“Valmiera” izbraukumā revanšējas “Jūrmalai/Fēniksam”

Latvijas Basketbola līgas (LBL) ceturtdaļfināla otrajā spēlē “Valmiera” viesos ar 71:64 uzveica “Jūrmalu/Fēniksu”, izlīdzinot rezultātu sērijā līdz trim uzvarām – 1:1.

“Jūrmalas/Fēniksa” un “Valmieras” cīņa par LBL pusfinālu sākās ļoti intriģējoši. Valmierieši pirmo ceturtdaļu savā laukumā prata noslēgt ar vērā ņemamu pārsvaru (22:13), bet atlikušajā laikā cīņa ritēja krietni sīvāk, un viesu basketbolista Jāņa Dilevkas precīzais tālmetiens spēles pēdējās sekundēs sarūgtināja sanākušos “Valmieras” līdzjutējus (67:65 Jūrmalas kluba labā).

Pēc zaudētās spēles atlaists tika valmieriešu galvenais treneris Varis Krūmiņš, un šī vakara spēle “Taurenītī” ir kārtīgs pārbaudījums jaunajam komandas vadītājam Gatim Melderim un viņa palīgam treneru korpusā Artūram Štālbergam.

Pirmais puslaiks šodienas mačā solīja daudzsološu dueli arī sērijas turpinājumā. Pateicoties Raimonda Gabrāna tālmetienam pašā puslaika izskaņā, valmierieši spēja panākt neizšķirtu pirms puslaika pārtraukuma (37:37), bet jau pirmajās 20 minūtēs pie četriem noteikumu pārkāpumiem tika viens no viesu līderiem Ernests Kalve. Mājiniekiem tikmēr iniciatīvu uzņēmās Aigars Šķēle, kurš jau pirmajā puslaikā guva 15 no 37 mājinieku punktiem.

Otrajā puslaikā spraigais duelis turpinājās. Lielāko trešās ceturtdaļas daļu mačs ritēja punkts punktā, tomēr bijušā valmierieša Kalvja Krūmiņa trīspunktu gājiens un “Valmieras” trenera Gata Meldera tehniskā piezīme ļāva jūrmalniekiem izšķirošās 10 minūtes sākt ar nelielu pārsvaru (53:49).

Ceturtā ceturtdaļa startēja ar Andreja Gražuļa plosīšanos abos laukuma galos, bet valmierieši prata izlīdzināt rezultātu. Praktiski uzreiz “Valmiera” gan saņēma triecienu – piekto piezīmi nopelnīja Ernests Kalve. Mārča Vītola un Gražuļa rokām vidzemnieki tomēr prata uzturēt stabilāku punktu gūšanas tempu kā viņu pretinieki, un puslaika vidū ieguva četru punktu pārsvaru (64:60), Ainaram Zvirgzdiņam pieprasot minūtes pārtraukumu.

Valmierieši spēja vēl nedaudz palielināt pārsvaru, bet Jūrmalas klubam uzbrukumā neizdevās praktiski nekas – ar ātriem metieniem “Valmieras” grozu uzlauzt neizdevās, un mača galotnē viesi nostiprināja uzvaru ar precīziem soda metieniem (71:64).

Rezultāts sērijā līdz trim uzvarām kļuvis neizšķirts (1:1). Nākamais mačs notiks parīt Vidzemes Olimpiskajā centrā.

LBL, 17.aprīlis

“Jūrmala/Fēnikss” – “Valmiera” 64:71 (16:19, 21:18, 16:12, 11:22)
“Jūrmala/Fēnikss”: Šķēle 26 (6ab), Mediss 8, Dilevka 7, Pinete 6 (6ab), Krūmiņš 6, Gromovs 6, Rozenbergs 5, Ozols, Stumbris, Hokinss.
“Valmiera”: Kaufmanis 19 (9ab, 5rp), Gražulis 19, Dārgais 10 (10ab), Gabrāns 8 (6ab), Vītols 8, Kalve 5, Geks 2, Amoliņš, Cipruss, Elksnis.

Izmantotie resursi:
basket.lv

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu