Valmieras Ziņas

Valmierā durvis ver Baltijā lielākais ražotāju autorizētais viedierīču serviss

“RIMI Valmiera” telpās – Valmierā, Fabrikas ielā 2, klientiem durvis vēris viedierīču servisa “MTTC Latvija” klientu apkalpošanas punkts, tādējādi turpinot izvērst savu servisa centru tīklu ārpus Rīgas.

“Esam patiesi priecīgi un gandarīti par jauno servisa punktu Valmierā. Vēl nesen mēs darbojāmies tikai biznesa sektorā, apkalpojot mobilos operatorus, bet pagājušajā gadā nolēmām spert soli tuvāk patērētājiem. Mums vienmēr ir bijusi svarīga ne tikai mūsu pakalpojumu sniegtā kvalitāte, bet arī klientu ērtības, tāpēc ar šo klientu apkalpošanas punktu vēlamies tapt pieejamāki mūsu klientiem arī ārpus Rīgas. Jaunais servisa centrs Valmierā ir mūsu pirmais klientu apkalpošanas punkts Vidzemes reģionā,” norāda “MTTC Latvija” vadītāja Latvijā Agnese Meija.

Nodod bojātu ierīci remontam

Valmieriešiem vairs nav jālauza galva, kurp doties pēc profesionālas palīdzības, ja mobilā ierīce vairs nedarbojas pilnvērtīgi. Jaunajā “MTTC Latvija” Valmieras klientu apkalpošanas punktā tiek pieņemtas visu lielāko ražotāju mobilās ierīces, kas iegādātas pie jebkura mobilā operatora vai mobilo ierīču tirgotāja.

Ierīču garantijas remonts tiek veikts bez maksas, bet par samaksu ir iespējams veikt remontu, kuram garantija vairs nav spēkā. Jebkuram remontam vienmēr tiek izmantotas ražotāju oriģinālās detaļas.

Nodod vecās ierīces

Papildu remonta pakalpojumiem “MTTC Latvija” pieņemšanas punktā Valmieras klientiem ir iespēja nodot arī nevajadzīgās mobilās ierīces. Tālruņi, kas ir novecojuši, bojāti un saziņai vairs nav izmantojami, tiks nodoti videi draudzīgai pārstrādei, bet ierīces, kas vēl darbojas, tiks nodotas to rekonstruēšanai. Par ierīcēm, kuras būs iespējams atkārtoti izmantot, tiks izmaksāta naudas atlīdzība.

Speciālistu konsultācijas un palīdzība

Servisa centrā ir iespējams arī saņemt konsultācijas jautājumos, kas saistīti ar mobilo ierīču lietošanu. “MTTC Latvija” speciālisti dalīsies ieteikumos par to, kā drošāk lietot telefonu vai pasargāt to no priekšlaicīgas bojāšanās. Tāpat iespējams veikt mobilo ierīču diagnostiku, lai noteiktu iespējamās tālruņa problēmas, vai datu saglabāšanu citā ierīcē, kā arī iegādāties mobilo telefonu aksesuārus.

Servisa centra speciālisti klientus gaida no pirmdienas līdz sestdienai, laikos no pl.09.00 līdz pl.20.00, bet svētdienā, laikā no pl.10.00 līdz pl.19.00.

Par “MTTC Latvija”

“MTTC” ir Baltijā vadošais ražotāju autorizētais mobilo ierīču servisa centrs, kas veic gan garantijas, gan negarantijas ierīču diagonostiku un remontu visiem pasaules vadošajiem viedierīču zīmoliem – Samsung, Nokia, Sony, CAT, LG, Huawei, Alcatel, Motorola uc. MTTC šobrīd darbojas Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Somijā, Nīderlandē, Beļģijā.

Vairāk informācijas: www.mttc.lv

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā nepieciešama vēl viena pašapkalpošanās automazgātava?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pilsētas pašvaldība aicina pieteikties uz Apmeklētāju pieņemšanas centra DOMES SĒŽU, KOMITEJU SEKRETĀRA/-es AMATU uz noteiktu laiku līdz 2020.gadam. Pieteikšanās līdz 7.maijam! Galvenie darba pienākumi: īstenot biroja administrēšanas funkcijas, nodrošinot Valmieras pilsētas pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieka, izpilddirektora un izpilddirektora vietnieka darbu; sagatavot Pašvaldības pastāvīgo komiteju un domes sēžu materiālus: darba kārtības, protokolus, lēmumus. Publicēt tos Pašvaldības mājaslapā un dokumentu vadības sistēmā. Protokolēt Pašvaldības domes, pastāvīgo komiteju sēdes.  Nosūtīt domes lēmumus izpildītājiem un ieinteresētajām personām. Izpildīt Pašvaldības saistošo noteikumu sagatavošanas un publicēšanas procesu. Prasības kandidātam:   vismaz trīs gadu darba pieredze dokumentu pārvaldības jomā tiks uzskatīta par priekšrocību; otrā līmeņa profesionālā vai akadēmiskā augstākā izglītība sociālo zinātņu jomā; valsts valodas prasme augstākā līmenī; labas iemaņas darbā ar MS Office programmām (vēlama ātrrakstīšanas prasme); labas komunikācijas prasmes; spēja strādāt gan individuāli, gan komandā; profesionāla attieksme pret darba pienākumiem. Piedāvājam: stabilu atalgojumu EUR 830 – 900 robežās un sociālās garantijas; labus darba apstākļus. Pieteikuma vēstuli, CV un augstākās izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmiera.lv vai personīgi Valmieras pilsētas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā, adrese: Lāčplēša iela 2, Valmiera, LV-4201, ar norādi „Domes sēžu, komiteju sekretāra/-es amatam” līdz 2018.gada 7.maijam plkst.17:00. Tālrunis papildu informācijai: 64207121. Profesija: Pašvaldības SEKRETĀRS Darba vietas adrese: LATVIJA, Lāčplēša iela 2, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darba līgums uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-05-07

Mūsu partneri