Valmieras Ziņas

Sajūtu parka Atpūtas kompleksā notiks stila kursi

13.februārī Sajūtu parka Atpūtas kompleksā sāksies 8 nodarbību kurss “Stilīgi salikumi”, kurā profesionāla stiliste Ineta Zariņa 5 teorētiskajās un 3 praktiskajās nodarbībās mācīs veidot stilīgus un katram piestāvošus apģērbu komplektus.

Ineta Zariņa par kursiem stāsta: “Kurss būs ar atgriezenisko saiti. Jums būs jāizveido komplekti no savas esošās garderobes vai interneta bildēm par attiecīgo tēmu, un mēs tos kopīgi apspriedīsim un papildināsim ar jaunām idejām. Jau kursu laikā sapratīsiet, cik apģērbu komplekti jums ir, ieraudzīsiet jaunas idejas esošajā garderobē un sapratīsiet, ko nepieciešams iegādāties.”

Nodarbību tēmas:

13.02. Krāsas. Piestāvošo krāsu noteikšana.

20.02. Krāsu kombinēšana.

27.02. Praktiskā nodarbība – krāsas un krāsu salikumi manā garderobē.

6.03. Auguma tipi, proporcijas. Faktūru un rakstu saskaņošana.

13.03. Praktiskā nodarbība – mani apģērbu fasoni, garumi, faktūras un raksti.

20.03. Aksesuāri.

27.03. Kas ir stilīgs imidžs, harmoniju veidi.

3.04. Praktiskā nodarbība – garderobes analīze, plānošana.

Pieteikšanās zvanot: 29228711 vai rakstot: ineta@parstilu.lv

"Valmieras ziņas" jautā

Vai zināt, par kuru partiju balsosiet Saeimas vēlēšanās?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Ziemeļvidzemes internātpamatskola aicina darbā direktora vietnieku/-ci audzināšanas jomā. Prasība pretendentam: - augstākā pedagoģiskā izglītība, - darba pieredze iestādes pedagogs vai vadošā amatā, - labas latviešu valodas zināšanas, - prasme strādāt ar biroja un mūsdienīgu sakaru tehniku, - prasme vadīt, būt uzņēmīgam, atbildīgam,neatlaidīgam, - psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra Galvenie darba pienākumi: - plānot un vadīt kvalitatīvi audzināšanas procesu, - nodrošināt savlaicīgu dokumentu pārraudzību, - atbalstīt un veidot veiksmīgu sardarbību ar darbiniekiem, audzēkņiem un audzēkņu vecākiem. Piedāvājam: - pilnu slodzi 40 h nedēļā, - profesijas pilnveidošanos, - teicamus darba apstākļus un draudzīgu kolektīvu. Tālrunis informācijai-26423042 Pieteikumu dokumentus -motivācijas vēstuli, CV un izglītību dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu ziemeļvidzeme@kocenunovads.lv līdz 2018.gada 24.augustam plkst.16.00 Profesija: SKOLAS DIREKTORA VIETNIEKS /PRIEKŠNIEKA VIETNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Skolas iela 5, Vaidava, Vaidavas pag., Kocēnu nov., un Dauguļu skola, Dikļu pagasts, Kocēnu novads Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-08-24 Darba sākšanas datums: 2018-08-27 Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Mūsu partneri