Valmieras Ziņas

Vaidavas pagastā ugunsgrēka rezultātā uzsprāguši gāzes baloni

Ceturtdien, 14.septembrī, plkst. 00.28 tika saņemts izsaukums uz Kocēnu novada Vaidavas pagastu, kur dega škūnis 80m2 platībā, kurā atradās vairāki gāzes baloni. Ierodoties notikuma vietā, šķūnis dega ar atklātu liesmu, eksplodēja divi gāzes baloni. Ugunsgrēkā cietušo nav. Plkst. 3.21 ugunsgrēks tika likvidēts, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vidzemē Sandra Vējiņa.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Ērgļu novada Ērgļu pagastā, kur uz ceļa brauktuves bija uzkritis koks. Ugunsdzēsēji glābēji nolūzušo koku novāca un brauktuve tika atbrīvota.

Kopumā aizvadītajā diennaktī, no 13.septembra plkst. 6.30 līdz 14.septembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests Vidzemē saņēma sešus izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu, trīs uz glābšanas darbiem, bet viens bija maldinājums.

 

Kopumā Latvijā aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma 41 izsaukumu – 10 uz ugunsgrēku dzēšanu, 28 uz glābšanas darbiem, bet trīs no izsaukumiem bija maldinājumi.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri