Valmieras Ziņas

„Valmiera/ORDO” apbalvo decembra labākos spēlētājus jaunatnes sistēmā

Vakar, 10.janvārī, pirms “OlyBet” Latvijas Basketbola līgas spēles pret BK “Jēkabpils” sveica aizvadītā mēneša labākos Valmieras jaunatnes sistēmas basketbolistus. Par decembra labākiem atzīti sekojoši spēlētāji- Kārlis Aumeistars (U10), Ralfs Unāns (U12), Ralfs Dāvis Eglītis (U13), Ģirts Iļjins (U16), Aleks Arutjunovs (U15), portālu “Valmieras Ziņas” informēja “Valmiera/ORDO”.

Valmieras Bērnu Sporta skolas (VBSS) un “Valmiera/ORDO” kopīgi veidotās jaunatnes sistēmas puišu komandas decembrī dažādiem panākumiem aizvadīja kārtējās VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas (LJBL) regulārā čempionāta spēles, kā arī piedalījās dažādos starptautiskos turnīros.

Pēc veiksmīgā starta “Mini kausa” pirmajā posmā oktobra beigās (kopā 4 uzvaras 5 aizvadītajos mačos), Evas un Alvila Kaufmaņu vadītās U10 un U11 komandas novembra mēnesī koncentrējās treniņiem, savukārt decembra sākumā U11 komanda piedalījās Baltijas Basketbola līgas posmā Igaunijas pilsētā Vinni. Lai arī piecās aizvadītajās spēlēs U11 puiši uzvaras neizcīnīja, šajos mačos tika iegūta vērtīga un noderīga pieredze nākotnei. Ojāra Meldera vadītā U12 komanda decembrī LJBL turnīrā mačus neaizvadīja, savukārt U13 komandā 2. un 3.decembrī aizvadīja regulārās sezonas cīņas Līvānos, kur četros mačos tā izcīnīja divas uzvaras. LJBL trešās kārtas spēles abas grupas aizvadīs janvāra vidū- U12 komanda Tukumā cīnīsies grupā 9-16 vietu, savukārt U13 komanda Rīgā, Teikas vidusskolā cīnīsies grupā par 1-8 vietu. Tā paša trenera vadītās U12 un U13 komandas decembra izskaņā piedalījās starptautiskā turnīrā Tallinā, abām komandām piecās aizvadītajās spēles izcīnot pa četrām uzvarām, kas ļāva kā vienai, tā otrai komandai finišēt otrajā vietā.

Roberta Zeiles vadītās U14 un U17 komandas savu vecuma grupu LJBL superlīgas čempionātos decembrī startējušas ar atšķirīgiem panākumiem. U14 komanda decembrī turpināja savu uzvaru gājienu un izcīnīja trīs uzvaras trīs aizvadītajos mačos, kopvērtējumā ar deviņām uzvarām 11 spēlēs paceļoties uz dalītu otro vietu 12 vienību konkurencē, savukārt U17 komanda decembrī piedzīvojusi zaudējumus visās trīs aizvadītajās spēlēs un ar divām uzvarām desmit mačos šobrīd turnīra tabulā tā noslīdējusi uz 10 vietu 12 komandu konkurencē. U14 komanda decembra sākumā piedalījās Valmierā notiekošajā EYBL posmā, kur piecos mačos tā izcīnīja četras uzvaras un posmu noslēdza otrajā vietā. Edgara Kuka vadītās U15 un 16 komandas startē Nacionālajā līgā (2 divīzija), no kurām U15 komanda decembrī izcīnījusi trīs uzvaras četros mačos, bet U16 komanda decembrī zaudējuma rūgtumu nav izjutusi (3 uzvaras tikpat mačos). U15 komanda šobrīd savā austrumu grupā ar 11 uzvarām 14 spēlēs ieņem ceturto vietu 16 komandu konkurencē, bet tā paša trenera vadītā U16 komanda ar sešām uzvarām astoņās spēlēs savā austrumu grupā ierindojas piektajā vietā deviņu komandu konkurencē. Veiksmīgi sezonu turpina Alvila Kaufmaņa vadītā U19 puišu komanda, kas decembrī izcīnījusi četrus panākumus četrās spēlēs, kopumā LJBL čempionāta ietvaros ar 12 uzvarām 14 aizvadītajās spēlēs, turnīra tabulā ierindojoties augstajā otrajā vietā. U19 puišu komanda no 8.-10. decembrim Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā startēja EYBL posmā, kur piecos mačos izcīnīja 3 uzvaras un šobrīd kopumā ar 7 uzvarām 10 spēlēs ierindojas 5 vietā 16 komandu konkurencē.

“Valmiera/ORDO” katru mēnesi konsultējoties ar jaunatnes basketbola treneriem izvēlas labākos spēlētājus dažādās vecumgrupās, kuri izcēlušies ar labiem rezultātiem spēlēs vai izrādījuši augstu aktivitāti un motivāciju treniņos.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kāds, jūsuprāt, būs Jaunais gads?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

‘’Praktisks seminārs IIN un VSAOI aprēķināšanā no 01.01.2018. darba algām, uzņēmuma līgumiem, autoratlīdzībām un pašnodarbinātajiem. Grozījumi Darba likumā.’’ 26. janvārī Valmierā un 31. janvārī Rīgā, no plkst. 11:00 līdz 15:00 (6 māc.st.) Lektore: Inga Zāle - finanšu grāmatvedības speciāliste ar 20 gadu pieredzi, piedalījusies grāmatvedības programmas izstrādē, pasniedz grāmatvedības kursus iesācējiem. Semināra programmā: 1. Progresīvais iedzīvotāju ienākuma nodoklis. 2. Nodokļu aprēķins, ja darba devējam nav iesniegta algas nodokļa grāmatiņa. 3. Apliekamā ienākuma samazināšana: 3.1. attaisnotie izdevumi: a) darba ņēmēja VSAOI – jauna likme no 01.01.2018.; b) iemaksas privātajā pensiju fondā, dzīvības un veselības apdrošināšanas maksājumi – jauni nosacījumi un ierobežojumi no 01.01.2018.; 3.2. neapliekamais minimums – VID prognozētais mēneša neapliekamais minimums katram darbiniekam savs. Darba devējam VID par to paziņos 2 reizes gadā; 3.3. atvieglojumi – jauna likme no 01.01.2018. Papildināts apgādājamo personu saraksts ar 01.07.2018. 4. Nodokļu aprēķināšanas no darba algas dažādi varianti, ja darba devējam ir iesniegta algas nodokļa grāmatiņa. 5. Nodokļu aprēķināšana uzņēmuma līgumiem: 5.1 darba devējam nav iesniegta algas nodokļa grāmatiņa – fiziskā persona ir reģistrējusies VID kā saimnieciskās darbības veicēja; 5.2 darba devējam ir iesniegta algas nodokļa grāmatiņa – fiziskā persona nav reģistrējusies VID kā saimnieciskās darbības veicēja. 6. Nodokļu aprēķināšanas piemēri autoratlīdzībām. 7. Izmaiņas nodokļu aprēķināšanā pašnodarbinātajiem. 8. Grozījumi Darba likumā, kas stājās spēkā ar 16.08.2017.: 8.1 stundas likmes aprēķināšana, ja darbiniekam noteikta mēnešalga; 8.2 kompensācija par neizmantoto papildatvaļinājumu, pārtraucot darba tiesiskās attiecības; 8.3 virsstundu darbu varēs aizstāt ar apmaksātu atpūtu; 8.4 ja pārtraukuma laikā darbiniekam aizliegts atstāt savu darba vietu, tad pārtraukums ieskaitāms darba laikā. Dalības maksa: EUR 64.00 + PVN (21%) - pastāvīgajiem klientiem; EUR 69.00 + PVN (21%) - pārējiem semināra klausītājiem. Vairāk informācija un pieteikšanās mājas lapā www.eirovest.lv un pa tālruni +371 20231396

Mūsu partneri