Valmieras Ziņas

„Trikātai 810” noslēguma koncerts ar grupām „Līvi”, „Vilki” un „Zaļā galma kapella”

11. augustā plkst. 19.00 Trikātas pilskalna estrādē notiks Ķēniņa Tālivalža svētku “Trikātai 810” noslēguma koncerts “Cauri gadsimtiem”.

“Trikātai 810” noslēguma koncerta sākumā uzstāsies vīru kopa “Vilki”, kam sekos latviešu šlāgermūzikas apvienības “Zaļā galma kapella” uzstāšanās. Koncerta otrajā pusē skatītājus priecēs latviešu roka grupa “Līvi” ar savu akustisko koncertprogrammu. Koncerta biļešu cena iepriekšpārdošanā ir 6.00 EUR, un tās ir iespējams iegādāties “Biļešu Paradīze” kasēs, https://www.bilesuparadize.lv/events/event/66584, kā arī pašvaldības pagastu pārvaldēs Brenguļos un Trikātā un administratīvajā centrā Mūrmuižā. Pasākuma dienā ieejas biļešu cena būs 8.00 EUR (pirmsskolas vecuma bērniem ieeja bez maksas).

10. un 11. augustā Trikātā notiks Ķēniņa Tālivalža svētki “Trikātai 810”. Divu dienu garumā tiks cildināts Trikātas un Ķēniņa Tālivalža vārds ar dažādiem pasākumiem un aktivitātēm visai ģimenei.

Pirmās dienas vakarā plkst. 18.00 ikvienam interesantam būs iespēja aplūkot foto izstādi un iepazīties ar vēsturnieku atskatu Trikātas senatnē, kā arī plkst. 20.00 baudīt Trikātas pagasta etnomūzikas grupas “Vairogi” koncertu.

Svinības sestdien sāksies jau no paša rīta plkst. 10.00 ar Trikātas sporta spēlēm un sabiedrības “Rona” kausa izcīņu volejbolā. No plkst. 12.00 būs pieejamas piepūšamās atrakcijas, šaušana ar loku un citas aktivitātes. Plkst. 15.00 pie saieta nama “Depo” notiks svētku atklāšana, pēc kuras ikviens ir laipni aicināts uz tematiskām aktivitātēm, kā spēka skrējiens “Tālivalža taka”, amatnieku paraugdemonstrējumi un izjādes ar zirgiem. Pasākuma noslēgumā pēc koncerta notiks simtgades zaļumballe ar grupu “Zeļļi”.

 

"Valmieras ziņas" jautā

Vai zināt, par kuru partiju balsosiet Saeimas vēlēšanās?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Ziemeļvidzemes internātpamatskola aicina darbā direktora vietnieku/-ci audzināšanas jomā. Prasība pretendentam: - augstākā pedagoģiskā izglītība, - darba pieredze iestādes pedagogs vai vadošā amatā, - labas latviešu valodas zināšanas, - prasme strādāt ar biroja un mūsdienīgu sakaru tehniku, - prasme vadīt, būt uzņēmīgam, atbildīgam,neatlaidīgam, - psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra Galvenie darba pienākumi: - plānot un vadīt kvalitatīvi audzināšanas procesu, - nodrošināt savlaicīgu dokumentu pārraudzību, - atbalstīt un veidot veiksmīgu sardarbību ar darbiniekiem, audzēkņiem un audzēkņu vecākiem. Piedāvājam: - pilnu slodzi 40 h nedēļā, - profesijas pilnveidošanos, - teicamus darba apstākļus un draudzīgu kolektīvu. Tālrunis informācijai-26423042 Pieteikumu dokumentus -motivācijas vēstuli, CV un izglītību dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu ziemeļvidzeme@kocenunovads.lv līdz 2018.gada 24.augustam plkst.16.00 Profesija: SKOLAS DIREKTORA VIETNIEKS /PRIEKŠNIEKA VIETNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Skolas iela 5, Vaidava, Vaidavas pag., Kocēnu nov., un Dauguļu skola, Dikļu pagasts, Kocēnu novads Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-08-24 Darba sākšanas datums: 2018-08-27 Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Mūsu partneri