VALMIERA GLASS VIA trešais pārbaudījums pret čempioniem

Šo ceturtdien, 18. janvārī, “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” aizvadīs Latvijas telpu futbola kausa izcīņas ceturtdaļfināla spēli, kur jau trešo reizi šajā sezonā sacentīsies ar FK “Nikars”. Spēles sākums Vidzemes Olimpiskajā centrā, pulksten 20:00.

Latvijas kausa astotdaļfināla spēlē “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” izbraukumā ar 3:1 pārspēja FK “Nīca/OtankiMill.eu” telpu futbolistus. Šajā spēlē abas komandas izvēlējās spēlēt piesardzīgu futbolu, spēles rezultātu atklājot vien pirmā puslaika pēdējā minūtē, kad valmieriešu labā vārtus guva Ulvis Bērziņš. Spēles otrajā pusē mājinieki vienus vārtus atguva, tomēr ar vēl vienu Ulvja Bērziņa vārtu guvumu un Kaspara Bača realizētu 10 metru soda sitienu Valmieras telpu futbolistiem pietika, lai izcīnītu uzvaru.

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” ar FK “Nikars” šajā sezonā jau divas reizes laukumā ir tikusies, sacenšoties Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) “Optibet” Virslīgas ietvaros. Abās sasvstarpējās spēlēs uzvaras svinējusi FK “Nikars” vienība, kas aizvadītajā sezonā kļuva par desmitkārtējiem LTFA Virslīgas čempioniem.

Lāčplēša dienā, kad komandas aizvadīja pirmo savstarpējo spēli, “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” savā laukumā piedzīvoja pamatīgu sagrāvi, piekāpjoties viesiem ar 1:15 (1:7). Šajā spēlē vienīgos valmieriešu vārtus guva Valdis Veinbergs, kurš ar četriem vārtu guvumiem ir šī brīža rezultatīvākais “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” spēlētājs LTFA “Optibet” Virslīgā. Šajā spēlē abas komandas neiztika arī bez emocijām, kā rezultātā laukumā saķērās Valdis Veinbergs un viesu spēlētājs Artūrs Strazdiņš, asumos iesaistoties arī pārējiem komandu spēlētājiem.  Veinbergs nopelnīja noraidījumu līdz spēles beigām, bet Strazdiņam tika piešķirts tikai brīdinājums. Lai arī FK “Nikars” šajā spēlē mājiniekiem neatstāja nekādas cerības, vārtos lielisks bija Matīss Kučinskis, kurš ne vien vairākkārt glābt komandu no zaudētiem vārtiem dažādās spēles epizodēs, bet arī atvairīt visus trīs pretinieku komandas izpildītos 10 metru soda sitienus, nopelnot fanu aplausus.

Otrajā spēlē valmieriešiem izdevās izrādīt pretestību čempioniem, kā rezultātā pirmais puslaiks beidzās neizšķirti 2:2, ar vārtu guvumiem “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” labā izceļoties Artūram Pallo un Jānim Marisam Taulavičum. Otrajā puslaikā gan FK “Nikars” telpu futbolisti jau ceturtajā minūtē salauza valmieriešu pretestību, septiņu minūšu laikā gūstot sešus bezatbildes vārtus un nodrošinot uzvaru šajā spēlē. FK “Nikars” šajā spēlē svinēja uzvaru ar 9:2 (2:2).

Savukārt nākamo LTFA “Optibet” Virslīgas spēli “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” aizvadīs jau šajā sestdienā, 20. janvārī, kad Rīgas Elektrum Olimpiskajā centrā aizvadīs spēli pret “New Project Tente” telpu futbolistiem, ko vēl nesen uzņēma savā laukumā.