Valmieras Ziņas

VALMIERA GLASS VIA otro reizi sezonā spēkosies ar Rēzeknes telpu futbolistiem

Sestdien, 13. janvārī, “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) “Optibet” Virslīgas ietvaros savā laukumā uzņems TFK “Rēzekne”, ar ko pirmo reizi šajā sezonā tikās jau 17. decembrī, kad komandas spēli noslēdza ar neizšķirtu 4:4 (3:3). Spēles sākums Vidzemes Olimpiskajā centrā, pulksten 19:00.

Komandu pirmajā savstarpējā spēlē, kas norisinājās Ludzā, ātru divu vārtu vadību ieguva valmierieši, kad spēles pirmajās divās minūtēs savus momentus realizēja Ulvis Bērziņš un Valdis Veinbergs, panākot 2:0. Mājinieki gan nepadevās, un jau pēc vienpadsmit nospēlētām minūtēm rezultāts starp abām komandām bija jau 2:2. Spēles turpinājumā ar vārtu guvumiem izcēlās Valts Jaunzems un Alvis Jaunzems, divas reizes izvirzot “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” minimālā vadībā, tomēr TFK “Rēzekne” prata panākt izlīdzinājumu, kā rezultātā spēle noslēdzās ar neizšķirtu.

Savukārt pēdējo spēli Valmieras telpu futbolisti aizvadīja 6. janvārī, kad, atklājot 2018. gadu ar spēli savā laukumā, komandai nācās piedzīvot smagu zaudējumu ar 2:3 (1:1) pret “New Project Tente”. Šajā spēlē ar vārtu guvumiem izcēlās Valdis Veinbergs un komandas kapteinis Maksims Koļesņikovs, tomēr ar to nepietika, lai uzvarētu, jo viesi spēles pēdējā minūtē iesita uzvaras vārtus, sagādājot “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” zaudējumu pirmajā 2018. gada spēlē.

Ar astoņās spēlēs izcīnītiem četriem punktiem valmierieši ierindojas septītajā jeb priekšpēdējā vietā LTFA “Optibet” Virslīgas kopvērtējumā. 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kāds, jūsuprāt, būs Jaunais gads?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

‘’Praktisks seminārs IIN un VSAOI aprēķināšanā no 01.01.2018. darba algām, uzņēmuma līgumiem, autoratlīdzībām un pašnodarbinātajiem. Grozījumi Darba likumā.’’ 26. janvārī Valmierā un 31. janvārī Rīgā, no plkst. 11:00 līdz 15:00 (6 māc.st.) Lektore: Inga Zāle - finanšu grāmatvedības speciāliste ar 20 gadu pieredzi, piedalījusies grāmatvedības programmas izstrādē, pasniedz grāmatvedības kursus iesācējiem. Semināra programmā: 1. Progresīvais iedzīvotāju ienākuma nodoklis. 2. Nodokļu aprēķins, ja darba devējam nav iesniegta algas nodokļa grāmatiņa. 3. Apliekamā ienākuma samazināšana: 3.1. attaisnotie izdevumi: a) darba ņēmēja VSAOI – jauna likme no 01.01.2018.; b) iemaksas privātajā pensiju fondā, dzīvības un veselības apdrošināšanas maksājumi – jauni nosacījumi un ierobežojumi no 01.01.2018.; 3.2. neapliekamais minimums – VID prognozētais mēneša neapliekamais minimums katram darbiniekam savs. Darba devējam VID par to paziņos 2 reizes gadā; 3.3. atvieglojumi – jauna likme no 01.01.2018. Papildināts apgādājamo personu saraksts ar 01.07.2018. 4. Nodokļu aprēķināšanas no darba algas dažādi varianti, ja darba devējam ir iesniegta algas nodokļa grāmatiņa. 5. Nodokļu aprēķināšana uzņēmuma līgumiem: 5.1 darba devējam nav iesniegta algas nodokļa grāmatiņa – fiziskā persona ir reģistrējusies VID kā saimnieciskās darbības veicēja; 5.2 darba devējam ir iesniegta algas nodokļa grāmatiņa – fiziskā persona nav reģistrējusies VID kā saimnieciskās darbības veicēja. 6. Nodokļu aprēķināšanas piemēri autoratlīdzībām. 7. Izmaiņas nodokļu aprēķināšanā pašnodarbinātajiem. 8. Grozījumi Darba likumā, kas stājās spēkā ar 16.08.2017.: 8.1 stundas likmes aprēķināšana, ja darbiniekam noteikta mēnešalga; 8.2 kompensācija par neizmantoto papildatvaļinājumu, pārtraucot darba tiesiskās attiecības; 8.3 virsstundu darbu varēs aizstāt ar apmaksātu atpūtu; 8.4 ja pārtraukuma laikā darbiniekam aizliegts atstāt savu darba vietu, tad pārtraukums ieskaitāms darba laikā. Dalības maksa: EUR 64.00 + PVN (21%) - pastāvīgajiem klientiem; EUR 69.00 + PVN (21%) - pārējiem semināra klausītājiem. Vairāk informācija un pieteikšanās mājas lapā www.eirovest.lv un pa tālruni +371 20231396

Mūsu partneri