Valmieras Ziņas

Valmieras 2.vidusskolas Ekopadomei noslēdzas zināšanām bagāts mācību gads

2017./2018. mācību gadā Valmieras 2.vidusskola par savu Ekoskolas tēmu bija izvēlējusies “Skola un tās apkārtne”. Visa mācību gada laikā tika veiktas aktivitātes, kas saistītas ar skolai un tās tuvākai apkārtnei saistošām vides tēmām.

Valmieras 2.vidusskolas pirmsskolas izglītības grupu bērni izveidoja filmu par skolu un tās tuvāko apkārtni.

Sākumskolas 3. klase un viņu klases audzinātāja Olga Ševjakova apmeklēja Valmieras tuvumā esošo dabas izglītības centru “Vecupītes”. Bērni apskatīja izstādi par mežu, piedalījās vides spēlēs un dabas pētniecības nodarbībās. Iegūtās zināšanas gan bērni, gan skolotāja izmantos arī mācību stundās.

8.maijā skolas Ekopadomes pārstāvji Marks Lēvis, Alīna Koroļkova, Anna Koziņeca un Viktorija Jefimova piedalījās konferencē, kas  bija veltīta ūdens resursiem. Uzaicinājums tika saņemts no sadarbības partneriem – kaimiņos esošās Valmieras Viestura vidusskolas Ūdens parlamenta un Ekoskolas. Konferencē jaunieši uzzināja par ekosistēmām, kas saistītas ar ūdeni, aktualizēja ūdens ekosistēmu problēmas. Tāpat audzēkņi ar lielu interesi noklausījās Andra Klepera lekciju par putniem, kas ligzdo mūsu zemē. Lielu interesi izraisīja radošais darbs “Āderes un to  ietekme uz  cilvēku”. 

10.maijā Valmieras 2.vidusskolas Ekoskolas aktivitātēs iesaistītie skolēni ar saviem sadarbības partneriem no Valmieras Viestura vidusskolas devās aizraujošā ekskursijā. Ekskursijas organizatore Sarmīte Balode  bija sagatavojusi interesantu maršrutu, lai pētītu ekoloģijas, ģeoloģijas un bioloģijas jomas jautājumus. Ekskursijas laikā tika apskatīts Vaidavas ūdenskritums, apmeklēts Druskukalns (246 m), Dabas labirinti Alūksnes muzejā. Tajā jaunieši uzzināja daudz interesanta par minerāliem un to īpašībām un darbojās meistarklasē par dārgakmeņu atrašanu, kā arī mēģināja tos apstrādāt paši. Bija iespēja labāk iepazīt Alūksni un Gulbeni. Ekskursijas dalībnieki paviesojās arī pie sadarbības partneriem Smiltenes skolā.

Sākoties pavasara darbiem, Valmieras 2.vidusskolas jaunieši sakopa pie skolas esošās puķu dobes un pārstādīja jasmīnus.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai zināt, par kuru partiju balsosiet Saeimas vēlēšanās?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Ziemeļvidzemes internātpamatskola aicina darbā direktora vietnieku/-ci audzināšanas jomā. Prasība pretendentam: - augstākā pedagoģiskā izglītība, - darba pieredze iestādes pedagogs vai vadošā amatā, - labas latviešu valodas zināšanas, - prasme strādāt ar biroja un mūsdienīgu sakaru tehniku, - prasme vadīt, būt uzņēmīgam, atbildīgam,neatlaidīgam, - psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra Galvenie darba pienākumi: - plānot un vadīt kvalitatīvi audzināšanas procesu, - nodrošināt savlaicīgu dokumentu pārraudzību, - atbalstīt un veidot veiksmīgu sardarbību ar darbiniekiem, audzēkņiem un audzēkņu vecākiem. Piedāvājam: - pilnu slodzi 40 h nedēļā, - profesijas pilnveidošanos, - teicamus darba apstākļus un draudzīgu kolektīvu. Tālrunis informācijai-26423042 Pieteikumu dokumentus -motivācijas vēstuli, CV un izglītību dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu ziemeļvidzeme@kocenunovads.lv līdz 2018.gada 24.augustam plkst.16.00 Profesija: SKOLAS DIREKTORA VIETNIEKS /PRIEKŠNIEKA VIETNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Skolas iela 5, Vaidava, Vaidavas pag., Kocēnu nov., un Dauguļu skola, Dikļu pagasts, Kocēnu novads Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-08-24 Darba sākšanas datums: 2018-08-27 Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Mūsu partneri