Valmieras Ziņas

Valmieras tirgus pilns ar dažādiem našķiem

Valmieras tirgū nopērkamas brīnišķīgas sukādes – veselīgs našķis, kuru likt uz kārā zoba. Nopērkamas ir gan rabarberu sukādes, gan ķirbju, cidoniju un dzērveņu. Cena ir no 1 līdz 1,50 eiro par paciņu. Ja tomēr vēlaties svaigas dzērvenes, kas ir lielisks C vitamīna avots un stiprina imūnsistēmu, pieejamas arī tās – 5 eiro par litru.

Tālāk pircēju acis priecē dažādi kompoti – cidoniju, ķirbju un bumbieru. Vēl viens veselīgs našķis, ar kuru palutināt gan sevi, gan savus mīļos. Bez kompotiem pieejami arī cidoniju un aroniju sīrupi, no kuriem lieliski izdosies pagatavot gardu dzērienu.

Piedāvājuma klāsts ir dažāds, tāpēc, ja tomēr nav vēlēšanās pēc sīrupā mērcētiem bumbieriem, tad pieejami arī pavisam sulīgi un svaigi, kas cenu ziņā svārstās no 1 līdz 1,30 eiro par kilogramu.

Pārejot no našķiem pie kaut kā “kreftīgāka”, acīm paveras arī kāpostu salātiņi – ar papriku vai puravu. Lieliska ideja piedevai pie pusdienu vai vakariņu maltītes, atsvaidzinoši un vitamīniem bagāti!

Kāds tirgotājs ir pacenties izkaltēt arī beciņas. Kastīte maksā 4,50 eiro. Lieliska ideja maltītei – beku zupa, vai mērce, vai jebkas cits, ko sirds kāro!

Stipro ēdienu cienītājiem virtuvē lieti noderēs kāds asumiņš. Valmieras tirgus piedāvājumā ir paštaisīti mārrutki, atliek tik iet un izvēlēties sev nepieciešamo tilpumu! 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri