Valmieras Ziņas

Valmierā notiks otrais modes blogeru pasākums

Valmierā 28.aprīlī plkst. 13.00 viesnīcā “Wolmar” notiks ekskluzīvs modes blogeru pasākums “Cheers to that glam walk at the Hotel Wolmar”, ko rīko Londonā dibināts uzņēmums “Brillante” sadarbībā ar “Vidzeme Fashion”. Šogad blogeri ne vien smelsies iedvesmu pirms „Vidzeme Fashion show”, bet arī piedalīsies tajā ne tikai kā skatītāji, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Vidzemes Fashion sabiedrisko attiecību speciāliste Vera Grāvīte.

Organizatori stāsta: „Pasākuma laikā blogeriem tiks sniegta informācija par jaunajiem Brillante Blogger Squad Latvia plāniem, kā arī saskandināsim par fantastiskajiem modes svētkiem Valmierā.”

Pasākumā piedalīsies tādi modes blogeri kā Laura Vēvere, Elīza Liepiņa, Kristīna Kristjane, Arina Orlova, Sofija Lukjanska, Santa Kudrenicka un citi. Savu darbu šī pasākuma tapšanā ir ieguldījušas arī vizāžistes – Inese Vēvere, Liene Sārte un Justīne Sambure, savukārt par matu sakārtojumu rūpēsies „Hair Lab” pārstāvji.

Katrs dalībnieks saņems dāvanas, ko būs sarūpējuši pasākuma atbalstītāji – “Muesli Graci”, „Coffe Pixels”, „Kinetics” un „DABBA”, kā arī baudīt dzērienus no “Ledus Vīni”, uzkodas no „Muesli Graci”, „Coffe Pixels”, „Ze Donuts” un iemūžināt lieliskos mirkļus pasākumā, kurā par dekorācijām rūpēsies Agnese Dance, savukārt Laima Dance to visu iemūžinās fotogrāfijās.

Šogad īpaša sadarbība ir izveidojusies ar dizaineri Zani Zaharovu un matu rotu dizaineri Milli Maier, tās rezultātu būs iespējams aplūkot 28.aprīlī „Vidzeme Fashion show” 2018 norises laikā.

Taču pirms modes blogeru pasākuma, jauniešiem ir iespēja pieteikties Brillante Blogger Squad Latvia meistarklasei, kur nodarbību laikā tiek mācīts un stāstīts par to, kā kļūt par blogeri. Par maija meistarklasi var interesēties rakstot uz vevere.laura@gmail.com vai sekojot jaunumiem @brillanteevents Instagram kontā un www.brillantefashionshow.co.uk

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Valmieras pilsētas pašvaldība aicina pieteikties uz Apmeklētāju pieņemšanas centra DOMES SĒŽU, KOMITEJU SEKRETĀRA/-es AMATU uz noteiktu laiku līdz 2020.gadam. Pieteikšanās līdz 7.maijam! Galvenie darba pienākumi: īstenot biroja administrēšanas funkcijas, nodrošinot Valmieras pilsētas pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieka, izpilddirektora un izpilddirektora vietnieka darbu; sagatavot Pašvaldības pastāvīgo komiteju un domes sēžu materiālus: darba kārtības, protokolus, lēmumus. Publicēt tos Pašvaldības mājaslapā un dokumentu vadības sistēmā. Protokolēt Pašvaldības domes, pastāvīgo komiteju sēdes.  Nosūtīt domes lēmumus izpildītājiem un ieinteresētajām personām. Izpildīt Pašvaldības saistošo noteikumu sagatavošanas un publicēšanas procesu. Prasības kandidātam:   vismaz trīs gadu darba pieredze dokumentu pārvaldības jomā tiks uzskatīta par priekšrocību; otrā līmeņa profesionālā vai akadēmiskā augstākā izglītība sociālo zinātņu jomā; valsts valodas prasme augstākā līmenī; labas iemaņas darbā ar MS Office programmām (vēlama ātrrakstīšanas prasme); labas komunikācijas prasmes; spēja strādāt gan individuāli, gan komandā; profesionāla attieksme pret darba pienākumiem. Piedāvājam: stabilu atalgojumu EUR 830 – 900 robežās un sociālās garantijas; labus darba apstākļus. Pieteikuma vēstuli, CV un augstākās izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmiera.lv vai personīgi Valmieras pilsētas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā, adrese: Lāčplēša iela 2, Valmiera, LV-4201, ar norādi „Domes sēžu, komiteju sekretāra/-es amatam” līdz 2018.gada 7.maijam plkst.17:00. Tālrunis papildu informācijai: 64207121. Profesija: Pašvaldības SEKRETĀRS Darba vietas adrese: LATVIJA, Lāčplēša iela 2, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darba līgums uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-05-07

Mūsu partneri