Valmieras Ziņas

Sajūtu parkā nopostīta Koku takas platforma (3)

19. jūlijā, naktī no ceturtdienas uz piektdienu, Valmieras Ugunsdzēsības un glābšanas dienestā saņemts zvans par uguns nelaimi, kas notikusi Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parkā. Uguns plosījies vienā no Koku takas platformām, portālu “Valmieras Ziņas” informēja “Sajūtu parka” sabiedrisko attiecību speciāliste Ieva Gredzena.

Šobrīd notikušā apstākļi tiek noskaidroti, taču ir aizdomas par ļaunprātīgu dedzināšanu. To secināt iespējams, jo liesmas izpostījušas platformu, kas atradusies aptuveni 6 metru augstumā. Iesaistīta arī Valmieras pilsētas pašvaldības policija, kas par notikušo ziņos detalizētāk.

Nopostītā platforma atrodas Koku takas nobeiguma posmā. Sadarbojoties ar SIA “Ežu tornis”, bojātais posms ticis atdalīts no trases, tādejādi trases darbību atjaunojot jau pulksten 11.30. Apmeklētājiem pieejams Koku takas sākuma posms un visi četri nobraucieni pār Gauju.

Sajūtu parka komanda izsaka pateicību cilvēkiem, kas nepalika vienaldzīgi un par notiekošo ziņoja glābšanas dienestiem, īpaši šobrīd, vasaras sausajā periodā – neļaujot nelaimei izvērsties plašumā.

Vēlamies aicināt ikvienu, kam par notikušo zināma jebkāda informācija, ziņot pilsētas pašvaldības policijai vai sazināties ar Sajūtu parka komandu (arī pa tel.: 27879242).

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

  guntis - 20.07.2018 Atbildēt

  tā ir veca ziņa jeb jau otro reizi turpat nodeg?

   Adele - 20.07.2018 Atbildēt

   Jau otro reizi.

    Rihis - 20.07.2018

    jau trešo

"Valmieras ziņas" jautā

Vai zināt, par kuru partiju balsosiet Saeimas vēlēšanās?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri