Valmieras Ziņas

Valmieras Jauniešu forums šogad uzņēmējdarbības zīmē

Piektdien, 19.janvārī, Vidzemes Augstskolā norisinājās “Valmieras Jauniešu forums”. Šī gada foruma tēma bija uzņēmējdarbība.

Forumā tika aicināts piedalīties ikviens interesents, jo īpaši svarīgs ir jauniešu viedoklis, domājot par Valmieras pilsētas attīstību, uzņēmējdarbības veicināšanu un jaunu uzņēmumu dibināšanu Valmieras pilsētā.

Kā forumā norādīja Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Ričards Gailums, uzņēmējdarbība ir ļoti nozīmīga, jo tā nodrošina pilsētas budžetā lielāko daļu ieņēmumu. “Lai arī idejas liekas trakas un nepieņemamas, ideja vienmēr ir pelnījusi iespēju!” uzsvēra R.Gailums.

Skolēniem tika dota iespēja prezentēt savu produkciju un uzzināt kā pareizi un veiksmīgi pārdot sevis saražoto produkciju mācību uzņēmumos. Uzņēmumi varēja tirgoties visu dienu Vidzemes Augstskolas vestibilā. Pasākuma laikā notika forums, kurā jaunieši tika iepazīstināti ar Valmierā esošo situāciju uzņēmējdarbībā, kuras nozares šobrīd ir top 3 un uz kādu jomu, iespējams, vajadzētu orientēties nākotnē. Foruma dalībnieku varēja iepazīties gan veiksmīgajiem, gan neveiksmīgajiem uzņēmējdarbības piemēriem.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai zināt, par kuru partiju balsosiet Saeimas vēlēšanās?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri