Telpu futbola sezona beigusies

Svētdien, 18. martā, “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” telpu futbolisti savā laukumā aizvadīja Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) “Optibet” Virslīgas ceturtdaļfināla otro spēli, kurā ar 1:7 (1:2) piekāpās TFK “Rēzekne”, izstājoties no turpmākas dalības izslēgšanas spēlēs.

Valmieras sākumsastāvā devās Matīss Kučinskis, Kaspars Bacis, Valts Jaunzems, Valdis Veinbergs un Ulvis Bērziņš.

Spēli aktīvāk iesāka TFK “Rēzekne” spēlētāji, liekot valmieriešiem vairāk domāt par savu vārtu drošību, nekā to, kā veidot uzbrukumus. Tas gan nepalīdzēja viesiem pirmajā četrās minūtēs izveidot bīstamus momentus, jo Valmieras telpu futbolisti lieliski spēlēja aizsardzībā, novirzot pretinieku saspēli pa flangiem. Pirmais bīstamais moments izveidojās spēles sestajā minūtē, kad no tālas distances spēcīgu sitienu pa vārtu konstrukciju raidīja viesu spēlētājs Vitālijs Aguls, kurš pēc bīstamā momenta turpināja aktīvi apdraudēt Valmieras vārtus no dažādām distancēm. Devītajā minūtē labā uzbrukuma pozīcijā nonāca Valdis Veinbergs, kurš, tiecoties uz vārtu priekšu, spēja pielabot no labā flanga lidojošu bumbu, panākot 1:0. “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” spēlētājiem gan šo vadību neizdevās ilgi noturēt, jo pēc minūtes un astoņām sekundēm tikpat veiksmīgi mājinieku vārtu priekšā nospēlēja rēzeknietis Sergii Stromilov, izlīdzinot rezultātu. Turpinoties pirmajam puslaikam, lielāka bumbas kontrole piederēja Rēzeknes telpu futbolistiem, kā rezultātā vairākkārt spēlē nācās iesaistīties Matīsam Kučinskim. Tuvojoties spēles pirmās puses beigām, kļūdu laukuma viduszonā pieļāva Valmieras futbolists, uzdāvinot momentu pretiniekam Egīlam Jegorovam, kurš arī sekmīgi realizēja ātro pretuzbrukumu – 1:2.

Otro puslaiku valmierieši iesāka ar pagalam neprecīzu sitienu vārtu virzienā, uz ko pretinieki atbildēja ar bīstamu momentu, tomēr neprecīza pēdējā piespēle uz vārtu priekšu glāba mājiniekus no vārtu zaudējuma. Spēles 23. minūtē aktīvi turpināja spēlēt Valdis Veinbergs, cenšoties eleganti ar sitienu šķērītē pārspēt vārtsargu no vārtu priekšas, tomēr bumba neatrada ceļu vārtos. Jau pēc nedaudz vēlāk kā trīs minūtēm bīstamu pretuzbrukumu izveidoja Kristers Lūsiņš ar komandas kapteini Maksimu Koļesņikovu, kurš nonāca vienatnē pret rēzekniešu vārtsargu, taču sita tam bumbu virsū. Pēc šīs epizodes mājinieki turpināja aktīvi cīnīties par atlēkušo bumbu, kā rezultātā epizodes beigās izcēlās asumi abu komandu spēlētāju starpā, pie sava pirmā brīdinājuma šajā spēlē tiekot Kristeram Lūsiņam. Spēles 29. minūtē otro dzelteno kartiņu nopelnīja Lūsiņš, atstājot komandu mazākumā, ko rezultatīvi spēja izmantot Deniss Berjoza. Abas komandas turpināja spēlēt emocionālu, pārkāpumiem bagātu futbolu, taču to spēja izmantot pretinieki. 31. minūtē Valmieras spēlētāji jau bija pārsnieguši atļauto pārkāpumu skaitu, kā rezultātā TFK “Rēzekne” ieguva tiesības izpildīt desmit metru soda sitienu par katru nākamo noteikumu pārkāpumu, ko divas reizes nepilnu divu minūšu laikā spēja realizēt Vitālijs Aguls. Atlikušajā spēles daļā valmieriešiem neizdevās samazināt rezultātu starpību, taču Rēzeknes komandas spēlētāji guva vēl divus vārtus, pārliecinoši uzvarot šajā izslēgšanas spēļu kārtā.

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” – TFK “Rēzekne” 1:7 (1:2)

Vārti: Veinbergs 9′ – Stromilov 10′, Jegorovs 18′, Berjoza 31′ 34′, Aguls 31′(10m) 32′(10m), Putāns 40′

Brīdinājumi: Koļesņikovs 25′, Lūsiņš 26′ 29′, Veinbergs 31′, Bacis 31′, Kučinskis 32′ – Aguls 18′, Lohinov 40′

Noraidījums: Lūsiņš 29′

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”: Kučinskis, Mačulāns, Rutks, Bērziņš, Burcevs, Lūsiņš, Riekstiņš, V. Jaunzems, Nazarovs, Taulavičus, Veidemanis, Bacis, Koļesņikovs, Veinbergs

TFK “Rēzekne”: Paplavskis, Broks, Stromilov, Baitsur, Vavilovs, Lohinov, Putāns, Cvetkovs, Prokopkins, Mykhailenko, Jegorovs, Babris, Berjoza, Aguls

Aizvadot savu pirmo sezonu LTFA “Optibet” Virslīgā, valmierieši regulāro sezonu noslēdza kopvērtējuma septītajā jeb priekšpēdējā vietā, aiz sevis atstājot vienīgi SK “Monarhs” telpu futbolistus. Četrpadsmit spēļu laikā komandai izdevās izcīnīt vienu uzvaru, kā arī trīs reizes cīnīties neizšķirti. Šo spēļu laikā komandai izdevās gūt 29 vārtus, tomēr pretiniekiem valmieriešu vārtsargus izdevās pārspēt 75 reizes. Savukārt izslēgšanas spēlēs “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” aizvadīja divas spēles, kuru laikā piedzīvoja divus zaudējumus, gūstot divus vārtus, bet savos vārtos ielaižot par vienpadsmit vārtiem vairāk.

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu