Valmieras Ziņas

Valmierā aizvadīts jauniešu pasākums “Ideju nakts”

Kā likums, pašas labākās idejas dzimst bezmiega naktī un labā kompānijā, tādēļ šajā nedēļas nogalē, biedrība „Divi krasti”, aicināja Valmieras jauniešus uz pasākumu „Ideju nakts”.

„Ideju naktī” varēja piedalīties ikviens jaunietis no tuvākas un tālākas apkārtnes. Šīs nakts mērķis iepazīt jaunus cilvēkus, pavadīt laiku ārpus ierastā, dalīties idejām un uzlādēties ar pozitīvām emocijām.  Radījām leģendas par Valmieras Jauniešu mājas „spokiem”, katrs varēja uzcelt savu jauniešu māju, iegriezām dažādus pasākumus, noskaidrojām, ko nemāca skolās, ieturējām reklāmas pauzes un apguvām daudz naudas, fantazējām par to, ko darītu, ja uz vienu nakti būtu Valmieras Jauniešu mājas saimnieki. Strādājām čakli līdz jaunas dienas sākumam. Pēc pusnakts māju piepildīja dziesmas, dejas, spēles,  smiekli, filmas un klusa krākšana, kādā stūrī.

Ar nesteidzīgām brokastīm iesākām sestdienas rītu, pārrunājām iepriekšējās nakts notikumus un devāmies mājup, ar vēlmi tikties šādos pasākumos biežāk.

Biedrības „Divi Krasti” mērķis – būt vietai kur tikties Valmieras jauniešiem no abiem Gaujas krastiem, visām septiņām Valmieras daļām un apkārtējiem novadiem. Šajā vakarā varam teikt, ka mums tas izdevās, Mākslinieku ielā 2, satikās jaunieši no Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas, Valmieras Viestura vidusskolas, Valmieras Valsts ģimnāzijas, Valmieras 2. Vidusskolas, Valmieras 5. Vidusskolas, Valmieras Tehnikuma, Kocēnu pamatskolas un viesojās Liepas pagasta jaunatnes iniciatīvu centrs “Apelsīns” jaunieši.

Paldies, ka bijāt un ieguldījāt tik daudz radošas enerģijas šajā naktī!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri