Valmieras Ziņas
makonis
-3°C
Vējš: 5 m/s

Talantīgais latviešu mūziķis Chris Noah 24. novembrī koncertēs koncertzālē “Valmiera”

24. novembrī plkst. 19.00 jaunais latviešu mūziķis Chris Noah ar koncertu “What About Tomorrow?” koncertēs koncertzālē “Valmiera”.

Chris Noah, īstajā vārdā –  Krists Indrišonoks, ir 22 gadus jauns mūziķis no Latvijas. Savu debiju pieteica pagājušajā gadā ar dziesmu „Had It All“, un “You”, kas tūlīt guva atsaucību no klausītājiem un lielākajām Latvijas Radiostacijām, iekļaujot dziesmu savā rotācijā. Bērnībā Krists apguva ģitāras spēli un ir beidzis mūzikas skolu, taču aktīvi mūzikas radīšanai pievērsies tikai nesen, pirms tam veltot laiku basketbolam un hokejam.

Pozitīvās atsauksmes no klausītājiem un citiem mūzikas profesionāļiem, iedvesmo turpināt iesākto, un ir tapis pirmais debijas albums “What About Tomorrow?”, kura dziesmas tiks izpildītas 24. novembra koncertā koncertzālē “Valmiera”. Kopējā albuma noskaņa ir melanholiska un nostalģiska, bet galvenais motīvs – mīlestība. 

Albumā dzirdamas indie, folk un pop ietekmes. Kopā ar Chris Noah dzirdēsiet mūziķus:  Jāni Kalniņu – ģitāra, Jēkabu Zemzari – bungas, Jāni Poli – bass, un Kārli Indrišonoku – klavieres.

Biļetes iespējams iegādāties bilesuparadize.lv un koncertzāles “Valmiera” restorānā “Vecpuisis”. Biļešu cena:8 EUR.

Mūsu partneri