandā! Pievienojies strauji augošam uzņēmumam Valmierā. Piedāvājam: darba laiku darba dienās: no 6:00 līdz 14:30 un no 13:30 līdz 22:00; atalgojumu sākot no 1500 līdz 2000 EUR (bruto)/mēnesī; darbam nepieciešamo apmācību un aprīkojumu; veselības un nelaimes gadījuma apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika; piedāvā peldbaseina un sporta zāle apmeklējumus; atsaucīgu un profesionālu komandu.  No Jums sagaidām: iepriekšējo darba pieredzi metālapstrādē vai kokapstrādē; pieredzi ar CNC garenvirpošanas iekārtām, vai arī ar citām CNC iekārtām; pieredzi ar garenvirpošanas procesiem vai citiem CNC virpošanas vai frēzēšanas procesiem; spēju efektīvi organizēt darba ikdienu. Jums uzticēsim: sagatavot un iestatīt CNC darbagaldus ražošanai, nodrošināt produkcijas kvalitāti; uzraudzīt ražošanas procesus, instrumentu nomaiņu, materiālu papildināšanu; nodrošināt produkcijas kvalitatīvu ražošanu. Gaidīsim Jūsu CV uz cv@biuro.lv, vai zvanot pa tālruni +371 27030750. Profesija: DATORIZĒTĀS CIPARU VADĪBAS (CNC) METĀLAPSTRĀDES DARBGALDU IESTATĪTĀJS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Kauguru iela 19, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Uzņēmuma līgums Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Uzņēmuma līgums Aktuāla līdz: 2024-07-24 Darba sākšanas datums: 2024-04-24 Kontaktpersona: BIURO SIA