“Valmiera/ORDO” veiksmīgi aizvada otro puslaiku un cienīgā cīņā piekāpjas līdervienībai

Sestdien, 4.novembrī, „Valmiera/ORDO” “OlyBet” Latvijas Basketbola līgas izbraukuma spēlē ar rezultātu 71:93 piekāpās turnīra pašreizējai līdervienībai- BK “Ventspils”. Kristapa Valtera vadītajai “Valmiera/ORDO” vienībai šovakar izdevās uzvarēt spēles otro puslaiku (39:36), bet ar produktīvāko sniegumu valmieriešu sastāvā izcēlās centra spēlētājs Viktors Iļjins, kurš spēli noslēdza ar “double–double” rādītājiem (19 gūtie punkti un 11 izcīnītās atlēkušās bumbas), portālu “Valmieras Ziņas” informēja „Valmiera/ORDO”.

Jau pašā spēles sākumā ventspilniekiem izdevās panākt sešu punktu pārsvaru 8:2 (precīzi no spēles bija Juciks, Brušēvics un Ubilla), bet valmieriešiem pirmā groza autors šovakar bija Viktors Iļjins. Mirkli vēlāk valmieriešu snaiperis Eduards Hāzners īsā brīdī guva piecus punktus pēc kārtas, samazinot rezultāta starpību līdz minimumam (7:8). Diemžēl turpmākos 13 spēles punktus guva mājinieki, kuri pēc Grīnberga precīzā divpunktu metiena trīs minūtes līdz pirmās ceturtdaļas spēles beigām panāca jau pārliecinošo +14 (7:21). Ceturtdaļas noslēgumā pēc trīs minūšu klusuma pauzes valmieriešu rēķinu uz tablo ar precīzo “trejaci” izkustināja 16 gadus jaunais Ojārs Bērziņš (10:21), bet pirmās desmit minūtes noslēdzās pie rezultāta 14:26 par labu BK “Ventspils”.

Otrās ceturtdaļas sākumā no tālās distances otro reizi šovakar nekļūdīgs bija Hāzners (17:26) uz ko mājinieki atbildēja ar Šķēles diviem punktiem no groza apakšas (17:28). Pēc Aigara precīzā metiena valmierieši atbildēja ar pieredzējušo spēlētāju groza guvumiem no divpunktu metienu zonas (Kaufmanis un Iļjins), bet viesiem jau kārtējo reizi precīzs bija Juciks (21:30). Pēc valmieriešu “torņa” Viktora Iļjina 2+1 gājiena otrās ceturtdaļas vidū, valmieriešiem izdevās pietuvoties līdz sešiem punktiem (24:30), bet mājinieki pēc Gulbja “trejača” un Lomaža sodiņiem otrās ceturtdaļas vidū atkal atjaunoja vairāk kā desmit punktu handikapu (24:35). Līdz puslaika izskaņai ventspilnieki manāmi sasparojās un pateicoties savu leģionāru, kā arī Jakoviča rezultatīvajiem uzbrukumiem (Ingus guva astoņus no pēdējiem desmit mājinieku punktiem) pirmo reizi šovakar panāca vairāk kā 20 punktu pārsvaru, bet puslaika pārtraukumā abas komandas devās jau pie +25 mājiniekiem (32:57).

Spēles trešās ceturtdaļas sākumā ventspilnieki turpināja palielināt savu pārsvaru un ceturtajā minūtē pēc Aigara Šķēles “lay-up” metiena ventspilnieku vienības pārsvars sasniedza jau 30 punktu atzīmi (37:67). Ceturtdaļas vidū pēc Lomaža pustālā metiena BK “Ventspils panāca lielāko pārsvaru šovakar +32 (37:69), bet valmierieši pēc Kaufmaņa un Iļjina precīziem metieniem no groza apakšas samazināja starpību līdz -28 (43:71). Ceturtdaļas beigās pēc Dāvida Vīksnes sekmīgā caurgājiena valmierieši samazināja deficītu vēl par diviem punktiem (49:75), bet ventspilnieku aizsargs Ingus Jakovičs 12 sekunžu laikā iemeta divus tālmetienus un atkal panāca pārliecinošo +32 par labu mājiniekiem (49:81).

Ceturtā ceturtdaļa iesākās ar pieciem punktiem pēc kārtas viesiem. Vispirms precīzs no divpunktu metienu zonas bija Vīksne, bet pēc brīža 16 gadus vecais Ojārs Bērziņš otro reizi šovakar iemeta tālmetienu (54:81). Valmieriešu pakaļdzīšanās turpinājās un komandas jaunajiem spēlētājiem palīgā nākot Iļjinam un Kaufmanim, ceturtdaļas vidū tie pietuvojās līdz -21 (62:83). Ceturtās ceturtdaļas otrā puse laukumā norisinājās līdzīga spēkošanās, un tas, ka Roberts Štelmahers arī spēles noslēdzošajā daļā spēlētāju rotācijā izmantoja arī savus vadošos vīrus (Šķēli, Jakoviču un Hamiltonu) bija kompliments Kristapa Valtera padotajiem. Lai arī viesiem izdevās uzvarēt otro spēles puslaiku (39:36), kopsummā tiem nācās samierināties ar zaudējumu (71:93).

BK “Ventspils” – “Valmiera/ORDO” 93:71 (26:14, 31:18, 24:17, 12:22)
BK “Ventspils”: Jakovičs 18, Šķēle 13, Juciks 13, Hamiltons 11, Brušēvics 10, Gulbis 9, Grīnbergs 8, Ubila 7, Lomažs 4, Ķilps, Gūtmanis.

“Valmiera/ORDO”: Iļjins 19 (11 ab), Kaufmanis 17, Hāzners 13, Bērziņš 8, Miška 6, Vīksne 4, Elksnis 2, Jansons 2, Gersons.

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu