“Valmiera” pēc līdzīga scenārija vēlreiz pārspēj “Ķekavu”

ELVI florbola līgas vīriešiem ceturtdaļfināla sērijā starp “Valmieru” un “Ķekavu” vadībā ar 2:0 izvirzījušies valmierieši. Arī svētdien, 25.februārī, Lielvārdes novada sporta namā valmierieši vispirms nonāca iedzinējos ar 0:3, bet galarezultātā svinēja uzvaru ar vienu vārtu pārsvaru – 5:4. Uzvaras vārtus “Valmieras” labā guva Mārtiņš Broks, informē floorball.lv.

“Ķekava”, kas izslēgšanas spēlēs par savu mājas laukumu izvēlējusies Lielvārdes novada sporta centru, vakar, kad notika ceturtdaļfināla sērijas pirmā spēle pret “Valmieru”, cīņas sākumā izvirzījās vadībā ar 3:0, tomēr galarezultātā piekāpās saviem viesiem ar 8:9. Šovakar abas komandas vēlreiz krustoja nūjas Lielvārdē – ķekaviešiem atkal jau pirmā perioda laikā pēc diviem Edžus Bunkas un viena Toma Mežtņa metieniem izvirzījās vadībā ar 3:0. Otrās trešdaļas pirmajā pusē valmierieši Ričards Eglītis un Lauris Alvis Stiprais laukuma saimnieku pārsvaru samazināja līdz minimumam (2:3), tomēr pirms pēdējā perioda “Ķekavai” atkal bija divu vārtu handikaps – 4:2. Trīs minūtes pirms pamatlaika beigām rezultāts bija neizšķirts, bet tad Edvarda Voldemāra Kažmera piespēli uzvaras vārtu guvumā pārvērta valmierietis Mārtiņš Broks – 5:4.

Edvards Voldemārs Kažmers, kuram šajā mačā divas rezultatīvas piespēles, tika atzīts par labāko spēlētāju starp uzvarētājiem. Rezultatīvākais viņa komandā ar 3 (2+1) punktiem bija Ričards Eglītis. Labākā spēlētāja balvu Ķekavas komandā saņēma Klāvs Jansons, kuram 2 (1+1) punkti. Divi goli viņa komandas biedram Edžum Bunkam. Valmierieši sērijā līdz četrām uzvarām izvirzījušies vadībā ar 2:0, nākamās nedēļas nogalē cīņa atsāksies Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā.