Valmieras Ziņas

Valmierā sākusies Rietumu industriālās maģistrāles būvniecība (5)

Ceturtdien, 12.jūlijā, sākta Valmieras pilsētas Rietumu industriālās maģistrāles būvniecība, divu kilometru garumā pagarinot Leona Paegles ielu un savienojot to ar autoceļu P18 Valmiera-Smiltene, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Zane Bulmeistare.

Lai Leona Paegles ielu turpinātu gar Putriņu mežu līdz Ausekļa ielai, ir nepieciešams veikt koku izciršanu, kā tas paredzēts būvprojektā. Ielas pārbūves projektā gar ielas malu plānota 53 jaunu koku – Zviedrijas pīlādzis – stādīšana, kā arī atsevišķos ielu posmos izveidos atpūtas vietas gājējiem un velosipēdistiem. Pēc ielas būvniecības darbu pabeigšanas tiks veikta jaunu koku stādīšana. Paredzēts papildināt Putriņu meža priežu audzi ar priežu stādījumiem Mākslinieku ielas galā esošajā pļaviņā pie Dzelzs tilta, kā arī Meža dienu projekta “Labie darbi Latvijas simtgadei” laikā priedes stādot arī Valmieras Atpūtas parkā.

Leona Paegles iela tiks turpināta gar Putriņu mežu līdz Ausekļa ielai. Tālāk kravas auto maģistrāle virzīsies pa Ausekļa ielu līdz Voldemāra Baloža ielai. Savukārt Voldemāra Baloža ielai pie pagrieziena uz Jumaras ielu plānots izbūvēt turpinājumu līdz Somu ielai. Paredzēts, ka pēc projekta realizācijas samazināsies vidējā satiksmes intensitāte Jumaras, Ausekļa un Rīgas ielās. Ielas tiks atslogotas no kravas automašīnu plūsmas.

Savienojuma izbūves darbus veiks SIA “Limbažu ceļi”. Izmaksas plānotas 3 789 975,47 EUR apmērā. Būvuzraudzību veiks SIA “Geo Consultants” par līgumsummu 119 306 EUR.

Valmieras pilsētas pašvaldība noslēgusi vienošanos ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par projekta “Valmieras pilsētas Rietumu industriālās maģistrāles attīstība – L.Paegles ielas savienojums ar TEN-T tīklu” īstenošanu.

Projekta realizēšanai piešķirts Eiropas Kohēzijas fonda finansējums 2,87 miljonu EUR apmērā. Ielu pārbūvi paredzēts realizēt līdz 2020.gada jūnijam.

Ielu pārbūves mērķis ir nodrošināt atsevišķu Valmieras industriālo teritoriju savstarpēju sasaisti, kā arī savienojumu ar starptautisko autoceļu tīklu TEN-T, kur ietilpst arī autoceļš A3. Tas sasaucas arī ar vienotā Eiropas transporta pamattīkla izveides nepieciešamību veicināt turpmāku ekonomisko izaugsmi, kā arī nodrošināt vienotā Eiropas tirgus sekmīgu darbību.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

  Valmierietis - 14.07.2018 Atbildēt

  Būtu labāk apvedceļu sataisījuši, savienojuši.

  Santa - 14.07.2018 Atbildēt

  Vienkārši “lieliskas” bildes… koku kautķermeņi… Kādu ekonomisko izaugsmi ar to veicinās?

  >:-) - 15.07.2018 Atbildēt

  Valmiera , valsts industriālā galvaspilsēta . Utopija . New vasjuki II . Galveno darbu vadītājs un tehniskais direktors Ostaps-Suleimāns-Berta-Marija-Bender-Bejs .

  Janparkgala puika - 15.07.2018 Atbildēt

  Vienu industriālo parku jau , pie šķiedras uztaisīja-kaut kā, neredz, tos investoru tūkstošus…

  Iva - 23.07.2018 Atbildēt

  Izlasot so rakstu, godigi sakot, sausmas mati stavus celas. Caur Putrinu mezam, iedzivotaju iecienitai atputas vietai, tagad drazisies cauri masinas un kravas furgoni?!? Vai ielu nav pa ko braukt, ka vajadzigs tagad izvarot mezu, kas jau vienreiz tika izdarits, izbuvejot piena kombinata attirisanas iekartas? Ka vispar tas ir pielaujams? Tik zel jau nocirstas priedes un egles.. vieta tiksot staditas Zviedrijas piladzi, bet kapec ne Latvijas ozoli, liepas un berzi?!? Cik ieveroju, piladzi, kmimatam paliekot siltakam, vispat nikst ara..Valmiera ir tik daudz atjaunojamu vietu, sakot ar ielam, pa kuram ejot kajas var lauzt. Kauns skatities uz kinoteatri Gaisma, kas joprojam Padomju nopluksaja meteliti terpts, un tagad vel kaiju pied**sts…

SIA “Vidzemes slimnīca” ir reģionāla daudzprofilu neatliekamās medicīniskās palīdzības ārstniecības iestāde, kas nodrošina gan ambulatoro, gan diennakts medicīnisko palīdzību Vidzemes reģiona iedzīvotājiem un piedāvā kvalitatīvus, inovatīvus un pieejamus medicīnas pakalpojumus ikvienam Latvijas iedzīvotājam. Vidzemes slimnīcas pamatvērtības ir augsti kvalificēts personāls, apmierināts pacients, kā arī droša un mūsdienīga vide. Vidzemes slimnīca aicina savā komandā MĀSU Poliklīnikas Otolaringologa kabinetā Galvenie amata pienākumi: sagatavot ārsta kabinetu pacientu pieņemšanai; koordinēt pacientu plūsmu; sagatavot pacientus manipulāciju veikšanai; veikt nozīmētās diagnostiskās un ārstnieciskās procedūras; noformēt nepieciešamo dokumentāciju; uzturēt drošu darba vidi. Prasības kandidātiem: māsas izglītība (vēlams ambulatorās vai ķirurģiskās aprūpes māsas sertifikāts); reģistrācija ārstniecības personu reģistrā; spēja strādāt patstāvīgi un komandā; spēja ātri reaģēt un rīkoties neatliekamās situācijās; precizitāte un atbildība; zināšanas darbā ar datoru; valsts valodas zināšanas saskaņā ar Valsts valodas likumu; veselīgas profesionālās ambīcijas. Jaunā kolēģa ieguvumi: darba līgums uz nenoteiktu laiku; dienas darbs; atbildīgs, dinamisks un interesants darbs profesionāļu komandā; stabils atalgojums vienmēr laikā un sociālās garantijas; darba devēja apmaksātas profesionālās izaugsmes iespējas; veselības apdrošināšanas polise (pēc viena nostrādāta gada); stabila, droša un sakārtota darba vide; iespēja īrēt dzīvesvietu Valmieras pašvaldības īres namos; darba vieta: Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201 Ja Jūsu kompetence un pieredze atbilst mūsu prasībām, gaidīsim CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu: darbs@vidzemesslimnica.lv vai uz adresi: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību „Vidzemes slimnīca”, Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201. Sīkāka informācija pie galvenās māsas Antras Kuprišas pa tālr.29258442 vai Poliklīnikas virsmāsas Ingas Birkavas, tālr. 29547505. Profesija: MĀSA (MEDICĪNAS MĀSA) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-10-05 Kontaktpersona: S. Kandele

Mūsu partneri