Valmieras Ziņas

“Valmiera/ORDO” spēlētāji viesojas Pārgaujas sākumskolā

Ceturtdien, 11.janvārī, “Valmiera/ORDO” spēlētāji Anrijs Miška, Dāvids Vīksne, Ojārs Bērziņš un Daniels Gersons projekta “Spēlē kopā ar Valmiera/ORDO” ietvaros viesojās Pārgaujas sākumskolā, kur kopā ar pirmklasniekiem aizvadīja divas sporta nodarbības, portālu “Valmieras Ziņas” informēja “Valmiera/ORDO”.

Ņemot vērā, ka Pārgaujas sākumskolā šobrīd pirmajās klasēs mācās ap 100 bērniem (ar tik daudziem pirmklasniekiem projekta ietvaros vēl nebija saskārušies komandas spēlētāji), tad sportošanai nodevās divos piegājienos. Kā jau ierasts nodarbību ievadā “Valmiera/ORDO” komandas puiši ar mazajiem pirmklasniekiem kopīgi iesildījās, bet tās turpinājumā sekoja stafete ar basketbola elementiem, kā arī gaidītākā izklaide pašu bērnu vidū- kopīgā basketbola spēle. Paldies Pārgaujas sākumskolai par jauko uzņemšanu, bija interesanti!

Projekta “Spēlē kopā ar Valmiera/ORDO” mērķis ir popularizēt aktīvu, veselīgu dzīvesveidu, “Valmiera/ORDO” LBL1/BBL komandas basketbolistiem piedaloties sporta stundās un rādot pozitīvo piemēru par sportisku dzīvesveidu. Projekts tika aizsākts 2015./2016. gada basketbola sezonā un kopumā divu sezonu laikā kluba spēlētāji novadījuši vairāk kā divdesmit nodarbību dažādās Valmieras un Vidzemes skolās. Šosezon basketbolisti viesosies sākumskolu pirmajās klasēs, vadīs sporta stundas, sportos kopā ar bērniem un atbildēs uz tos interesējošiem jautājumiem par basketbolistu ikdienu. Projekts ilgs visu sezonu un tā ietvaros plānots viesoties, vismaz, sešās skolās.

Projektu atbalsta un sportotājiem enerģiju dāvā “Zelta zirgs” – Valmiermuižas iesala dzēriens no Latvijas graudiem. “Zelta zirgs” ir dabiskākais (bez pievienota cukura un konservantiem) un latviskākais spēka dzēriens. Tas satur dabīgos B grupas vitamīnus, kas ieteicami cilvēku uzturā (it īpaši arī sportistiem), tādēļ pēc aktīvas sportošanas “Valmiera/ORDO” dāvina iesala dzērienu “Zelta zirgs” projekta dalībniekiem.  

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai zināt, par kuru partiju balsosiet Saeimas vēlēšanās?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri