VALMIERA GLASS VIA izbraukumu sēriju turpinās Ventspilī

Svētdien, 22. jūlijā, “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” Ventspilī aizvadīs “SynotTip” futbola Virslīgas 15. kārtas spēli, kurā centīsies pārspēt vietējo FK “Ventspils”. Spēles sākums pulksten 17:00 un to tiešraidē varēs vērot lietotnes “Shortcut” piedāvātajā bezmaksas kanālā “Best4Sport TV Extra”.

Komandas šajā sezonā savā starpā sacentušās jau divas reizes, abām spēlēm beidzoties ar identisku rezultātu – 1:3 Ventspils futbolistu labā.

Pēdējo spēli valmierieši aizvadīja 15. jūlijā, kad izbraukumā ar 2:3 (1:1) sīvā cīņā piekāpās FK “Jelgava” futbolistiem. Valmieras futbolistiem šajā spēlē no 0:1 izdevās ne vien izlīdzināt rezultātu, bet otrā puslaika 73. minūtē arī izvirzīties vadībā, taču mājinieki jau pēc divām minūtēm rezultātu izlīdzināja un, tuvojoties spēles otrās puses kompensācijas laika izskaņai, iesita arī trešos vārtus Marka Bogdanova sargātajos vārtos, liedzot “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” izcīnīt trešo punktu šajā sezonā.

Tikmēr gaidāmās spēles pretinieki pēdējo spēli aizvadīja 19. jūlijā, kad aizvadīja UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas pirmās kārtas atbildes spēli, kurā cīnījās neizšķirti 3:3 (2:1) ar Albānijas klubu Ģirokastras “Luftetari”,  divu spēļu summā izcīnot uzvaru ar 8:3. Savukārt “SynotTip” futbola Virslīgā ventspilnieki pēdējo spēli aizvadīja 15. jūlijā, kad savā laukumā ar 3:1 (0:1) pārspēja FK “Metta”/LU futbolistus.

Turnīra kopvērtējumā pārliecinoši labāku vietu ieņem FK “Ventspils”, kas ar 14 spēlēs izcīnītiem 25 punktiem atrodas ceturtajā vietā, kamēr “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” ar 14 spēlēs izcīnītiem diviem punktiem turpina cīnīties par izkļūšanu no kopvērtējuma pēdējās vietas.