Valmieras Ziņas

Valmieras Viestura vidusskolas skolēni dalās atmiņās par piedzīvoto Lielās Talkas laikā

Valmieras Viestura vidusskolas 4.c.klases skolēni šogad Lielo Talku pavadīja ārpus skolas teritorijas. Bērni devās sakopt Sajūtu parku. Par to, ka talkot ir jautri un kopā darbs sokas daudz ātrāk, ka bērniem ir svarīgi, lai vide būtu sakopta, stāsta Valmieras Viestura vidusskolas 4.c klases audzēkņi, mamma Vita un skolotāja Ilze.

“Šogad lielā Latvijas talka notika 23. aprīlī. Arī mēs, viesturieši no 4.c, devāmies talkot. Diena bija vēsa, bet saulaina. Mūsu pulcēšanās vieta bija pie Vidzemes Olimpiskā centra SPA centra. Tur mūs sagaidīja Jolanta Dukure. Kopā ar Jolantu devāmies Sajūtu parkā, kur mums tika ierādīta teritorija, kas jāsakopj – ugunskura vietas, kur notiks dažādi jauki pasākumi,” stāsta Martina mamma Vita. “Visi ķērāmies pie darba. Ar rotaļīgu pieeju un smaidošām sejām darbiņš ritēja raiti. Grābām lapas un likām lielajos maisos. Kad puse no darbiņa bija paveikta, mūs pārsteidza Čilītis ar varen lielu un gardu picu. Tas bija ļoti jauks pārsteigums, kas deva bērniem jaunu stimulu turpināt iesākto darbu. Talkas izskaņā bērni nedaudz sagura, mūs atspirdzināja neliels lietutiņš, kas pasteidzināja ikvienu no mums pabeigt iesākto darbu. Par labi padarīto darbiņu SPA centra meitenes bija sarūpējušas mums siltu zupu un karstu tēju.

Visi bijām gandarīti par labi padarīto darbiņu, par to, ka Latvijā ir vēl viens sakopts stūrītis. Par to, ka mēs visi to paveicām kopā.”

 

“Sestdienas rītā mēs labi izkustējāmies, strādājot Lielajā Talkā. Es ar draugu Artūru kopā savācu 12 maisus ar lapām,”

stāsta Martins Bergmanis. “Talkas laikā varējām izsmieties un pastrādāt. Tad mūs pārsteidza Čilīši no Čilī picas ar gardu picu. Pēc picas nobaudīšanas mēs jutāmies labāk, varējām turpināt talkot, lai darbs padarīts. Mūsu klase savāca ļoti daudz maisus ar lapām. Par to mēs bijām lepni. Es labi pavadīju sestdienas rītu.”

“Atkal talkas diena, bet ne tāda kā citus gadus. Mēs nevācām atkritumus tāpēc, ka negribējām, bet tur vienkārši nebija atkritumu,”

stāsta Megija Mičule. Kāds prieks! Mēs sakopām apkārtni pie “Sajūtu takas” – grābām lapas un savācām nokritušos zarus, lai tās apmeklētājiem būtu patīkama atpūta. Vēlāk mūs cienāja ar gardu zupu un picu. Nemēslosim dabā!”

“Talka ir viens jauks pasākums,” atzīst Adrians Pārums. “Šogad talkoju kopā ar saviem klasesbiedriem un skolotāju. Uzkopām “Sajūtu taku”.

Sagrābām ļoti daudz lapu maisos. Darbu beidzot, viss izskatījās skaisti. Bija kopīgs pusdienu galds. Izjutu prieku par padarīto. Nākamgad noteikti atkal piedalīšos!”

 

“Man ļoti patika talka, bet vislabāk patika, kā izskatījās sakoptā vieta,”

stāsta Dominiks Urbanovičs. Mēs savācām vairāk nekā 30 maisus ar lapām. Kad bijām līdz pusei darbu veikuši, pie mums ieradās Čīlīši. Viņu mūs uzcienāja ar picu. Pēc talkas mūs sagaidīja pie SPA centra klāts galds ar gardu zupu un siltu tēju.”

“Katru gadu esam aktīvi piedalījušies talkā, sakopjot skolas apkārtni. Šogad nolēmām doties ārpus skolas teritorijas,” stāsta 4.c klases skolotāja Ilze Miglava. “Vēlamies teikt sirsnīgu paldies par doto iespēju VOC SPA centram sakopt kaut nelielu daļiņu no “Sajūtu takas.”

Mūs nenobiedēja ne lietus, ne īslaicīgā krusa. Priecājamies par kopā paveikto darbu!

Lielisks pārsteigums bija no Čilī picas, tas uzmundrināja bērnus un sniedza jaunus spēkus atkal darbu turpināt. Paldies par jauko sagaidīšanu pie klāta galda, kur varējām nobaudīt silto talkas zupu un malkot siltu tēju!”

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras piens", AS ir Food Union grupas uzņēmums un viens no vadošajiem piena pārstrādes uzņēmumiem Latvijā. Aicinām pievienoties komandai fasēšanas operatoru (-i). Darba pienākumi Sagatavot taru produkcijas iepildīšanai Pildīt produktu tarā, ievērojot svēršanas precizitāti Sekot fasēšanas iekārtas izmantošanai Veikt sanitārās apstrādes programmu Piedalīties gatavās produkcijas nosūtīšanas procesā Pārvietot smagumus līdz 25 kg Prasības kandidātiem Vidējā vai vidējā speciālā izglītība Vēlama darba pieredze pārtikas ražošanas uzņēmumā Derīga sanitārā grāmatiņa Iespēja strādāt maiņu darbu Mēs piedāvājam Dinamisku un atbildīgu darbu starptautiskā kompānijā Iespēju attīstīties un pilnveidoties profesionāli Sociālās garantijas Stabilu un konkurētspējīgu atalgojumu Papildu informācija: iesniegt CV un pieteikuma vēstuli līdz š.g. 24. janvārim uz e-pasta adresi: sannija.novika@foodunion.com. Sazināsimies ar kandidātiem , kuri atbilst norādītām prasībām . Darba uzsākšana nekavējoties. Profesija: KOMPLEKTĒTĀJS (IESAIŅOTĀJS) Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 93, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-01-24 Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri