Valmieras Ziņas
makonis
3°C
Vējš: 8 m/s

Sporta klubam “AQUA” divi pasaules čempioni un medaļu jūra

Pagājušajā nedēļā Rīgā norisinājās 5. CSIT Pasaules strādājošo un amatieru sporta spēlēs, kas galvaspilsētā pulcēja vairāk kā 4000 sportistus un sporta entuziastus no visas pasaules 36 valstīm. Sportisti sacentās savā starpā vairāk kā 15 dažādu sporta veidu čempionātos. Peldēšanā, MASTERS grupās, gan Valmieru un arī Latviju pārstāvēja mūsu sporta kluba “AQUA” peldētāji – Antra Kalvāne, Svetlana Kampenusa, Ritvars Bušmanis, Jānis Celmiņš, Mārcis Celmiņš un Vidvuds Maculēvičs. Peldēšanas MASTERS čempionātā, 50m RTU Ķīpsalas peldbaseinā, piedalījās 160 dalībnieki no vairāk kā 13 valstīm, pārstāvot 19 dažādus klubus, sportistiem ierodoties pat no tādām tālām valstīm kā Brazīlija, Meksika, Izraēla, utt.

Valmieriešiem starts šajās starptautiskajās sacensībās izvērtās ļoti veiksmīgs, jo tika izcīnīti divi pasaules čempiona tituli – Svetlana Kampenusa 100m brīvā stila peldējumā un Vidvuds Maculēvičs 200m brasa peldējumā.  Svetlana un Vidvuds izcīnīja arī sudraba godalgas, Svetlana – 50m brīv. st. un 50m uz muguras, Vidvuds – 100m un 50m brasā. Antra Kalvāne gan 100m brīv. st., gan 50m uz muguras izcīnīja bronzas medaļas. Ritvars Bušmanis pie sudraba medaļām tika 50m brīv. st. un 100m tauriņstilā, bet 100m brīv. st. un 50m tauriņstilā pie bronzas. Jānis Celmiņš uz pjedestāla, saņemt bronzas medaļas, tika aicināts 100m brīv. st. un 50m uz muguras. Mārcis Celmiņš izcīnīja sudraba medaļas 50m un 100m tauriņstilā.

Abās 4 x 50m vīriešu stafetēs  (brīv. st. un kombinētā), kurās startēja Ritvars, Jānis, Mārcis un Vidvuds, tika izcīnītas bronzas medaļas, piekāpjoties vien tādām peldēšanas lielvalstīm kā Krievija un Brazīlija. 4 x 50m jauktajā kombinētajā stafetē, kurā startēja Antra, Svetlana, Mārcis un Vidvuds tika izcīnīta 5. vieta, piekāpjoties Krievijas, Izraēlas, Austrijas un Nīderlandes izlasēm.

Nākamās 6. CSIT Pasaules strādājošo un amatieru sporta spēles tiks organizētas jau pēc diviem gadiem skaistajā Tortosas pilsētā, Spānijā, uz kurām, visticamāk, dosies arī mūsu sporta kluba “AQUA” peldētāji, lai cīnītos jau par jaunām, augstāka kaluma medaļām.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Pārdevējs/-a Maxima X veikalā Valmierā, Nākotnes ielā 2. Mēs Tev uzticēsim: - izvietot preces, - pārbaudīt preču marķējuma atbilstību cenu zīmēm, - kontrolēt preču derīguma termiņus, - laipni apkalpot pircējus. Ko mēs gaidām: - vidējo vai vidējo speciālo izglītību, - latviešu valodas zināšanas atbilstoši B1 līmenim, - krievu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī, - vēlams pieredzi līdzīgā amatā, - vēlmi un spēju aktīvi strādāt. Ko Tu iegūsi: - stabilu atalgojumu vienmēr laikā, - bezmaksas pusdienas, - apmācības veiksmīgai darba uzsākšanai, - veselības apdrošināšanu (pēc 1 nostrādāta gada), - apmaksātu pirmreizējo obligāto veselības pārbaudi. Pieteikties vari: -sūtot CV uz e-pastu personals1@maxima.lv, -aizpildot pieteikuma anketu mājas lapā -aizpildot anketu tuvākajā Maxima veikalā. Ja ir kādi jautājumi zvani veikala direktorei Nataļjai 26007850 vai uz bezmaksas tālruni 80000088. Sazināsimies ar pretendentiem, kuru CV tiks izvirzīti uz tālāku konkursu. SIA Maxima Latvija, reģ.nr.LV40003520643. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Nākotnes iela, 2 Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2017-12-26 Kontaktpersona: personals1@maxima.lv, 80000088 Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

SIA “Vidzemes slimnīca” ir reģionāla daudzprofilu neatliekamās medicīniskās palīdzības ārstniecības iestāde, kas nodrošina diennakts medicīnisko palīdzību Vidzemes reģiona iedzīvotājiem un piedāvā kvalitatīvus, inovatīvus un pieejamus medicīnas pakalpojumus ikvienam Latvijas iedzīvotājam. Vidzemes slimnīcas pamatvērtības ir augsti kvalificēts personāls, apmierināts pacients, kā arī droša un mūsdienīga vide. Vidzemes slimnīca aicina savā komandā RADIOLOGA ASISTENTU/ RADIOGRĀFERU DIAGNOSTISKĀS RADIOLOĢIJAS NODAĻĀ Galvenie amata pienākumi: · Sadarbībā ar ārstu radiologu vai patstāvīgi veikt diagnostiskās radioloģijas izmeklējumus; · Veikt pacientu aprūpi diagnostiskajā radioloģijā; Ievērot un nodrošināt radiācijas drošību un aizsardzību; uzturēt drošu darba vidi. Prasības kandidātiem: Pirmā līmeņa profesionālā augstākā izglītība kvalifikācijā – radiologa asistents vai bakalaura grāds radioloģijā - radiogrāfera kvalifikācijā; reģistrācija ārstniecības personu reģistrā; spēja strādāt patstāvīgi un komandā; spēja ātri reāģēt un rīkoties neatliekamās situācijās; precizitāte un atbildība; zināšanas darbā ar datoru; valsts valodas zināšanas saskaņā ar Valsts valodas likumu; veselīgas profesionālās ambīcijas. Jaunā kolēģa ieguvumi: darba līgums uz nenoteiktu laiku; dienas un maiņu darbs, summētais darba laiks; atbildīgs, dinamisks un interesants darbs profesionāļu komandā; stabils atlagojums vienmēr laikā un sociālās garantijas; papildus piemaksas un kompensācijas; darba devēja apmaksātas profesionālās izaugsmes iespējas; veselības apdrošināšanas polise (pēc viena nostrādāta gada); stabila, droša un sakārtota darba vide; Darba vieta: Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201 Ja Jūsu kompetence un pieredze atbilst mūsu prasībām, gaidīsim CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu: darbs@vidzemesslimnica.lv vai uz adresi: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību „Vidzemes slimnīca”, Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201. Sīkāka informācija pie Diagnostiskās radioloģijas nodaļas vecākā radiogrāfera Agneses Ivanes, tel. 29516621 Profesija: RADIOLOGA ASISTENTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Jumaras iela 195, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2017-12-27 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: darbs@vidzemesslimnica.lv Izglītības līmenis: 4.līmeņa profesionālā kvalifikācija

Mūsu partneri