Valmieras Ziņas

VALMIERA GLASS VIA aizvadīs pēdējo spēli pirms izslēgšanas spēlēm

Svētdien, 25. februārī, “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” savā laukumā, Vidzemes Olimpiskajā centrā, ar spēli pret FK “Raba” noslēgs 2017./18. gada Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) “Optibet” Virslīgas regulāro sezonu. Spēles sākums plkst. 17:00.

Kamēr gaidāmā spēle vēl var izšķirt FK “Raba” pozīciju, jau pirms tās ir zināms, ka “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” sezonu noslēgs kopvērtējuma septītajā jeb priekšpēdējā vietā, jo tā nevar panākt priekšā esošo “New Project Tente” vienību, kas ir priekšā par desmit punktiem, kā arī nevar būt aiz SK “Monarhs”, kas šobrīd no valmieriešiem atpaliek par pieciem punktiem.

Savukārt to, kas stāsies pretī izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā, varēs uzzināt tikai tad, kad būs noslēdzies pēdējais LTFA “Optibet” Virslīgas spēļu aplis. Lai arī čempionāta kopvērtējuma pirmajā vietā bez pārsteigumiem atrodas FK “Nikars”, notiek sīva cīņa par kopvērtējuma otro pozīciju starp FK “Beitar” un TFK “Rēzekne” vienībām. Šobrīd par vienu punktu priekšā atrodas FK “Beitar” vienība, taču jāatzīmē, ka abas konkurentes tieši savā starpā noskaidros to, kura no abām komandām stāsies pretī “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” telpu futbolistiem.

Regulārās sezonas pēdējā spēlē, iespējams, noskaidrosies arī tas, kurš būs labākais vārtu guvējs šajā sezonā, jo šobrīd ar četriem vārtu guvumiem līderi ir Valdis Veinbergs un Kaspars Bacis, kuriem ar trīs realizētiem sitieniem seko Alvis Jaunzems.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Valmieras tehnikums aicina darbā GALVENO GRĀMATVEDI Galvenie darba pienākumi: Grāmatvedības procesa organizēšana atbilstoši LR normatīvo aktu prasībām; Pakļautībā esošās grāmatvedības darbinieku komandas vadība, darba izpildes organizēšana un kontrole; Nodokļu, finanšu, gada pārskatu sagatavošana un iesniegšana; Dalība budžeta sastādīšanā un budžeta izpildes kontrolē; Ienākošās un izejošās grāmatvedības dokumentācijas apstrāde, uzskaite un kontrole; Bankas operāciju veikšana; Grāmatvedības uzskaites nodrošināšana ar dažādu izglītības iestādes īstenoto projektu saistītajiem ieņēmumiem un izdevumiem, projektu finanšu plūsmas plānošana; Maksājumu veikšana projektu aktivitāšu ietvaros; Dalība projektu un attīstības plānu rentabilitātes kontrolē. Prasības pretendentam: Augstākā izglītība finansēs, ekonomikā vai grāmatvedībā; Darba pieredze galvenā grāmatveža amatā vismaz 2 gadi; Iemaņas darbā ar grāmatvedības uzskaites sistēmu HORIZON; Labas latviešu valodas zināšanas, vēlamas angļu valodas zināšanas; Labas datorprasmes – Ms Excel, Ms Word, Ms PowerPoint; Prasme strādāt ar biroja un mūsdienu sakaru tehniku; Pozitīva un radoša attieksme pret darbu; Labas saskarsmes iemaņas, organizatoriskās spējas, stresa noturība. Piedāvājam: Stabilu atalgojumu (no 1200 euro mēnesī pirms nodokļu nomaksas), Pilnu slodzi – 40 h nedēļā, Profesionālo pilnveidi, Teicamus darba apstākļus. Tālrunis informācijai: 27803235. CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu projekti@valmierastehnikums.lv līdz 2018.gada 23.aprīlim plkst. 12:00. Profesija: GALVENAIS GRĀMATVEDIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-04-23 Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri